7*~2 to tylko 14 godzin... Banalnie proste, Twoi rodzice (Targetuję wypowiedź prosto do Bożytdara) muszą być upośledzenie. W końcu wszystko zostaje w rodzinie.
@sylwon1234: I ch*j może to lubią (jak mój kolega) ale i tak to jest głupie. Myślisz że nie wiem że niektórzy to oglądają? Chodziło mi o coś w sensie że "jak trzeba być głupim żeby to lubić"
Komentarze
Odśwież11 marca 2022, 22:01
Wszystkie części bez pauz i reklam będzie się oglądać 18 godzin
Odpisz
16 maja 2016, 07:36
speed X2 i po problemie
Odpisz
24 grudnia 2015, 14:46
Nie doceniacie mojej nagrywarki na której można przyspieszyć oglądanie.
Odpisz
22 grudnia 2015, 00:24
Planuje maraton! :D Kto ze mną?
Odpisz
23 grudnia 2015, 19:58
@Catastrophe: Ja już miałam dawno :-)
Odpisz
21 grudnia 2015, 15:48
7*~2 to tylko 14 godzin... Banalnie proste, Twoi rodzice (Targetuję wypowiedź prosto do Bożytdara) muszą być upośledzenie. W końcu wszystko zostaje w rodzinie.
Odpisz
21 grudnia 2015, 13:45
To tylko 3 części nie widzę nic trudnego.
Odpisz
21 grudnia 2015, 20:45
Ale części jest siedem. Idioto. *Strzela mu w głowę*
Odpisz
21 grudnia 2015, 20:46
Ale części jest siedem. *strzela mu w głowę*
Odpisz
21 grudnia 2015, 20:50
@sylwon1234: Jak to? Nową nadzieja, Imperium kontratakuje i Powrót Jedi
Oprócz Przebudzenia.
Ale tak na serio to jak można lubieć prequele?
Odpisz
21 grudnia 2015, 20:55
Normalnie. Są ludzie, którzy lubią.
Odpisz
21 grudnia 2015, 21:40
@sylwon1234: Ludzie z debilnym gustem.
Odpisz
21 grudnia 2015, 22:07
O gustach się nie gada mózgu.
Odpisz
21 grudnia 2015, 22:10
I ch*j, Prequele to gówno mam gdzieś ich gusty.
Odpisz
21 grudnia 2015, 22:17
Gust jest jak dupa, każdy ma swój. Jeśli nie potrafisz tego uszanować, idź się potnij.
Odpisz
22 grudnia 2015, 06:30
@sylwon1234: mydłem
Odpisz
22 grudnia 2015, 14:33
@sylwon1234: Najpierw nie rozumiesz żartu teraz mówisz że fani 1-3 to nie podniecone 12 latki.
Ale jak widzisz fana Gangu Albanii to masz ból dupy?
Odpisz
22 grudnia 2015, 15:12
Niektórzy lubią. Rozumiesz to? Ktoś lubi bigos, ktoś gyros, a ktoś obydwa.
Odpisz
22 grudnia 2015, 15:58
@sylwon1234: I ch*j może to lubią (jak mój kolega) ale i tak to jest głupie. Myślisz że nie wiem że niektórzy to oglądają? Chodziło mi o coś w sensie że "jak trzeba być głupim żeby to lubić"
Odpisz
16 maja 2016, 07:37
w płynie
Odpisz
21 grudnia 2015, 13:44
Boży plz. Nie byłeś jeszcze na star warsach?
Odpisz
21 grudnia 2015, 13:43
fajne 2/10
Odpisz
21 grudnia 2015, 13:27
ch**owy obrazek 1/5
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2015, 15:06
@skadwydobywajasieswiatla0: Tu był głupi komentarz (w aplikacji nie da się usunąć komentarza)
Odpisz
21 grudnia 2015, 13:25
Wszystkie części trwają według SW wiki około 15H tak więc jest to jak najbardziej realne (nawet masz 9 godzin na przerwy).
Odpisz
21 grudnia 2015, 13:20
You dont have a power!
Odpisz
21 grudnia 2015, 13:07
Ma Pan moc denerwowania i banowania użytkowników, jak każdy Admin. Doceniamy, koniec tematu.
Odpisz