Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trzeba brać osobną torbę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie są aż takie pyszne
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 grudnia 2015, 17:33
Jestem dziewczyną I rozumiem ;--;
Mam się martwić?
Odpisz
20 grudnia 2015, 17:34
Idzie rak...
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2015, 17:45
Nieborak...
Odpisz
20 grudnia 2015, 17:47
Jednej piersi będzie brak...
Odpisz
20 grudnia 2015, 18:06
Tak
Odpisz
11 maja 2018, 21:44
Zmieni się w mak?
Odpisz
22 marca 2021, 14:42
@Archeologwinternetach: odkop
Odpisz
17 marca 2018, 22:01
Czy to źle, że jestem kobietą i rozumiem???
Odpisz
24 grudnia 2015, 11:05
Tru..
Odpisz
24 grudnia 2015, 12:18
@Jedenzwielu: fle
Odpisz
25 grudnia 2015, 00:03
...gma.
Odpisz
25 grudnia 2015, 08:42
@LifeToLife: ch...
Odpisz
25 grudnia 2015, 11:59
...ód...
Odpisz
25 grudnia 2015, 21:55
@LifeToLife: ko...
#ortografia
Odpisz
25 grudnia 2015, 22:33
#ortografiapro
Odpisz
26 grudnia 2015, 09:29
@LifeToLife: #m.AMPIO.NTKE..SPOL.SKJIEGO
Odpisz
26 grudnia 2015, 09:36
Bo dzo sje uczyci? My iusz umjemy orto.
Odpisz
26 grudnia 2015, 18:28
@LifeToLife: będę szewen f moiei wirmje!
Odpisz
26 grudnia 2015, 19:05
Kradóladzie!
Odpisz
20 grudnia 2015, 17:09
O porannym drągu nie mówiąc ;-;.
Odpisz
20 grudnia 2015, 19:36
@Limfangioleiomiomatoza: Nie przypominaj ;--;
Odpisz
20 grudnia 2015, 20:27
@kamykPL: Bo co ;-;?
Odpisz
24 grudnia 2015, 11:06
@Limfangioleiomiomatoza: Wtedy sikam na siedząco, bo inaczej nie mogę wycelować. >:T
Odpisz
24 grudnia 2015, 11:09
@flamefrost20: Nie ma żadnej dobrej wymówki na sikanie na siedząco >:C
Odpisz
24 grudnia 2015, 11:12
@Rander: Jest. Jedna gdy nie masz nóg, a dróga jeśli chciałeś srać ale tylko wyszło z tego sikanie .-.
Odpisz
24 grudnia 2015, 11:15
@CeeKay: Możesz opierać się na rękach.
Odpisz
24 grudnia 2015, 11:29
@Rander: Łatwo powiedzieć
Odpisz
24 grudnia 2015, 11:30
@CeeKay: i równie łatwo zrobić.
Odpisz
24 grudnia 2015, 13:25
@Rander: Czasami jest wygodniej. >:C
Odpisz
24 grudnia 2015, 13:28
@flamefrost20: Facet ma być facetem, a nie piecuchem >:C
Odpisz
24 grudnia 2015, 13:29
@Rander: Może jeszcze mam srać na stojąco? >:C
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2015, 13:46
@flamefrost20: Nie, srać można na siedząco c:
Motto:Najpierw sikasz, potem srasz.
Odpisz
24 grudnia 2015, 13:48
@Rander: A więc do końca życia będę cię okłamywał, że chciałem srać, ale nic z tego nie wyszło. >:D
Odpisz
24 grudnia 2015, 13:52
@flamefrost20: Facet musi być stanowczy i pewny swoich poglądów.
Szach mat.
Odpisz
24 grudnia 2015, 13:53
@Rander: Jestem małym, słodkim chłopcem, a nie facetem.
Szach, mat iii... cześć. :T
Odpisz
24 grudnia 2015, 13:58
@flamefrost20: No chyba że tak, jeśli jesteś w młodym wieku to ci to przejdzie, jeśli nie, mamy dla ciebie złe wieści...
