Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Szybki jak błyskawica
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 listopada 2020, 11:23
Debilizm na jednym zdjęciu
Odpisz
20 grudnia 2015, 11:43
to jest jedno z tych gówien dla 16 latków, vmax 45km/h. Dlatego autor pyta "po co?"
Odpisz
4 lutego 2019, 18:20
@nygass87: hehe, nie
Odpisz
17 stycznia 2016, 02:05
szat ap and tejk maj monej
Odpisz
17 grudnia 2015, 21:10
Need For Fiat: Most Samochód
Odpisz
18 grudnia 2015, 07:45
@sylwon1234: Em... To nie fiat... To mercedes...
Odpisz
18 grudnia 2015, 17:21
@RadzieckiPiesel: Need for Fiat: Most Mercedes
Nie chodziło mi o to, że na obrazku jest Fiat, tylko użyłem fiata do nazwy gry.
Odpisz
18 grudnia 2015, 21:44
@sylwon1234: Acha
Odpisz
19 grudnia 2015, 17:18
@RadzieckiPiesel: jaki mercedes to smart jest :)
Odpisz
19 grudnia 2015, 17:46
@sylwon1234: Raczej to:
Need For Smart: No Limits
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2015, 17:59
@RadzieckiPiesel: To Toyota :v
Odpisz
19 grudnia 2015, 18:03
@FanOfMarkiplier: To Maluch Multipli.
Odpisz
19 grudnia 2015, 22:37
@Flooki: A smart to mercedes twój argument jest inwalidą
Odpisz
21 grudnia 2015, 08:07
@RadzieckiPiesel: wybacz tego nie wiedziałem i nie podejrzewałem mercedesa o taki szajs :)
Odpisz
27 października 2016, 23:26
@Flooki: Smart jest w korporacji Mercedesa i Brabusa
Odpisz
28 października 2016, 18:39
@kuba5028: niezły zapłon masz
Odpisz
28 października 2016, 19:06
@FanOfMarkiplier: Sorry za order IE, ale na szybie nie jest napisane ,,Toyota", a ,,ToyoTites" - producent opon.
Odpisz
22 marca 2018, 22:44
@kuba5028: mercedes- swatch. ale swatch się wycofał i teraz tylko merca. barabus to tuner.
Odpisz
3 lutego 2019, 22:41
@Misieeek04: nie
Odpisz
3 lutego 2019, 23:08
@login_: tak
Odpisz
4 lutego 2019, 09:31
@Misieeek04: nie
Odpisz
4 lutego 2019, 09:49
@login_: tak
Odpisz
4 lutego 2019, 16:06
@Misieeek04: nie
Odpisz
4 lutego 2019, 16:22
@kuba5028: T A K
Odpisz
4 lutego 2019, 17:42
@login_: N J E
Odpisz
5 lutego 2019, 16:09
@kuba5028: T
A
K
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2019, 17:44
@login_: N
I
E
Odpisz
5 lutego 2019, 17:50
@kuba5028: T
A
K
Odpisz
19 grudnia 2015, 22:31
kto bogatemu zabroni
Odpisz
19 grudnia 2015, 20:34
Dla szpanu
Odpisz
19 grudnia 2015, 20:33
Sztosik.
Odpisz
19 grudnia 2015, 19:18
Bo kto bogatemu zabroni?
Odpisz
18 grudnia 2015, 11:27
Lepsza multipla w garści niż porche bez kół
Odpisz
19 grudnia 2015, 19:09
@szczepcio: porsche bez kół można sprzedać, multiple nie
Odpisz
19 grudnia 2015, 18:36
Wy sie śmiejcie ale czy wiecie jak takie gówno sie rozpedza szybko ?
Odpisz
19 grudnia 2015, 18:41
@coranq: to gówno nie rozpędza się szybko tylko ma tuning optyczny
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2015, 18:51
@nunpan: wiesz ile przecietne auto wazy a to ? a co do tuningu optycznego to faktycznie po co :D
Odpisz
23 grudnia 2015, 17:02
@coranq: przeciętne auto waży ok. 1600kg
Odpisz
18 grudnia 2015, 07:44
Dla szpanu.
Odpisz
18 grudnia 2015, 07:19
dobrze że nie multipla
Odpisz
17 grudnia 2015, 21:16
Bo tak
Odpisz
17 grudnia 2015, 20:19
A kto bogatemu zabroni?
Odpisz
17 grudnia 2015, 20:17
Nie spojleruj, grozi to bananananana
Batmabanem!
Odpisz