Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
Nie idź!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2016, 16:35
powiedział szkot XD
Odpisz
20 grudnia 2015, 22:16
Ja to chciałem dodać! Wyprzedziłeś mnie.
Odpisz
20 grudnia 2015, 23:10
Nie płacz
Odpisz
21 grudnia 2015, 12:27
@Dark123456: Kto powiedział że płacze. Mimo to dzięki za próbę poprawienia humoru, ale musisz wiedzieć że nie każdy jak ty płacze z takich powodów.
Odpisz
23 grudnia 2015, 23:14
Ja cie pocieszam a ty takim tekstem walisz.
Pie**ol sie
Odpisz
24 grudnia 2015, 11:16
@Dark123456: Sry nie chciałem. Nie zrozumiałem twoich uczuć. Wybacz mi proszę.
Odpisz
24 grudnia 2015, 22:16
To koniec między nami.
Po tym co mi zrobiłeś/łaś zrywam z tobą.
Zapomnij o mnie!
Odpisz
24 grudnia 2015, 22:26
@Dark123456: Tylko nie to! Zmienię się dla ciebie! Tylko mi przebacz moje grzechy!
Odpisz
25 grudnia 2015, 04:15
Do spowiedzi!!
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2015, 07:35
Je**ć Niemców, je**ć Rusków, je**ć uchodźców, je**ć innych Polaków.
Odpisz
21 grudnia 2015, 15:15
@Mycha2001: Ale Węgrzy są spoko
Odpisz
21 grudnia 2015, 15:24
@PanPieselPL: Węgrzy i Czesi.
Odpisz
21 grudnia 2015, 15:42
@Mycha2001: Dajcie temu panu kawałek Ukrainy :D
Odpisz
21 grudnia 2015, 15:45
@Mycha2001: Czesi podobno nie lubią Polaków...
Odpisz
21 grudnia 2015, 15:49
@Eiala: To trudno my ich lubimy za szczerość. xD
Odpisz
21 grudnia 2015, 15:52
@Eiala: A tak z innej beczki chciałbym zobaczyć mój avek z twojego stylu komiksów. Jeśli mogła byś zrobić oczywiście. .-.
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2015, 15:52
@Eiala: *x2 komentarz*
Odpisz
21 grudnia 2015, 16:03
@Mycha2001:
Odpisz
21 grudnia 2015, 16:12
@Eiala: Is ku*wa amazing.
Odpisz
21 grudnia 2015, 16:43
@Mycha2001: Ależ proszę.
Odpisz
24 grudnia 2015, 12:03
@Eiala: To Litwini nie lubią Polaków, bo podpieprzyliśmy im stolice.
Odpisz
24 grudnia 2015, 12:06
@Eiala: A mój? XD
Odpisz
24 grudnia 2015, 12:10
@Eiala: Starszej daty tak nie lubią do 22-23 roku lubią .
Odpisz
24 grudnia 2015, 12:12
@LIPERS: W czeskiej reklamie T-mobile na granicy Polak jest ukazany jako kanciarz i oszukuje Czecha.
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2015, 12:28
@Mycha2001: Czesi nie lubią nas przez zabranie im w '38 terytorium . Gdy uderzał na nich Hitler wykorzystaliśmy okazję żeby podpie**olić im trochę ziem . Później Czesi kilkukrotnie grozili nam zbrojnie . Jedną z takich kłótni musiał nawet zatrzymywać Stalin bo wybuchł by otwarty konflikt .
Odpisz
24 grudnia 2015, 12:28
@Eiala: A ja? xd ;-;
Odpisz
24 grudnia 2015, 12:36
@Eiala: kiedyś profesor mi opowiadał ,jak wysłali polaków do Kazachstanu to myśleli że polacy to kanibale bo im nagadano bzdur potem okazało się dla nich że jesteśmy normalni i pomagali nam.
Powiedziałem 22-23 lat jest okej ale starszej daty cóż żyją stereotypami.
Odpisz
24 grudnia 2015, 12:38
@MasterChleb:
Odpisz
24 grudnia 2015, 12:40
@Eiala: Wow ;-;
Odpisz
24 grudnia 2015, 12:47
@Eiala: też jestem ciekaw jak to by wyglądało z moim
Odpisz
24 grudnia 2015, 13:26
@Eiala: Mojego się nawet nie da zrobić w wersji komiksowej :c
Odpisz
24 grudnia 2015, 13:56
A co ja mam powiedzieć?
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2015, 14:13
@NCS_fan: Łączmy się w bólu ;-;
Odpisz
24 grudnia 2015, 14:14
*łączy się*
Odpisz
24 grudnia 2015, 15:39
Odpisz
24 grudnia 2015, 16:12
@Eiala: :D
Odpisz
24 grudnia 2015, 19:55
@PanPieselPL: Nazwe ten kawałek Ukrainy "Jeja".
Odpisz
24 grudnia 2015, 16:31
a oryginał nie był ze Szkotami przypadkiem ?
Odpisz
24 grudnia 2015, 19:24
@Hoggehr: Bo był.
Odpisz
24 grudnia 2015, 17:22
prawda.
Odpisz
24 grudnia 2015, 12:07
xDD
Odpisz
20 grudnia 2015, 23:29
Je**ć uchodźców!
Odpisz
21 grudnia 2015, 14:40
@TypowyPolak: sarkazm? bo dałem ci już szczałkę w górę i się boję, że na darmo ;-;
Odpisz
21 grudnia 2015, 14:46
@UkradliMiNick: Nie.
Odpisz