Powiedz mamie "Nie mogę się doczekać nowych Gwiezdnych Wojen"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Przerwa na herbatkę
Dwa oblicza
Żartownisie
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 grudnia 2015, 13:36
A ja tak nie miałem i pojechałem w ten sam dzień jak powiedziałem że chce.
Odpisz
21 grudnia 2015, 08:22
Ja wczoraj dostałam warunek, że na Gwiezdne Wojny pójdę dopiero jak ja i siostra przeczytamy ogniem i mieczem.
Odpisz
20 grudnia 2015, 22:28
skąd ja to znam...
Odpisz
20 grudnia 2015, 16:09
Ja tam idę całą rodziną na Gwiezdne Wojny.
Odpisz
20 grudnia 2015, 13:44
Pie**ol szkołę, zostań sithem.
Odpisz
20 grudnia 2015, 14:06
Albo kolesiem z Nowego Porządku...
...
...
ILLUMINATI?!
Odpisz
20 grudnia 2015, 14:14
Ja tak robie :)
Odpisz
20 grudnia 2015, 14:53
Albo łowcą nagród.
Odpisz
20 grudnia 2015, 13:59
ale przecież szkoła jest ważniejsza Gwiezdne wojny dadzą ci tylko kilka godzin rozrywki a szkoła da ci wykształcenie i przygotuje do dorosłego życia
Odpisz
20 grudnia 2015, 14:36
@Reichtangle: zwłaszcza jeśli uczysz się w szkole spółgłosek miękkich i twardych oraz innych nie potrzebnych rzeczy
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2015, 14:37
@Gabi20: no to proszę przestań chodzić do szkoły i zobaczymy kto lepiej na tym wyjdzie w przyszłości
Odpisz
20 grudnia 2015, 16:39
@Reichtangle: pan nowy w internetach ?
Odpisz
20 grudnia 2015, 16:40
@DarthKrooge: o co ci chodzi? przecież mowie prawdę
Odpisz
20 grudnia 2015, 16:43
@Reichtangle: wiele nauki przed toba padawanie
Odpisz
20 grudnia 2015, 16:45
@DarthKrooge: więc co mam mówić że jakiś film jest ważniejszy od szkoły bo jakaś grupka bęcwałów w internecie tak uważa?
Odpisz
20 grudnia 2015, 16:50
@Reichtangle: Ale wiesz ze SW 7 trwa okolo 2 gidziny. Jestes swiadom ze dla nuektorych SW to cale zycie ?
Odpisz
20 grudnia 2015, 13:07
Brak ocen. Główna.
Odpisz
20 grudnia 2015, 13:18
@BurningWolf: Nowy na jeja?
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2015, 13:47
@Maks2603: Raczej nie, taki nick byłby szybko zajęty. Może nie ujrzał jeszcze łaski pana bożydara
Odpisz
20 grudnia 2015, 13:56
@SetAbominae: A wy oboje nie widzicie, że w nawiasie jest "Natalia" i piszecie formę męską?
Odpisz
20 grudnia 2015, 14:13
@Dark_Dante: A ty nie wiesz że może są na apce.
Odpisz
20 grudnia 2015, 16:31
@BurningWolf: Na poczatku nie bylo oceny. + Jestem na jeja 2 lata a teraz zalozylam konto. ;-; Wiedzialam ze bedo hejty xD
Odpisz