Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Powodzenia
To będzie bolało
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2017, 18:15
*żeby próbować znaleźć coś dobrego
Odpisz
1 stycznia 2016, 12:36
Ja czasami lodówkę otwieram gdy mi się nudzi xd
Odpisz
1 stycznia 2016, 19:36
@raffiG: zawsze 😂
Odpisz
1 stycznia 2016, 15:05
I tak co 5 minut
Odpisz
1 stycznia 2016, 13:08
Ja otwierm żeby się ogrzać na hoth
Odpisz
1 stycznia 2016, 12:56
nierealne i głu[pie
Odpisz
1 stycznia 2016, 12:14
a nie lepiej sie myśli na kiblu?
Odpisz
16 grudnia 2015, 16:51
3. Żeby popatrzeć na światło.
Odpisz
16 grudnia 2015, 11:03
presentcontinoustakbardzo
Odpisz
16 grudnia 2015, 10:04
niektórzy z ludzi nie umieją myśleć
Odpisz
16 grudnia 2015, 08:48
Do dzisiaj nie wiem dlaczego tak się dzieje
Odpisz