Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Nie idź!
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 października 2022, 17:00
Odpisz
10 lutego 2019, 20:00
Ten żart trwa za długo
Odpisz
24 maja 2018, 13:37
A yt w walentynki
Odpisz
18 stycznia 2016, 21:06
W końcu te telefony to żart.
Odpisz
20 grudnia 2015, 10:34
Bo cena ich telefonów to słaby żart
Odpisz
20 grudnia 2015, 11:00
@pan_hejter: wieź pod uwagę że za czasów Jobsa telefony te były rewolucyjne i wysokiej jakości, ale z poszanowaniem konkurencji (ten żart o opatentowaniu Multi-Toucha... Jobs ty śmieszku!) Teraz z gejem Cookiem jest co rok tylko gorzej - ceny są wyższe niż wcześniej, a jakość śmieszna (IPhone 6 - 1 produkt Cooka w czasie premiery kosztował 2x co 5, mimo iż miał słabsze podzespoły. przy okazji wybuchła afera BlendGate - czego Apple wcześniej czegoś podobnego nie doświadczyło)
Odpisz
20 grudnia 2015, 11:03
telefony są lepsze niż te z androidem ale z taką ceną, to idź pan w ch*j. Wiecie na co \____/
Odpisz
20 grudnia 2015, 17:22
No wtedy to nawet Mac był czymś. Teraz to szajs! Ciezko się w nim wszystko wymienia, a naprawa nawet 2 razy droższa niż same kupno. Mówię Windows albo Linux!
Odpisz
20 grudnia 2015, 17:38
Apple i super telefony w czasach iPhone 1 lub 2 kupił bym nokie , blackberry lub sarthone z Win. Mobilne lub Sony Ericsson a w dzisiejszych to coś z Windows Phone lub sony z androidem
Odpisz
16 stycznia 2016, 17:21
a używałeś kiedyś iphona?
Odpisz
16 stycznia 2016, 17:23
@pan_hejter: przez 4 minut tyle wku*wienia na interface i safari i a wygląd ch**owy
Odpisz
16 stycznia 2016, 17:53
czy sądzisz że 4 minuty używania usprawiedliwiają?cie do oceny. Używałem przez 2 lata i jak już się przyzwyczaisz do obsługi to telefon jest świetny tylko za drogi. Raz mi się zaciął przez 2 lata. A mój LG którego kupiłem ze względu na wytrzymałość co chwila mi się tnie. A windiws phone to tragedia.
Odpisz
16 stycznia 2016, 18:25
@pan_hejter: No wiesz telefony z andkiem najczęściej się tną z powodu nakładki systemowej i ilości preinstalowanych aplikacji (które także niepotrzebnie zabierają pamięć wew. telefonu) jeśli o to chodzi, drugim wyjaśnieniem może być też słaba specyfikacja danego telefonu. W iPhone'ach system i aplikacje są optymalizowane pod konkretny model telefonu więc wygląda to lepiej. Bo z iPhonami jest jak z konsolami, nie ma wielkiej różnorodności sprzętu więc jest łatwo to opanować. W urządzeniach z Androidem jest znowu jak z PC'tami jest różnorodność i to bardzo wielka dlatego bardzo długo by zeszła optymalizacja pod wszelkiej maści sprzęty począwszy od najtańszych za ~200zł do najdroższych za ~3000zł.
Odpisz
16 stycznia 2016, 18:36
zgadzam się z tobą. Osobiście wole andka. Ale irytuje mnie ten ogólny hejt na japka. Bo większość osób jedyne co o nich wie to to że są drogie i głupie. Ja wola andka i wina bo dają większr możliwości i są tanie.
Odpisz
16 stycznia 2016, 19:11
ja tam android tylko na urządzenia sony , sony Ericsson , acer , asus
Z tobą się zgadzam w 80 % Ale uwierz że cena igówno nie równo się z możliwościami jakę oferuje android ( o WP nie mówię choć jak dla moje sprawy jest the best ). Tak samo u mnie jest z macem (niedorozwinięte gówno gorsze od linuxa) , ipadem (wole coś z win. bo nadaje się do pracy itp.) i z apple watch (smart zegarki narzazie są ch**owe )
Odpisz
16 stycznia 2016, 19:15
A możesz mi rozjaśnić z jakimi 20% się nie zgadzasz? ;p Co do ceny wiem, w sumie to ogólnie sprzętów Apple'a wartość powinna być o conajmniej połowę mniejsza.
Odpisz
16 stycznia 2016, 19:17
bo nie PC za 200 zł (no chyba że mikro)
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2016, 19:23
Może trochę się niezrozumieliśmy ;-) Napisałem że ze sprzęty z Androidem są tak różne jak PC'ty ale w przypadku ceny chodziło mi o Androida tylko.
