Taki dobry run, że aż Windowsa ścięło
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 listopada 2019, 12:41
Heh keeper jak ja go nienawidzę już lost lepszy i łatwiejszy
Odpisz
18 grudnia 2015, 22:41
Holy mother of Jozef.
Odpisz
19 grudnia 2015, 10:24
@Plocok: Józef... Stalin?
Odpisz
19 grudnia 2015, 10:39
Nie sold w tf2 ma taki tekst.
Odpisz
19 grudnia 2015, 14:15
@Plocok: That's more...
Odpisz
20 grudnia 2015, 16:50
*There's more
Odpisz
20 grudnia 2015, 17:03
@Slenderowiec2012: Cśś
Odpisz
15 kwietnia 2018, 06:46
@Plocok: stary komentarz, ale to nie było tak
to było "holy mary mother of joseph"
Odpisz
23 lipca 2017, 20:42
Keeperem O.o
Odpisz
26 grudnia 2015, 20:28
Ja też tak chcę :D Jeżeli ktoś wie jak to zrobić proszę podać mi zestaw itemów. Dziękuję serdecznie.
Odpisz
19 grudnia 2015, 08:04
keeperem na mega satana?
Podziwiam.
Odpisz
23 grudnia 2015, 18:21
@Macio720: Przecież Keeper jest łatwy. Sustain HP na spacji, duża regeneracja hajsu, sacrifice roomy i arcade roomy w 95% osiągalne bez problemu, zchodzenie poniżej Matki nie zabiera więcej hp... ez af :D
Odpisz
23 grudnia 2015, 21:23
@Macio720: najgorszy jest Keeper
Odpisz
24 grudnia 2015, 08:03
@jastrzab874: Najgorszy jest the lost bez Cholimental
Odpisz
24 grudnia 2015, 09:54
@MilokoS322: nein Keeper
Odpisz
24 grudnia 2015, 09:55
@MilokoS322: Holy Mantle*
Odpisz
24 grudnia 2015, 11:20
@MilokoS322: Holy Mantle Ty debilu
Odpisz
24 grudnia 2015, 17:46
@Skwarek218: Nie wyzywaj. Po prostu nie pamiętałem pisowni
Odpisz
24 grudnia 2015, 11:06
Odpisz
24 grudnia 2015, 10:38
Miałem bardzo podobny run ale mi się nie ścięło ;-;
Odpisz
24 grudnia 2015, 08:01
o kur*wa ile Brimstone'ów
Odpisz
24 grudnia 2015, 07:22
Gościu chyba wywołałeś serie obrazków...
Odpisz
24 grudnia 2015, 05:35
@FranekRadziej To zależy na kogo się trafi.
Odpisz
24 grudnia 2015, 00:32
"Szatan przywołał hakera Bonzo"
"bonzo użył specjalnej umiejętności zhakowanie płyty głównej"
Odpisz
23 grudnia 2015, 18:41
Z jakiej to gry?
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2015, 18:44
Chyba "Binding of isaac afterbirth"
Odpisz
23 grudnia 2015, 19:28
dokładniej to rebirth z dlc afterbirth.
Odpisz
24 grudnia 2015, 00:30
jeszcze nie dostałeś hejtów O.o
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2015, 22:21
Ja pamiętam jak mialem combo na nieskończoność itemow i tez mi wywalalo gre co chwile (jera, blank Card, D20, 48 hour energy)
Odpisz
23 grudnia 2015, 21:44
Nie wiem czy to breaking run czy cheaty.
Odpisz
23 grudnia 2015, 21:31
To uczucie gdy mówią że keeper jest bólem w dupie. A ja tu siedzę patrząc w rebirth że mam wszystko na loście... nie miałem holy mantle.
Odpisz