Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie idź!
Rel
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2019, 18:26
Co ?
Odpisz
2 lutego 2019, 19:30
@szalonememe: G Ó W N O
Odpisz
28 lipca 2018, 11:23
/ [_]
Odpisz
4 września 2018, 21:47
@JaegerPL: Super avatar
Odpisz
4 stycznia 2017, 17:49
//
||/
(_)
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2015, 21:12
Kisnę xD Kto chce słoik? Mogę pożyczyć, jak nie będzie mi już potrzebny.
|. |
|_|
Odpisz
28 grudnia 2015, 16:02
@sylwon1234: Jakąś plamke ma ten słoik więc wezme go za 5 złoty
Odpisz
28 grudnia 2015, 16:04
@BurningWolf: K. Ale najpierw hajs rzułta baryło.
Odpisz
28 grudnia 2015, 16:08
@sylwon1234: Mam już słojik hehe |_| Troche mały ale zawsze jest.
Odpisz
28 grudnia 2015, 16:10
@BurningWolf: Dostanierz drugi.
Odpisz
28 grudnia 2015, 16:51
@sylwon1234: Osz ty rzułta bambaryło.
Odpisz
29 grudnia 2015, 14:53
@Jasonicos: Ci nie dam. Bo przepijesz.
Odpisz
29 grudnia 2015, 00:01
XDXDXDXDXDXDXDXD
Odpisz
21 grudnia 2015, 19:25
Popuś, czy to ty?!
Odpisz
28 grudnia 2015, 23:46
@Limfangioleiomiomatoza: A kto k*rwa?
Odpisz
28 grudnia 2015, 16:20
Czemu Garra wygląda jak Popek?
Odpisz
28 grudnia 2015, 17:52
Prawdziwy Garosław a nie żaden podrabianiec!
Odpisz
28 grudnia 2015, 20:50
Zgaduje ze mial to byc ten jego "symbol" ktory ma nad okiem
Odpisz
28 grudnia 2015, 16:57
To " XD " niszy system. ;_;
Odpisz
28 grudnia 2015, 16:41
Nienawidzę tych zboczonych obrazków!!
Odpisz
28 grudnia 2015, 16:42
@EriszMLP: Co w tym zboczonego?
Odpisz
28 grudnia 2015, 17:12
@EriszMLP: rainbowsrasz ogarnij się
Odpisz
29 grudnia 2015, 13:56
Takie slabe ze az tam up
Odpisz
29 grudnia 2015, 14:03
@ShadowPie: trinkiepaj w wersji "creepy"pasty jakże oryginalne i z pewnością nie widziałem tego wszędzie.
Odpisz
29 grudnia 2015, 14:49
oj tam stare czasy bylu a nie znalazlem fajnego avka
Odpisz
29 grudnia 2015, 16:02
@ShadowPie: ok
Odpisz
28 grudnia 2015, 16:33
Jak ja nie lubię tych upośledzonych obrazków .
Odpisz
28 grudnia 2015, 16:41
@SuperOutaku: Ja też
Odpisz
28 grudnia 2015, 17:11
@SuperOutaku: zbyt inteligentne dla ciebie?
Odpisz
28 grudnia 2015, 17:41
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Odpisz
28 grudnia 2015, 17:58
@SuperOutaku: I ta spacja przed kropką ;________;
Odpisz
28 grudnia 2015, 18:35
@kamykPL: No i :P
A tak w ogóle,zapomniałem [______________]
Pudełko na hejty gimbusy.
Odpisz
28 grudnia 2015, 18:36
Dla ciebie.:P ( ͡° ͜ʖ ͡°) daj znać jak zdasz maturę.:D
Odpisz
28 grudnia 2015, 18:42
@SuperOutaku: Po przecinku stawiamy spację.
Odpisz
28 grudnia 2015, 18:44
@kamykPL: No shit.
Odpisz
28 grudnia 2015, 19:48
@SuperOutaku: w Niemczech nie ma matury. Szach mat
Odpisz
28 grudnia 2015, 19:50
@noszkurnawszystkozajete: oooooooooooooooo
Odpisz
28 grudnia 2015, 20:14
oooooooooooooooooooo
Odpisz
28 grudnia 2015, 20:51
W Szwecji tez ;)
Odpisz
28 grudnia 2015, 21:20
@ragnarok5255: jej
Odpisz
28 grudnia 2015, 16:38
U cichego wuja na fejsie było xd
Odpisz
28 grudnia 2015, 16:34
Je**em, leżę i nie wstaję.
xD
Odpisz
21 grudnia 2015, 22:52
Mama sie na mnie drze o żebym sie zamknął
Odpisz
21 grudnia 2015, 22:53
@UchihaSasuke_: bo sie śmieje
Odpisz
28 grudnia 2015, 16:24
@UchihaSasuke_: A czy ona nie robi czegoś z czego raczej nie powinieneś się śmiać?
Odpisz
28 grudnia 2015, 16:16
Next shit on board
Odpisz
28 grudnia 2015, 16:01
hue hue hue :D
Odpisz