Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jakby trochę nie fair
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Przerwa na herbatkę
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 listopada 2016, 19:52
FUKCIGN CHAETRE!1!1!1!!!11!!!!!11111111111
Odpisz
7 stycznia 2016, 15:28
a ha to była woda chuk norrisa bo nie ochlapła ubrań fuck logic!
Odpisz
26 grudnia 2015, 22:40
a tu nagle ktoś próbuje podnieść wazon z tąd a tu dup.
Odpisz
26 grudnia 2015, 22:51
@PolicjantZnakomity: *Stąd.
Odpisz
26 grudnia 2015, 22:52
@Klulik: pisałem z pośpiechu.
Odpisz
26 grudnia 2015, 23:30
@PolicjantZnakomity: TAK A JA WPROWADZIŁEM DEMOKRACJE
Odpisz
28 grudnia 2015, 18:09
@NorthKoreaBall: caps off kolego
Odpisz
26 grudnia 2015, 23:44
Albo ta rypka i ten gość naprawde mieli zaje.....go farta i gość musiał pstryknąć fotkę z telefonu,albo specjalnie ustawił wazon narażając małego,wodnego przyjaciela na śmierć.
Odpisz
27 grudnia 2015, 00:08
@Trojan2: Rybka*
Odpisz
27 grudnia 2015, 00:34
rypga
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2015, 14:37
(ಠ ͟ʖಠ)Gramazi się zalaz widziałeś mój opis,czasami tak psze np:Ńic mi się nichce że ja pidole.
Odpisz
27 grudnia 2015, 16:08
@Trojan2: Grammar Nazi się znalazła! Widziałaś mój opis? Czasami piszę tam np. Nic mi się nie chce, że o ja pindolę!*
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2015, 18:07
Zresztą skoro uważasz siebie za niewiadomo jakiego inteligenta,ale wziołeś sobie afke z jednego z ajgłupszych seriali po tej stronie galaktyki!
Ah-ha noi jeżeli znowu będziesz wymieniał błendy jak poje**ny,to poprostu pisałem na szypko!
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2015, 18:10
@Trojan2: 1. Twoja ortografia mnie zasmuca.
2. Jestem dziewczyną.
3. Rozumiem, że nie lubisz Doctor Who, ale to nie znaczy, że to najgorszy serial.
4. Nie wymieniam błędów jak poje**na, tylko Cię poprawiam.
5. Nie uważam się za inteligenta.
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2015, 18:12
@Trojan2: *Hejtu hejtu hejtu* A, i trzymaj pudło na hejty: [_________]
.......o
.......II
.......II
.......II
.....OO
I masz jeszcze dildo na hejty, jeżeli nie masz wystarczającego bólu dupy. :333
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2015, 18:18
*Je popcorn* Gadajcie dalej, ciekawie się czyta. By zaostrzyć sytuację... ANIME TO GÓWNO!
Odpisz
27 grudnia 2015, 18:19
@wojtekrozrabiaka: Daj trochę ;-;
Odpisz
27 grudnia 2015, 18:21
*Daje pudełko* :333
Odpisz
27 grudnia 2015, 18:22
@wojtekrozrabiaka: Dzięki ^^
Odpisz
27 grudnia 2015, 18:24
Proszę. :3
Odpisz
27 grudnia 2015, 18:50
1.Sorry, nie wiedziałem, że jesteś dziewczyną.
2.No dobra pszesadźłem z tym doktorem... w niektórych momentach było nawet fajnie naprawde.Ale w zdecydowanej większości była kompletniebyło zrobanych i na chaju a tamtejsi kosmici maj jakieś łamioce prawa fizyki,biologi i logiki moce i zacowania,np.żniwiaż.
3.Masz troche raci jestem pojebemh
4.Hcem fk**wić gramar nazi xD
Odpisz
27 grudnia 2015, 18:53
@Trojan2: 1. Serio nie widać po moim nicku, że jestem dziewczyną..?
2. Co do kosmitów, to kosmici, więc sobie mogą XD
Odpisz
27 grudnia 2015, 18:57
@wojtekrozrabiaka: O cześć bracie,białasie!
Odpisz
27 grudnia 2015, 19:04
@Trojan2: Cześć spie**olino! Dostajesz ode mnie dildo hańby i spie**olenia! Proszę:
,.,.,.,.,.,.,.,,O
,.,.,.,.,.,.,. I...I
,.,.,.,.,.,.,.,I...I
,.,.,.,.,.,.,.,I...I
,.,.,.,.,.,.,.,I...I
,.,.,.,.,.,.,.,I...I
,.,.,.,.,.,.,.,I...I
,.,.,.,.,.,.,.,I...I
,.,.,.,.,.,.,O..,O
Odpisz
27 grudnia 2015, 19:37
@wojtekrozrabiaka: Dziękuje ale niemoge tego przyjąć,zresztą tobie barddziej się przyda!
Odpisz
27 grudnia 2015, 19:38
@Trojan2: Jak to? To ty jesteś w naszej rodzinie od lubienia w dupe.
Odpisz
27 grudnia 2015, 19:39
@wojtekrozrabiaka: Pomyliłeś się braciszku ja jestem tutaj tym super inteligentny z super ciasną dupą!
