Popcorn mojego dzieciństwa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Lekko nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie idź!
Ostry ten sędzia
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 grudnia 2015, 21:26
Właśnie mi narobiłeś na to ochoty ;_; gdzie mogę i czy mogę to jeszcze kupić? xF
Odpisz
24 grudnia 2015, 18:10
@Goddess: Jeżeli mieszkasz gdzieś blisko Alma, Lewiatan, Delikatesy Centrum lub obok większych marketów to powinnaś jeszcze je tam dostać. Sam niedawno jadłem. Pychotka!
Odpisz
24 grudnia 2015, 18:27
@CityOfAngel: Mieszkam na wsi, nawet w takim małym sklepiku kupisz!
Odpisz
26 grudnia 2015, 17:35
@QueenBlood: Ja też mieszkam na wsi :) Wieśniacy łączmy się:D
Odpisz
26 grudnia 2015, 18:15
@paxio1: xD
Odpisz
29 grudnia 2015, 09:04
@QueenBlood: Ja też...mieszkam na wsi. ;-;
Odpisz
8 lipca 2016, 21:30
@Dzem_Dobry: Czesiuneczki!
Odpisz
16 marca 2016, 21:21
o boże jadłem to gdy miałem 7 lat zprubowałem znowu gdy miałem 10 lat
Odpisz
16 lutego 2016, 16:54
On jest całkiem dobry...
Odpisz
29 grudnia 2015, 22:40
ach dzieciństwo ;'D
Odpisz
28 stycznia 2016, 21:59
@DragonJuzik125: całkowita racja
Odpisz
3 stycznia 2016, 22:43
kocham <3
Odpisz
26 grudnia 2015, 13:27
pamiętam [*]
Odpisz
20 grudnia 2015, 08:03
mówiłem na to okienka
Odpisz
23 grudnia 2015, 21:25
@deadpool18: ja też piana
Odpisz
24 grudnia 2015, 18:40
piana?
Odpisz
24 grudnia 2015, 19:28
@PanSowa12: Taka przy kąpieli.
Odpisz
24 grudnia 2015, 19:44
@deadpool18: a ja "kraty"
Odpisz
25 grudnia 2015, 11:58
piona ,,zabiera ręke zanim przybija" upss jesteś za wolny
Odpisz
24 grudnia 2015, 20:57
Ktoś poda nazwę tego? Bo ja akurat tego nigdy jeszcze nie jadłam ;c
Odpisz
24 grudnia 2015, 23:37
@szermiana: przysmak świętojański lub snaki jak kto woli :>
Odpisz
25 grudnia 2015, 10:47
@LusiX: dzięki
Odpisz
25 grudnia 2015, 09:56
Wiem.
Odpisz
25 grudnia 2015, 09:24
Ja jadłam to na surowo
Odpisz
24 grudnia 2015, 23:02
Kocham 😍 Uwielbiam jak moja mama je smaży 😊
Odpisz
24 grudnia 2015, 19:02
Jak to się nazywa?
Przepraszam miałem zryte dzieciństwo...
Dobrze że wziąłem pudełko na hejty [_______]
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2015, 19:07
@kapitex15: Snaki, Snack jak kto wolał nazywać
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2015, 22:28
dziękuję serdecznie
i życzę WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Odpisz
19 grudnia 2015, 22:59
Są jeszcze w sklepach? Jeśli tak to gdzie ?
Odpisz
23 grudnia 2015, 21:26
@RadzieckiPiesel: w śremie (miasto-zadupie)
Odpisz
24 grudnia 2015, 18:07
@RadzieckiPiesel: ja to widzę prawie w każdym sklepie
Odpisz
24 grudnia 2015, 18:44
prawie widzisz w każdym sklepie? Do okulisty trza iść.
Odpisz
24 grudnia 2015, 18:56
a gdzie mieszkasz?
Odpisz
24 grudnia 2015, 19:46
@RadzieckiPiesel: Gdzieniegdzie można kupić ja chyba mam jeszcze gdzieś pół opakowania .
Odpisz
24 grudnia 2015, 20:32
@RadzieckiPiesel: Wszędzie prawie.
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2015, 20:39
@rosyn: Sory przypadkowo napisany komentarz
Odpisz
24 grudnia 2015, 22:00
@rosyn: w Łodzi ale nie polecam przyjeżdżać, powietrze brudne, wieczne romonty połowy miasta itd.
Odpisz
24 grudnia 2015, 19:18
legenda głosi że kiedyś ktoś to usmażył
Odpisz
24 grudnia 2015, 20:19
Na przykład ten ktoś kto zrobił zdjęcie?
Odpisz
24 grudnia 2015, 22:20
@Wezyr: no shit sherlock
Odpisz
24 grudnia 2015, 23:06
Wyjdź. Twoje komentarze pozbawione są sensu.
Odpisz
24 grudnia 2015, 19:56
Pychooota
Odpisz