Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Ładne rzeczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Lekko nie będzie
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Należy się za piękne oczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2016, 17:11
Doom :D
Odpisz
18 lutego 2016, 23:30
Zaiste
Odpisz
9 stycznia 2016, 08:50
O jezu!!
Odpisz
29 grudnia 2015, 09:56
Duble Finger Defence XD
Odpisz
28 grudnia 2015, 11:03
e1m2: powerplant?
Odpisz
28 grudnia 2015, 12:43
@bylejakbylegdzie: Dokładnie
Odpisz
28 grudnia 2015, 16:14
sekrety w 100%?
Odpisz
28 grudnia 2015, 16:15
@bylejakbylegdzie: Jak nie jak tak, poraz pierwszy w życiu dowiedziałem się do czego służy żółta karta na tym poziomie
Odpisz
28 grudnia 2015, 16:27
żółta karta? to jest dopiero w E1M3: Toxin refinery, na tej mapie jest tylko czerwona
Odpisz
28 grudnia 2015, 16:32
@bylejakbylegdzie: A no, pomyliło mnie się
Odpisz
15 grudnia 2015, 19:31
Doom czy Wolfenstein?
Odpisz
15 grudnia 2015, 19:37
Doom
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2015, 19:38
[tu był kom w którym się pomyliłem]
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2015, 19:38
w doomie facka mogłeś pokazać?(je**na autokorekta)
Odpisz
15 grudnia 2015, 19:45
@Penseta: W brutal doom'ie chyba tak.
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2015, 20:23
A nie przypadkiem Duke Nukem?
Ale prawdopodobnie Brutal Doom.
Odpisz
15 grudnia 2015, 22:57
@Jasonicos: tak, to doom. Poznaję po zwłokach...
Odpisz
28 grudnia 2015, 16:16
@Jasonicos: oczywiście doom, duke nukem miał lepszy skybox
Odpisz
28 grudnia 2015, 11:43
Kiedy wiesz że nie zaliczysz kartkówki: Jak przegrywać to z klasą.
Odpisz
28 grudnia 2015, 11:32
Jak się dawno w dooma nie grało
Odpisz
28 grudnia 2015, 11:05
Nie wiem czemu, ale jak zobaczyłem ten obrazek to przypomniał mi sie postal
Odpisz
28 grudnia 2015, 11:11
Ciekawe dlaczego ?
Odpisz
28 grudnia 2015, 11:24
@tu_2000: nie wiem
Odpisz
28 grudnia 2015, 11:12
Strzelać facketami....
Odpisz
15 grudnia 2015, 20:23
brutal mod najlepszym modem do dooma ku*wa
Odpisz
15 grudnia 2015, 20:46
Grezzo 2 też niczego sobie, szkoda jednak, że włoski dubbing.
Odpisz
15 grudnia 2015, 20:58
@FD_God: nie wiem nie grałem
Odpisz
28 grudnia 2015, 11:03
@FD_God: greezo 2, takie brutalniejsze gta za free
Odpisz
15 grudnia 2015, 20:31
Duke Nukem byłby dumny
Odpisz
15 grudnia 2015, 22:56
doomguy*
Odpisz
15 grudnia 2015, 23:08
@kcelej21: doomguy jest na zdjęciu
Odpisz
16 grudnia 2015, 00:15
sorry, źle cię zrozumiałem
Odpisz
15 grudnia 2015, 22:09
Odpisz
15 grudnia 2015, 19:32
Odpisz