Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar brave_ezic

1 listopada 2019, 12:41

Heh keeper jak ja go nienawidzę już lost lepszy i łatwiejszy

Avatar Plocok

18 grudnia 2015, 22:41

Holy mother of Jozef.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2015, 17:03

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2018, 06:46

@Plocok: stary komentarz, ale to nie było tak
to było "holy mary mother of joseph"

Avatar Rafik005

23 lipca 2017, 20:42

Keeperem O.o

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2015, 20:28

Ja też tak chcę :D Jeżeli ktoś wie jak to zrobić proszę podać mi zestaw itemów. Dziękuję serdecznie.

Avatar Macio720

19 grudnia 2015, 08:04

keeperem na mega satana?
Podziwiam.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Skwarek218

24 grudnia 2015, 11:20

@MilokoS322: Holy Mantle Ty debilu

Avatar MilokoS322

24 grudnia 2015, 17:46

@Skwarek218: Nie wyzywaj. Po prostu nie pamiętałem pisowni

Avatar Dexterek

24 grudnia 2015, 11:06

Avatar RadzieckiPiesel

24 grudnia 2015, 10:38

Miałem bardzo podobny run ale mi się nie ścięło ;-;

Avatar MilokoS322

24 grudnia 2015, 08:01

o kur*wa ile Brimstone'ów

Avatar Velos

24 grudnia 2015, 07:22

Gościu chyba wywołałeś serie obrazków...

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2015, 05:35

@FranekRadziej To zależy na kogo się trafi.

Avatar DDGKeu

24 grudnia 2015, 00:32

"Szatan przywołał hakera Bonzo"
"bonzo użył specjalnej umiejętności zhakowanie płyty głównej"

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2015, 18:41

Z jakiej to gry?

Avatar Szwendacz

Edytowano - 23 grudnia 2015, 18:44

Chyba "Binding of isaac afterbirth"

Avatar popek9001

23 grudnia 2015, 19:28

dokładniej to rebirth z dlc afterbirth.

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2015, 00:30

jeszcze nie dostałeś hejtów O.o

Avatar mtista

Edytowano - 23 grudnia 2015, 22:21

Ja pamiętam jak mialem combo na nieskończoność itemow i tez mi wywalalo gre co chwile (jera, blank Card, D20, 48 hour energy)

Avatar MasterW

23 grudnia 2015, 21:44

Nie wiem czy to breaking run czy cheaty.

Avatar pawel4134

23 grudnia 2015, 21:31

To uczucie gdy mówią że keeper jest bólem w dupie. A ja tu siedzę patrząc w rebirth że mam wszystko na loście... nie miałem holy mantle.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka