Komuś wiaderko szczeniaków?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Frustrujące
Dobrze czasem się oderwać
Nieuczciwa ocena
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 października 2020, 21:51
A jaki smak ?
Odpisz
27 grudnia 2015, 22:05
"O la boga, Grażynka znowu topić trza będzie".
Odpisz
27 grudnia 2015, 20:51
Popłyną do Wisły.
Odpisz
27 grudnia 2015, 19:26
mi!,mi daj!
Odpisz
27 grudnia 2015, 16:31
Admin wyadminował studnię szczeniaków i tylko on ma do niej hasło.
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2015, 15:43
Ja ! Ja !! Chce !!!
Odpisz
27 grudnia 2015, 14:45
Idealne na grill
Odpisz
27 grudnia 2015, 14:34
Jadłbym >: D
Odpisz
27 grudnia 2015, 14:09
-Panie!! Po ile!?! Biore 3!
-Pani! Po 2,50 + VAT!
-BIERE!!!!!!!
Odpisz
27 grudnia 2015, 14:19
@AnixPL: Ktoś mówił VAT?
Odpisz