memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
21 grudnia 2015, 17:10
Miodowe Lata :) Najlepszy serial jaki kiedykolwiek został wyprodukowany, śmieszy, bawi a przy tym uczy.
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2015, 18:17
@Zenek_: widziałeś wikingów?
21 grudnia 2015, 19:50
@Miguelp: wikingowie nie śmiesz nie bawią i nie uczą
22 grudnia 2015, 12:57
@Reichtangle: miałem na myśli że są najlepszym serialem i trochę uczą
22 grudnia 2015, 12:58
@Miguelp: każdy lubi co innego
22 grudnia 2015, 13:35
@Reichtangle: a czy ja mówię że nie wyraziłem mój pogląd że to najlepszy serial
21 grudnia 2015, 17:34
Krawczyk: "Przecież strzała nie była zatruta!"
21 grudnia 2015, 16:23
Ta cenzura w camtasii
15 grudnia 2015, 15:57
Ta cenzura kanału zrobiona w Movie Maker ;D
21 grudnia 2015, 15:48
W movie maker się tak nie da XD
15 grudnia 2015, 18:53
Czy to jest orzeł z Wermachtu na ramieniu Krawczyka?
15 grudnia 2015, 20:03
@Fox__: Nie.
16 grudnia 2015, 08:01
@Fox__: Wermaht nie miał orła, tylko wronę.
21 grudnia 2015, 16:00
@Fox__: Wehrmacht ignoranci, Wehrmacht
Gdzie dostał? W kolano? XD
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2015, 17:10
Miodowe Lata :) Najlepszy serial jaki kiedykolwiek został wyprodukowany, śmieszy, bawi a przy tym uczy.
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2015, 18:17
@Zenek_: widziałeś wikingów?
Odpisz
21 grudnia 2015, 19:50
@Miguelp: wikingowie nie śmiesz nie bawią i nie uczą
Odpisz
22 grudnia 2015, 12:57
@Reichtangle: miałem na myśli że są najlepszym serialem i trochę uczą
Odpisz
22 grudnia 2015, 12:58
@Miguelp: każdy lubi co innego
Odpisz
22 grudnia 2015, 13:35
@Reichtangle: a czy ja mówię że nie wyraziłem mój pogląd że to najlepszy serial
Odpisz
21 grudnia 2015, 17:34
Krawczyk: "Przecież strzała nie była zatruta!"
Odpisz
21 grudnia 2015, 16:23
Ta cenzura w camtasii
Odpisz
15 grudnia 2015, 15:57
Ta cenzura kanału zrobiona w Movie Maker ;D
Odpisz
21 grudnia 2015, 15:48
W movie maker się tak nie da XD
Odpisz
15 grudnia 2015, 18:53
Czy to jest orzeł z Wermachtu na ramieniu Krawczyka?
Odpisz
15 grudnia 2015, 20:03
@Fox__: Nie.
Odpisz
16 grudnia 2015, 08:01
@Fox__: Wermaht nie miał orła, tylko wronę.
Odpisz
21 grudnia 2015, 16:00
@Fox__: Wehrmacht ignoranci, Wehrmacht
Odpisz
15 grudnia 2015, 15:57
Gdzie dostał? W kolano? XD
Odpisz