Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Były nóżki, nie ma nóżek
Północne Węgry
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jakby trochę nie fair
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lutego 2022, 18:51
Niestety już tak nie ma
Odpisz
21 października 2015, 15:20
Jakiś ziomek na obrazku ma avatar z kosogłosem
Odpisz
28 stycznia 2016, 12:34
@MangleTogether: Może poprostu nie lubi Kapitolu.
Odpisz
24 czerwca 2019, 09:34
@Lillly: odkopuje bo masz na zdjęciu Abbacchio
Odpisz
6 maja 2021, 18:36
@Kurson: odkopuje bo masz na zdjęciu Giorno
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2014, 08:48
Super ! Mi działa ! :D
PS. Ten obrazek też obejrzałem w 3D !
Odpisz
Edytowano - 16 czerwca 2013, 21:04
próbuje i nic tylko coś takiego=Nie udało się zainicjować Tilt, proszę sprawdzić
informacje o rozwiązywaniu problemów na stronie=Co mam zrobić?
Odpisz
17 listopada 2013, 10:32
@Epickiodkrywca: A masz najnowszą wersję?
Odpisz
23 listopada 2013, 22:39
@GrumpyCat: juz działa
Odpisz
4 grudnia 2014, 11:45
@GrumpyCat: mi nie działam mam najnpwszą wersje ale nie tak jak na obrazku. mam opcje taka w konsoli ale nie da sie zaincjowac tiltu. gdzies mam taka opcje?
Odpisz
29 lipca 2012, 22:41
Jest taki odpowiednik w chrome?
Odpisz
10 września 2013, 19:02
@mikulek04: Niestety chrome ma same techniczne działy w zbadaj element. A szkoda.
Odpisz
7 sierpnia 2012, 15:47
na 13.0 działa
Odpisz
30 lipca 2012, 15:24
U mnie nie działa :(
Odpisz
27 lipca 2012, 20:45
działa mi. epickie to jest
Odpisz
25 lipca 2012, 13:21
fajnie wygląda jeja w 3d jak jakieś miasto
Odpisz
24 lipca 2012, 20:15
Nawet fajne
Odpisz
24 lipca 2012, 09:01
może to być przydatne dla programistów nawet... 2/5
Odpisz
24 lipca 2012, 16:17
@Baca_online: W czym przydatne?
Odpisz
24 lipca 2012, 19:58
@chupacabra001: wydaje mi się, że podglądanie przykładów użycia CSSa, na przykład, skoro to jest badanie elementu. nie widziałem, więc to jest tylko takie luźne spostrzeżenie
Odpisz
24 lipca 2012, 19:26
ach ten firefox . ale i tak wole google chrome lub opere.
Odpisz
24 lipca 2012, 15:34
ale fajne :D
Odpisz
24 lipca 2012, 14:44
Działa! Super :D
Odpisz
24 lipca 2012, 13:22
ja nie wiem jakiego mam firefoxa ale nie mam chyba najnowszego a działa
Odpisz