Odpisz
27 grudnia 2015, 13:13
"zrobie lepiej zdjecie zanim spadnie"
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2015, 09:06
a pozatym kto robi akwarium w wazonie?
Odpisz
27 grudnia 2015, 10:54
@ProxPL: Ja kiedyś robiłem, założę się że Ci też "potłukło" się akwarium.
Odpisz
27 grudnia 2015, 11:57
@JestemSzajbusZbfxD: Nie
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2015, 09:05
Jakby ona spadła to by przeżyła ok. 2 minuty a tym bardziej jeśli woda jest rozlana to i może ok. 10 minut
Odpisz
27 grudnia 2015, 00:24
0:24 odbjur
Odpisz
27 grudnia 2015, 01:00
@LazyBone: 1:00 Czasu mego telefonu...Bez odbioru!
Odpisz
27 grudnia 2015, 01:07
a jednak 1:07 odbjur
Odpisz
27 grudnia 2015, 02:01
@RudyArab: 2:01 odbjur.
Odpisz
27 grudnia 2015, 02:09
@LazyBone: 2:09
Odpisz
27 grudnia 2015, 02:49
@gnomtraw1: 2:50 Odbjur :v
Odpisz
27 grudnia 2015, 03:03
@LazyBone: 3:03 odbjur
Odpisz
27 grudnia 2015, 03:04
@poliop111: 3:04 odbjur
Odpisz
27 grudnia 2015, 03:40
@archad9: 3:40 odbiór !
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2015, 03:46
@MortowaMort: 3:46 odbjur
Odpisz
27 grudnia 2015, 04:15
@eRJot: 4:15
Odpisz
27 grudnia 2015, 05:14
@tytan128: 5:14 odbjur
Odpisz
27 grudnia 2015, 05:23
@eRJot: 5:23 odbjur
Odpisz
27 grudnia 2015, 05:36
@Terrusia: 05:39 Odbjur
Odpisz
27 grudnia 2015, 06:53
@Moonlight: 6:53 odbjur
Odpisz
27 grudnia 2015, 07:04
07:06 Odbjur.
Odpisz
27 grudnia 2015, 07:33
@eRJot: 7:33 odbjur
Odpisz
27 grudnia 2015, 09:02
@shiba: Odbjur 001001010001010100101001001011000101 010010110100100001001011001001100
Odpisz
26 grudnia 2015, 21:29
Ja niedawno grałem na laptopie na łóżku,w pokoju jak zawsze miałem syf,ale dobra,gram,gram i nagle przesunąłem lapka do przodu,a on spadł na podłoge.Na szczęcie leżały tam książki i nic mu się nie stało.Wtedy wygrałem życie.
Odpisz
26 grudnia 2015, 23:36
@Klulik: Biedne książki. Dlaczego trzymasz literaturę na podłodze?
Chyba że chodzi o szkolne, to ch*j im w dupe.
Odpisz
27 grudnia 2015, 00:54
@Klulik: A jak ty byś się czuł gdybym trzymał cię za biurkiem!? CO!?
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2015, 06:52
@Klulik: Ja niedawno grałem na laptopie. W pokoju jak zawsze miałem syf, ale co tam. Gram, gram, ale nagle przesunąłem laptopa,a on spadł na podłogę. Na szczęście były tam książki i nic mu się nie stało. Wygrałem życie.*
Odpisz
27 grudnia 2015, 08:36
@mrkhrova: Syf był to i książki na podłodze ;) Tak to były książki szkolne.
Odpisz
27 grudnia 2015, 08:58
@Klulik: Myślałem że tylko ja trzymam książki szkolne na podłodze xD
Odpisz
26 grudnia 2015, 21:02
Ta ryba ma zawał chyba
Odpisz
27 grudnia 2015, 00:46
@Mashesse: Wie ktoś jak się robi masaż serca rybce?
Odpisz
27 grudnia 2015, 02:45
Wzywa się JOHN CENE tu tu du du...
Odpisz
19 grudnia 2015, 15:41
Ryba w wazonie? O.o
Odpisz
19 grudnia 2015, 15:47
@Mrs_Carro: Kto bogatemu zabroni?
Odpisz
19 grudnia 2015, 15:48
@Mrs_Carro: Biedaczka
Odpisz
19 grudnia 2015, 16:20
@Mrs_Carro: gdyby nie to że w wazonie a nie zwykłym akwarium było by już po rybce :)
Odpisz
19 grudnia 2015, 17:31
@bylejakbylegdzie: Normalnego akwarium nie dałoby się tak przewrócić ;P
Odpisz
27 grudnia 2015, 00:24
@Mrs_Carro: i jeszcze bojownik !!!
Odpisz
27 grudnia 2015, 00:23
Jeśli to bojownik, to przeżyłby upadek na podłogę, wiem to, bo moje rybcie lubią wyskakiwać z akwarium
Odpisz
27 grudnia 2015, 00:19
Ale weź to podnieś
Odpisz
26 grudnia 2015, 21:17
życie na krawędzi
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2015, 21:17
A później zje**ć to, gdy będziesz próbował podnieść wazon... ._.
Odpisz