Odpisz
16 stycznia 2016, 19:52
aha
Odpisz
16 stycznia 2016, 22:02
@pan_hejter: jesteś człowiekiem który za wszelką cenę musi mieć rację. weź się nie zachowuj jak dziecko. pewnie mnie zchejtujesz albo wspomnisz o moim spamie bo na nic lepszego Cię nie stać
Odpisz
16 stycznia 2016, 22:03
@pan_hejter: jesteś człowiekiem który za wszelką cenę musi mieć rację. Nikt się z tobą nie zgadza ale nie. TY MUSISZ MIEĆ RACJĘ. Pewnie teraz mnie zhejtujesz i wspomnisz o moim undertale w poczekalni bo na nic lepszego Cię nie stać.
Odpisz
16 stycznia 2016, 22:27
@PanSowa12: jesteś ułomny po prostu ułomny pisze jal byk powyżej nawet mnie nie znasz już nie raz pisałem komuś że popełniłem błąd
Odpisz
16 stycznia 2016, 22:59
@PanSowa12: To się nazywa konformizm i asertywność. I to są dobre cechy. Zwłaszcza, że Pan_hejter ma rację.
Odpisz
16 stycznia 2016, 23:03
@pan_hejter: nie będę się zniżał do Twojego poziomu. nawet twój móżdżek wielkości orzecha to ogarnie
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2016, 09:52
@PanSowa12: otóż odpowoem ci jednym klasycznym, polskim słowem: s*ierdalaj. Jak mnie nienawidzisz to się do bernerra przejdź może się dogadacie dwóch spamiących gówniarzy. A i mam 17 lat z twoich filmów wynika że jeszcze mutacji nie przeszłeś.
Odpisz
18 stycznia 2016, 09:55
nie przejmuj się on wyzywa mnie pod każdym komem, bo hejce jego spam undertale, a wiesz jak to z dziecięcym uporem.
Odpisz
18 stycznia 2016, 14:09
@pan_hejter: cóż sądząc po tym jak się zachowujesz, to ty nawet 15 nie masz
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2016, 16:29
@PanSowa12: ale mam 17. I powiedz jak się zachowuje? Nawet mnie nie znasz nawet na mój profil pewnie nie wszedłeś. Ale piszesz jak byś znał mnie na wylot. I to pod każdym moim komentarzem który cie nawet nie dotyczy, bo zhejtowałem tfojom ulubionom grem (która jest zresztą słaba). Nawet nie argumentując tego.
Odpisz
18 stycznia 2016, 18:07
@pan_hejter: gimbusiarskie odzywki
przekleństwa
17 lat powiadasz
Odpisz
18 stycznia 2016, 18:32
@PanSowa12: podaj przykład?
Odpisz
16 stycznia 2016, 22:42
I teraz ludzie którzy w życiu nie mieli produktu Apple w dłoni bedą hejtowac..beka. Jakoś pisze tego komenta z mojego iphona 5c i moge śmiało powiedzieć po przygodzie z Lumia ze Windows phone sie nie zacina ale brak wielu aplikacji ssie, a Androidy sie tną jak sam sku*wensyn, w iOS nie mam żadnych ścinek + wszystkie aplikacje, polecam. Ale hejterzy i tak powiedzą ze moj telefon to gówno i podróbka Lumii ;)
Odpisz
20 grudnia 2015, 14:28
iDioci
Odpisz
16 stycznia 2016, 22:40
@Windows_10: z iGówno
Odpisz
16 stycznia 2016, 22:26
nie sondze
Odpisz
16 stycznia 2016, 19:14
Jej produkty to najlepszy żart ever.
Odpisz
16 stycznia 2016, 18:46
to najbardziej rynkowa firma na świecie jej całkowita wartość wynosi 2x pkb niemiec
Odpisz
16 stycznia 2016, 17:14
Bo ta firma to jeden wielki żart
Odpisz
16 stycznia 2016, 17:19
@elektyk23: wiesz że napisałem to samo miesiąc temu? ⬇⬇⬇
Odpisz
16 stycznia 2016, 18:45
@pan_hejter: To Fajnie
Odpisz
16 stycznia 2016, 17:13
to chyba jakiś żart
Odpisz
16 stycznia 2016, 17:03
to dlatego wszystkie telefony apple są wielkim głupim żartem
Odpisz
20 grudnia 2015, 13:07
Jeja na iPhone jest słabe
Odpisz
20 grudnia 2015, 11:36
Apple dla iDiotów
Odpisz