Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wojtassss

6 października 2022, 17:00

Avatar GooseApocalypsE

10 lutego 2019, 20:00

Ten żart trwa za długo

Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

24 maja 2018, 13:37

A yt w walentynki

Avatar elsunia

18 stycznia 2016, 21:06

W końcu te telefony to żart.

Avatar pan_hejter

20 grudnia 2015, 10:34

Bo cena ich telefonów to słaby żart

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (23)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (23)
Avatar PanSowa12

18 stycznia 2016, 18:07

@pan_hejter: gimbusiarskie odzywki
przekleństwa
17 lat powiadasz

Avatar pan_hejter

18 stycznia 2016, 18:32

@PanSowa12: podaj przykład?

Avatar devqq

16 stycznia 2016, 22:42

I teraz ludzie którzy w życiu nie mieli produktu Apple w dłoni bedą hejtowac..beka. Jakoś pisze tego komenta z mojego iphona 5c i moge śmiało powiedzieć po przygodzie z Lumia ze Windows phone sie nie zacina ale brak wielu aplikacji ssie, a Androidy sie tną jak sam sku*wensyn, w iOS nie mam żadnych ścinek + wszystkie aplikacje, polecam. Ale hejterzy i tak powiedzą ze moj telefon to gówno i podróbka Lumii ;)

Avatar Windows_10

20 grudnia 2015, 14:28

iDioci

Avatar Windows_10

16 stycznia 2016, 22:40

@Windows_10: z iGówno

Avatar
Konto usunięte

16 stycznia 2016, 22:26

nie sondze

Avatar Macio720

16 stycznia 2016, 19:14

Jej produkty to najlepszy żart ever.

Avatar piotrekgibon1

16 stycznia 2016, 18:46

to najbardziej rynkowa firma na świecie jej całkowita wartość wynosi 2x pkb niemiec

Avatar elektyk23

16 stycznia 2016, 17:14

Bo ta firma to jeden wielki żart

Avatar pan_hejter

16 stycznia 2016, 17:19

@elektyk23: wiesz że napisałem to samo miesiąc temu? ⬇⬇⬇

Avatar elektyk23

16 stycznia 2016, 18:45

@pan_hejter: To Fajnie

Avatar phineash

16 stycznia 2016, 17:13

to chyba jakiś żart

Avatar mati3853

16 stycznia 2016, 17:03

to dlatego wszystkie telefony apple są wielkim głupim żartem

Avatar UchihaSasuke_

20 grudnia 2015, 13:07

Jeja na iPhone jest słabe

Avatar Norto

20 grudnia 2015, 11:36

Apple dla iDiotów

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Nie idź!

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jeszcze jak

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka