Spece od marketingu w filmach Sci-Fi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Młodzi gniewni
Rel
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 maja 2017, 14:51
UWAGA
Ten wierszyk dedykuję wszystkim fanom Nowego Kanonu Disneya:
Idą sobie razem
Luke i Ben Skywalker
Widzą Kylo Rena
I głupio im trochę
"Przebudzenie Mocy"
To "Nowa nadzieja"
Tylko że w tej starej
Brakło tego geja
Ben patrzy na ojca
Tamten kręci głową
"To nie nasza wina
To był Disney, słowo!"
"Jak oni mnie mogli"
Syn mu odpowiada
Z Jacenem połączyć!
Zbrodnia to nielada!"
"Jacen Solo przynajmniej
Miał jakiś charakter
A ten PRZEGRYW, >Ben Solo<
Ukradł dziadku maskę"
"Siedzi przy niej nocami
Pijany z nią gada
Dziadek mu pewnie na to
>Weź sobie łeb zbadaj<"
"Ale on go nie słucha
Do reszty zwariował
Szkoda, że mu Chewbacka
W głowę nie wcelował"
"Widzisz, synu" - Luke na to
"Stary Kanon rządził
A ten ich głupi Disney
Zgw*łcił nas porządnie"
"Nie słuchał Lucasa
Z fabułą się rządzi
Jedyne co dobre
To >Rogue One< sporządził"
"Chociaż nasz Kyle Katarn
Gdyby go zobaczył
Powiedziałby pewnie:
>Eee tam, to cieniasy<"
"Pamiętaj więc fanie
Choćby nie wiem co:
Old Canon najlepszy
Disney - zgw*łcił go"
Amen.
Odpisz
14 stycznia 2016, 19:10
M1kus musi być ty traitor-em ja to czuję
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2016, 19:18
@tr_8r: Traitor-em jest Mudzyn_From_Afrika
Odpisz
14 stycznia 2016, 19:19
@tr_8r: Ja jestem traitorem (zdradziłam kylo_rena po dwóch dniach)
Odpisz
14 stycznia 2016, 19:38
@tr_8r: Brother?
Odpisz
14 stycznia 2016, 20:00
@hubikstkj: podaj swój kod
Odpisz
14 stycznia 2016, 21:19
@tr_8r: TR-6HR
Odpisz
14 stycznia 2016, 21:33
@tr_8r: Beep Boop bip xd
Odpisz
15 stycznia 2016, 14:24
@hubikstkj: elo bracie, w dzisiejszych czasach pełno jest traitor0ów
Odpisz
18 lutego 2016, 21:40
Say wut?
Odpisz
18 lutego 2016, 21:41
@R2D2_: xD. Wiesz, jak mnie rozśmieszyć xD
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2016, 06:38
Wincyj mnie! Wincyj! Szykuje się dużo łapek w dół pod tym komentarzem :-(
Odpisz
14 stycznia 2016, 22:20
perfect
Odpisz
14 stycznia 2016, 22:00
wolę star treka.
albo stargate.
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2015, 13:16
widziałem podobne w CD-action tylko bez star warsów
Odpisz
19 grudnia 2015, 13:34
@Penseta: Było z Nvidią i Radeonem.
Odpisz
19 grudnia 2015, 13:43
@Tostowa221: no
Odpisz
19 grudnia 2015, 14:20
@Penseta: potwierdzam
Odpisz
19 grudnia 2015, 14:30
@Penseta: To z Intelem i AMD ma już kilka lat
Odpisz
30 grudnia 2015, 22:15
@Penseta: Ja też :)
Nvidia: "Nasze przychody spadły o 1.7% w tym kwartale. Panowie, czas wypuścić nową kartę graficzną. Zwiększymy wydajność o 5%, prześcigniemy tym samym AMD o 35% i zwiększymy przychody o 10%."
AMD: "ROBIMY WIĘCEJ RDZENI!!!"
Odpisz
14 stycznia 2016, 19:45
@Penseta: To?
Odpisz
14 stycznia 2016, 19:39
aż mi się przypomniał patryk rozgwiazda
w kiblu mieszka potwór który szczela piorunami czy coś takiego
Odpisz
14 stycznia 2016, 19:16
Przynajmniej ludzie od zwiastunów się spisali i nie wyjawili czegoś pokroju tego, że do walczących między sobą Batmana i Supermana dołączy Wonder Woman i razem nakopią do tyłka trollowi z Władcy Pierścieni
Odpisz