Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2018, 08:47

JESTEŚ ZWYCIENZTWOM

Avatar Sebzer

15 maja 2018, 22:16

assasyn to zabójca więc. Tak każdy może byc zabójcą.
Dziękuje do niewidzenia

Avatar Baturaj

13 czerwca 2017, 15:38

To samo jest z Batmanem. Ile ludzi mówi (lub myśli, tylko się nie przyznaje), że chciałoby być Batmanem? Tylko w tym sęk, że dałoby się chociaż spróbować być kimś w rodzaju Batmana, tylko należałoby podporządkować temu pragnieniu całe życie, czyli trenować z 10 lat, zarabiać itd. Ale ludzie nie chcą.
Inna sprawa to taka, że bycie Batmanem albo Asasynem w cale takie atrakcyjne by się nie okazało.

Avatar jakub17

21 czerwca 2017, 08:29

@Baturaj: W sumie, ja zawsze chciałem być Spidermanem, ale dalej nie mogę znaleść tego pieprzonego, napromieniowanego pająka.

Avatar Arronin

24 czerwca 2016, 12:12

można!

Avatar YFYDB

19 grudnia 2015, 18:49

Napisze ktoś co jest na obrazku?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Meuflagiator2000

16 stycznia 2016, 15:28

Spojlery z Starwasów? Też miałem xd

Avatar ZajebistaSerowa

18 stycznia 2016, 22:09

Avatar xXkuba22Xx

16 stycznia 2016, 20:32

asasyni to byli muzułmanie... nie wiem czy nadal chcesz...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar zx2001

18 stycznia 2016, 00:19

@grzegorzman: biblioteka najlepsza

Avatar kubek2007

18 stycznia 2016, 15:32

@xXkuba22Xx: allah akbar a po 2 zniszczyłeś moje emarzenia

Avatar zx2001

17 stycznia 2016, 01:16

mam ekwipunek Assassina uczę się parkouru podskoczy ktoś?

Avatar Lordu

Edytowano - 19 grudnia 2015, 17:19

Ciekawe ile płacą takiemu asasynowi.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Voldek

16 stycznia 2016, 17:05

@Ptys_Mietowy: Też jest taka teoria. Gdzie o tym czytałeś?

Avatar Mijak

16 stycznia 2016, 19:59

Tajne organizacje często mają bogatych sponsorów, którzy finansują ich działalność...

Avatar negatywny

16 stycznia 2016, 16:35

a ja to bym chciał być jakąś seksowną laską z anime. można? można.

Avatar Fina258

16 stycznia 2016, 15:54

Dzięki za zaznaczenie bo bym nie wiedział o co chodzi!

Avatar kenway1999

16 stycznia 2016, 15:32

sey WAT?

Avatar KiaMao

16 stycznia 2016, 14:55

To ja chce być wiedźminką , można ? Można

Avatar Czarny777

19 grudnia 2015, 16:29

Cztery ka ful hade

Avatar ozi12

19 grudnia 2015, 15:55

"umiom"

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2015, 15:50

Mniejszego się nie dało? W dodatku ramka przeszkadza w czytaniu.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

To się nie może nie udać

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Pozdrawiam świetliki

Przypałowo

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka