Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KrulArenki

1 czerwca 2025, 11:40

To ciekawe co teraz

Avatar Moasy_

23 grudnia 2022, 13:37

Nie może, bo go skremowali

Avatar Glad1ator

29 lipca 2018, 22:42

Walt disney teoretycznie nie ma grobu tylko jest w kriostazie

Avatar lulul

7 sierpnia 2016, 14:40

... Ale to były NAJLEPSZE seriale, jak chcesz obrażać to spójrz na dzisiejsze "kreskówki"

Avatar
Konto usunięte

7 września 2016, 17:09

@lulul: Jakie niby kreskówki, w tym problem, że już praktycznie w ogóle nie ma kreskówek.
A jak już chodzi o jakość to muszę powiedzieć, że "Wodogrzmoty Małe" były i są niezłą kreskówką.
Oczywiście nie mówię o Disney XD tylko o zwykłym Disney Channel.

Avatar lulul

7 września 2016, 20:31

Wodogrzmoty to wyjątek :P

Avatar
Konto usunięte

8 września 2016, 19:27

Niestety się skończyły [*]

Avatar kamilowski2004

18 czerwca 2016, 10:20

albo w lodzie

Avatar
Konto usunięte

29 kwietnia 2016, 20:49

A gdzie Violetta?

Avatar wampirra107

26 stycznia 2016, 21:25

nie słuszalęś teorii o zamrożeniu jego ciała i przywróceniu go do życia?
jeśli to prawda to umrze od tego ^

Avatar nata127

24 grudnia 2015, 18:56

po tym jak justyna bimber powiedziala ze jest wspolczesnym Cobainem to biedny Kurt w grobie az skacze ze zlosci [*]

Avatar shark2199

24 grudnia 2015, 18:17

Koleś zarobił miliardy dolarów, korumpując rząd USA, czemu miałby się w ogóle przejmować, co się z Disneyem teraz dzieje?

Avatar KAJZERKA

18 grudnia 2015, 19:50

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2015, 14:45

Avatar piotros23

24 grudnia 2015, 18:09

będę miał koszmary

Avatar piotros23

24 grudnia 2015, 14:03

Disney przestało robić dobre filmy

Avatar KingsMax

24 grudnia 2015, 14:28

@piotros23: A nowa część gwiezdnych wojen, a piraci z karaibów?

Avatar piotros23

24 grudnia 2015, 18:08

@KingsMax: to są wyjątki

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2015, 19:36

W lodówce.*

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar Mycha2001

Edytowano - 24 grudnia 2015, 16:14

Z tego że jest wiele debilnych teorii i osób które wierzą w to że Disneya zamrozili.

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2015, 16:18

@Sakitta: Serio? Bo ja myślałem że go w lodówce trzymali razem z wędliną.
Bez obrazy ale żart to żart :)

Avatar Windows_10

18 grudnia 2015, 19:56

Kiedyś Disnep to był za**bisty, teraz to zasrane gowno

Avatar Boberek00

18 grudnia 2015, 20:00

@Windows_10: prawda

Avatar Gabi20

18 grudnia 2015, 20:19

@Windows_10: prawda

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 grudnia 2015, 14:41

@Windows_10: Kto ci dał czerwoną za tak mądry komentarz?

Avatar Windows_10

24 grudnia 2015, 15:00

nawet 2 :-(

Avatar Czokociasteczko

24 grudnia 2015, 14:46

Ten obrazek musi być bardzo stary.

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2015, 14:40

i jeszcze niszczą dobre imie rocka...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Boberek00
Dodane przez: Boberek00

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zdeklasowani znowu

Nigdy na to nie wpadną

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Dobrze czasem się oderwać

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka