Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nokia_701

15 kwietnia 2021, 13:04

Sad momnt

Avatar albatrosia

10 stycznia 2016, 08:01

Dzięki, ten obrazek przypomniał mi, że sama muszę odrobić lekcje.

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2015, 00:41

I ch*j bo święta

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2015, 17:46

godzinę temu odrobiłem

Avatar deadpool18

23 grudnia 2015, 17:14

a co by było gdybym powiedział ci że mamy przerwę świąteczną

Avatar Zygarde

15 grudnia 2015, 18:45

No właśnie, miałem pisać pracę na Polski.

Avatar Sir_Snoge

23 grudnia 2015, 16:52

@Zygarde: Ten moment, gdy Zygarde popełni błąd w komentarzu.

Avatar FanSTARwARS

23 grudnia 2015, 14:08

ja tak mam co dziennie

Avatar TheTemplar

23 grudnia 2015, 14:54

@FanSTARwARS: *codziennie

Avatar FanSTARwARS

23 grudnia 2015, 16:10

@TheTemplar: sory ale mam zepsuta klawiature

Avatar julka1280

23 grudnia 2015, 16:50

@FanSTARwARS: To cię nie zwalnia z pisania poprawnie... Przynajmniej nie rób sobie wstydu i albo nic nie pisz, albo nie wymyślaj głupich historyjek C:

Avatar Darwineek

23 grudnia 2015, 14:55

*psst* przerwa świąteczna

Avatar PrzemkoPLxD

23 grudnia 2015, 13:54

Na koniec i tak to je*iesz i zaczynasz kontemplacje nad swą egzystencją i nad tym czy postępując tak nie z je*iesz swojego życia.

Avatar p1234567

23 grudnia 2015, 13:27

Chyba że jutro musisz wstać o 5,20 na 7 do roboty i masz 12 godzinny zapi*****.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar PrzemkoPLxD

24 grudnia 2015, 22:48

@p1234567: Pytam się bo ciekawy byłem ziomek

Avatar p1234567

24 grudnia 2015, 22:52

@PrzemkoPLxD: spoko ziomek ;D odpowiedziałem

Avatar Mysz_Komputerowa

23 grudnia 2015, 13:47

A potem się okazuje, że są ferie świąteczne i masz jeszcze dużo czasu do odrobienia :D

Avatar tiktak101

23 grudnia 2015, 13:24

nie znam

Avatar Mc_Berd

Edytowano - 23 grudnia 2015, 13:08

I po przemyśleniach spiszę od kolegi.

Avatar
lolman533

15 grudnia 2015, 18:51

E tam... Tylko 12 zadań na matmę... Może nie zapyta...?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

15 grudnia 2015, 21:38

Współczucie.

Avatar
Konto usunięte

15 grudnia 2015, 21:46

Wiem . Jedyne co dobre to że troocha czsu nam dała a nie na zajutrz .

Avatar lodomir

15 grudnia 2015, 21:05

O nie!Zapomniałem zadania z matmy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nie idź!

Hobby dla faceta

Lekko nie będzie

Ikony

Deal życia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka