Czołówka rankingu muzycznego w Wielkiej Brytanii
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ładne rzeczy
Niegrzeczny Oskarek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Typowy NPC
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2015, 11:27
To brzmi jak rozmowa kobiety z mężczyzną:
K: Sorry
M: What do you mean ?
K: Shut up !
M: Helllo ?!?!
K: You dont own me...
Odpisz
14 listopada 2017, 00:08
@Dexterek: Czyli nie tylko ja o tym myślałam xD
Odpisz
21 grudnia 2015, 13:44
Przynajmniej przeprasza że istnieje... i tak do ognia z nim
Odpisz
26 grudnia 2015, 19:34
@SetAbominae: mam nadzieje ze kiedys (ja juz kiedys napisalam) bedzie ta okazja do zepchniecia go z dachu i popatrzenia jak ginie
Odpisz
26 grudnia 2015, 19:49
@nata127: tortury lepsze
Będzie cierpiał
Odpisz
26 grudnia 2015, 22:58
@mrklorens: nom np. oblac go miodem i do mrowiska niech mrowki go zywcem pozra
Odpisz
27 grudnia 2015, 07:17
@nata127: oblejemy go tłuszczem i przylepimy do niego 10 kilo mięsa i do klatki z lwami, gepardami i pumami. Jak będzie już kaleką to go wyciągniemy i mu wypalimy na czole napis ,,jestem debilem i żałuje że żyję'' potem oblejemy go miodem i wrzucimy do wielkiego mrowiska gdzie żyją też niedźwiedzie. Zostanie tylko zbudować schron i zrzucić bombę atomową na mrowisko. Potem zajmiemy sie łan dajrekszyn!
Odpisz
27 grudnia 2015, 08:32
@gol125: zgoda ! a wysadzimy go w sylwestra z pomoca arabow i innych ciapatych
Odpisz
27 grudnia 2015, 01:02
To wygląda jak konwersacja chłopaka z obrażoną dziewczyną XD
Odpisz
26 grudnia 2015, 21:20
You know why Adele cross the street? To say hello from the other side hehe
Odpisz
26 grudnia 2015, 21:36
@bionic2000: hehhehehehhehhehehehehehhehehhehehehhhehhe
Odpisz
26 grudnia 2015, 22:32
@bionic2000: Widziałem ten żart na yt
Odpisz
26 grudnia 2015, 22:17
1,5 mln polaków przebywających obecnie w Wielkiej Brytanii zapowiedziało powrót do kraju...
Odpisz
26 grudnia 2015, 21:38
Czy tylko mi to wygląda na dialog?
Sorry,What do you Mean?
Shut up!
Odpisz
21 grudnia 2015, 12:51
heloł its mi
Odpisz
21 grudnia 2015, 14:33
@RussiaBall: It's a me Mario!
Odpisz
21 grudnia 2015, 15:05
@RussiaBall: heloł, ken ju hir mi?
Odpisz
21 grudnia 2015, 18:03
@RussiaBall: heloł from di ater sajd
Odpisz
21 grudnia 2015, 18:11
The wrong number song! And we are very sorry that we got it wrong!
Odpisz
26 grudnia 2015, 20:37
@Pierwsi: No.
Odpisz
26 grudnia 2015, 20:00
Dobra, ale co na 1 miejscu?
Odpisz
26 grudnia 2015, 19:39
Trzeba to zabić zanim złoży jaja !
Odpisz
26 grudnia 2015, 19:34
Całkiem fajne piosenki. Oprócz trzeciej. Bo nie znam.
Odpisz
26 grudnia 2015, 19:37
Podoba ci się Biber? o.o
Odpisz
26 grudnia 2015, 19:38
@wojtekrozrabiaka: Jego zachowanie i wygląd mi się nie podoba, ale te nowe piosenki nie są złe.
Odpisz
27 grudnia 2015, 07:19
Może lepiej opuść jejowy schron numer 666. Proszę Szymon
Odpisz
26 grudnia 2015, 19:16
Hey,I just meet you! And this is crazy! But here'smy finger! So fuck off maybe!
Odpisz
21 grudnia 2015, 19:45
Odpisz
21 grudnia 2015, 13:09
Dhs
Odpisz
21 grudnia 2015, 12:48
Sorry.
Odpisz