Odpisz
25 grudnia 2015, 00:02
@CeeKay: Dróga?... ;_;
Odpisz
25 grudnia 2015, 07:07
@LifeToLife: poje**ło mi się xD
Odpisz
24 grudnia 2015, 16:47
o co chodzi
Odpisz
24 grudnia 2015, 12:45
Odpisz
24 grudnia 2015, 11:21
Mi raz poszło na cztery strony ; c;
Odpisz
24 grudnia 2015, 11:23
Jak?
Odpisz
24 grudnia 2015, 12:42
O-ho-ho, it's magic! You knooo-ooo-ooow!
Odpisz
21 grudnia 2015, 08:39
Mi strumień się nie rozdwaja tylko skręca w powietrzu ;_;
Nie wiem jak to ku*wa możliwe ._.
Odpisz
24 grudnia 2015, 11:06
@TotalnyAnalfabeta: Jesteś ponad fizyką, jesteś super bohaterem!
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2015, 11:44
@gelo1238: Ku*asoman!
Odpisz
24 grudnia 2015, 12:02
@TotalnyAnalfabeta: /(°>°)\
Odpisz
24 grudnia 2015, 12:23
@gelo1238: Jestem władcą wody!
Odpisz
20 grudnia 2015, 17:03
i wszydtko oblane ;-;
Odpisz
20 grudnia 2015, 18:40
@Sebzer: Wyjaśnisz o co chodzi? Bo chyba się domyślam ale nie chce wyjść na zboczeńca XD
Odpisz
20 grudnia 2015, 18:44
@xd_ailatan: Nie chodzi o stosunek. Nie domyślasz się :P I jesteś zboczona...
Odpisz
20 grudnia 2015, 18:48
@Sebzer: Nie o stosunek mi chodzi lel XD Nie jestem tylko po prostu chciałam się dowiedzieć czy dobrze się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 grudnia 2015, 19:12
@xd_ailatan: Poranna toaleta nie zawsze idzie po naszej myśli. Nie ma tu nic więcej ukrytego.
Odpisz
20 grudnia 2015, 21:31
@xd_ailatan: Czasami po spaniu skóra się źle układa i wychodzi takie coś... (Ku*wa co ja robię ze swoim życiem xD)
Odpisz
21 grudnia 2015, 16:55
@xd_ailatan: Rano - Staje i trudno się wyszczać :v w skrócie :v
Odpisz
24 grudnia 2015, 11:45
@SirPomarancza: Nie skóra, tylko napletek...
Odpisz
24 grudnia 2015, 11:50
@matix044: Bo to przecież nie jest to samo co skóra...
Odpisz
24 grudnia 2015, 11:53
Napletek to nie skóra, skóra nie ma takich funkcji jak napletek, na przykład napletek nie jest skórą bo jest za gruby i ma zbyt dobrze rozbudowaną sieć naczyń krwionośnych i limfatycznych...
Odpisz
24 grudnia 2015, 11:57
@matix044: ;-;
Odpisz
24 grudnia 2015, 11:59
@Damn_Worl: Co? Obrzydliwe? To co ludzkie nie powinno być ci obce!
Odpisz
24 grudnia 2015, 11:51
Dziś rano tak miałem.
Odpisz
24 grudnia 2015, 11:30
dlaczego przy zlewie jest kubek
Odpisz
24 grudnia 2015, 11:18
Proszę nie ...
Odpisz
21 grudnia 2015, 17:06
Tru,so tru story.
Odpisz
20 grudnia 2015, 22:49
Nie tylko faceci! U mnie kran też tak robi ;)
Odpisz
21 grudnia 2015, 07:22
@Julciaak: Tyś nie winna jak nie obsrana łąka.
Odpisz
21 grudnia 2015, 16:55
@Julciaak: chodzi oto że jak sikasz to ci może lecieć w inną stronę ;_;
Odpisz
21 grudnia 2015, 16:56
@Stachumm: wiem (tamto to sarkazm)
Odpisz