Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Rel
Dobrze czasem się oderwać
Nie idź!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2016, 20:34
Wpiernicz silny wyczuwam w miejscu tym
Odpisz
28 grudnia 2015, 10:01
Nasze mózgi nie wytrzymają głupoty tej wielkości! Szanse na przetrwanie są równe 3720:1!
Odpisz
28 grudnia 2015, 15:49
Nie mów mi o szansach!
Odpisz
28 grudnia 2015, 03:35
Odpisz
28 grudnia 2015, 01:44
Odbjur 1:43.
Odpisz
28 grudnia 2015, 01:40
co to za pokemony
Odpisz
28 grudnia 2015, 09:40
@Freddy_Fazbear_FNaF01:
Odpisz
28 grudnia 2015, 19:01
@Rewrew: a co zalamany swoja niewiedza?
przecież to sa te bulbazaury rzes
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2015, 21:38
@Freddy_Fazbear_FNaF01: Dużo dowodów na to, żeś ośmioletnie dziecko. Brak interpunkcji, wielkich liter, znajomości polskich znaków, ortografii i wiedzy na temat postaci z obrazka oraz ... Fnaf.
Odpisz
28 grudnia 2015, 01:18
Odpisz
28 grudnia 2015, 00:17
właśnie dzisiaj do kina ide
Odpisz
28 grudnia 2015, 00:26
@ALKATRAZ: Odpisz mi na komentarz, pls.
Odpisz
28 grudnia 2015, 00:04
Gdyby tak przyszli na premierę 9 części i okazałoby się, że Jar Jar to wielki mistrz... mieliby przechlapane od psychofanów.
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2015, 00:00
Odbjur 00:01
Odpisz
28 grudnia 2015, 00:00
raczej nie
Odpisz
27 grudnia 2015, 21:40
Czy przypadkiem Jar Jar Binks nie był Gonganem? (nie pamiętam)
Ale jeśli chodzi o osobę, to tak, to Jar Jar...
Odpisz
27 grudnia 2015, 22:02
byl Gonganem
Odpisz
27 grudnia 2015, 22:09
@FanSTARwARS: Dzięki, nie byłem pewny.
Yodo, Ty nie umarłeś? :o
Nadal korzeniuszkę jesz na Dogabah?
Odpisz
27 grudnia 2015, 22:20
jestem mistrz Ama-Deu-Hoff
Odpisz
27 grudnia 2015, 22:25
@FanSTARwARS: Myślałem, żeś Yoda jest i korzeniuszkę nadal jesz...
Ale rym. Niech moc będzie z Tobą! I pokonaj Nowy Porządek!
Odpisz
27 grudnia 2015, 22:29
dziekuje i wzajemnie.....
lapke w gore zostaw pod kom tym hym hymymhmoc w tb wyczuwam..
szkol sie pod mym czujnyn okiem i ksywe ze wymysl
Odpisz
27 grudnia 2015, 22:33
@FanSTARwARS: Nad tym pomyśle, mistrzu, Twym padawanem gotów zostać jestem. Tylko rada Jedi (o ile istnieje) musi to zatwierdzić.
Odpisz
27 grudnia 2015, 22:38
teraz jest rada starych do ktorej naleze i jestem najwiekszym mistrzem w niej i w galaktyce i nad galaktyce(swiat fukcyjny/czarna dziura)
Odpisz
27 grudnia 2015, 22:40
@FanSTARwARS: Coś Ty brał? Polecam brać o połowę mniej, mistrzu.
Odpisz
27 grudnia 2015, 22:04
kto byl na przed premierze tak jak ja?(jestem gotowy na wszelakie hejty i lapki w dol bo robia to Ci ktorych nikt nie kocha
Odpisz
27 grudnia 2015, 22:32
@FanSTARwARS: Ja to robię ponieważ się chwalisz.
PS. Je*nij się słownikiem w głowę.
Odpisz
27 grudnia 2015, 22:42
@FanSTARwARS: Ups, dałam strzałkę w dół, czy pochłonie mnie piekło? ;_;
Odpisz
27 grudnia 2015, 23:22
@xd_ailatan: Zapytaj czarodziejską muszlę
Odpisz
27 grudnia 2015, 23:27
@xd_ailatan: wybacczam Ci
Odpisz
21 grudnia 2015, 22:54
Ja rozumiem ze przyjście w stroju to taki rodzaj pokazania jakim to wielkim fanem się jest, ale oni przecież przez tą maskę filmu nie widzą.
Odpisz
21 grudnia 2015, 23:20
@blanki: Wyczuwam, że pomiędzy zębami jest dziura na oczy :v
Odpisz
21 grudnia 2015, 23:54
@Puchalke: Jak popatrzysz na kolesia po lewej to zobaczysz dziury między zębami w masce.
Odpisz
22 grudnia 2015, 00:02
@blanki: Bardzo możliwe, że na czas projekcji po prostu je zdjęli ;-;
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2015, 14:39
eh ja wiem że mają otwory na oczy ale oglądanie filmu kiedy u góry i u dołu wystają ci jakieś gumowe żeby nie może być przyjemne.
Odpisz
22 grudnia 2015, 14:07
ZABIĆ ICH!
Odpisz
22 grudnia 2015, 13:46
[wyciąga miotacz ognia i szpony]
...
...
...
...
THEY MUST DIE
Odpisz
22 grudnia 2015, 09:19
Mesa back!
Odpisz