Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2015, 13:36

A ja tak nie miałem i pojechałem w ten sam dzień jak powiedziałem że chce.

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2015, 08:22

Ja wczoraj dostałam warunek, że na Gwiezdne Wojny pójdę dopiero jak ja i siostra przeczytamy ogniem i mieczem.

Avatar xXkuba22Xx

20 grudnia 2015, 22:28

skąd ja to znam...

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2015, 16:09

Ja tam idę całą rodziną na Gwiezdne Wojny.

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2015, 13:44

Pie**ol szkołę, zostań sithem.

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2015, 14:06

Albo kolesiem z Nowego Porządku...
...
...
ILLUMINATI?!

Avatar Ch4rles

20 grudnia 2015, 14:14

Ja tak robie :)

Avatar polandball1

20 grudnia 2015, 14:53

Albo łowcą nagród.

Avatar Reichtangle

20 grudnia 2015, 13:59

ale przecież szkoła jest ważniejsza Gwiezdne wojny dadzą ci tylko kilka godzin rozrywki a szkoła da ci wykształcenie i przygotuje do dorosłego życia

Avatar Gabi20

20 grudnia 2015, 14:36

@Reichtangle: zwłaszcza jeśli uczysz się w szkole spółgłosek miękkich i twardych oraz innych nie potrzebnych rzeczy

Avatar Reichtangle

Edytowano - 20 grudnia 2015, 14:37

@Gabi20: no to proszę przestań chodzić do szkoły i zobaczymy kto lepiej na tym wyjdzie w przyszłości

Avatar DarthKrooge

20 grudnia 2015, 16:39

@Reichtangle: pan nowy w internetach ?

Avatar Reichtangle

20 grudnia 2015, 16:40

@DarthKrooge: o co ci chodzi? przecież mowie prawdę

Avatar DarthKrooge

20 grudnia 2015, 16:43

@Reichtangle: wiele nauki przed toba padawanie

Avatar Reichtangle

20 grudnia 2015, 16:45

@DarthKrooge: więc co mam mówić że jakiś film jest ważniejszy od szkoły bo jakaś grupka bęcwałów w internecie tak uważa?

Avatar DarthKrooge

20 grudnia 2015, 16:50

@Reichtangle: Ale wiesz ze SW 7 trwa okolo 2 gidziny. Jestes swiadom ze dla nuektorych SW to cale zycie ?

Avatar BurningWolf

20 grudnia 2015, 13:07

Brak ocen. Główna.

Avatar Maks2603

20 grudnia 2015, 13:18

@BurningWolf: Nowy na jeja?

Avatar SetAbominae

Edytowano - 20 grudnia 2015, 13:47

@Maks2603: Raczej nie, taki nick byłby szybko zajęty. Może nie ujrzał jeszcze łaski pana bożydara

Avatar Dark_Dante

20 grudnia 2015, 13:56

@SetAbominae: A wy oboje nie widzicie, że w nawiasie jest "Natalia" i piszecie formę męską?

Avatar Szczyt_jeja

20 grudnia 2015, 14:13

@Dark_Dante: A ty nie wiesz że może są na apce.

Avatar BurningWolf

20 grudnia 2015, 16:31

@BurningWolf: Na poczatku nie bylo oceny. + Jestem na jeja 2 lata a teraz zalozylam konto. ;-; Wiedzialam ze bedo hejty xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Hobby dla faceta

Przerwa na herbatkę

Dwa oblicza

Żartownisie

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka