Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To będzie bolało
To się nie może nie udać
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2015, 13:11
Dżizas!
Odpisz
28 grudnia 2015, 10:11
@Zohan666: I ten Avatar..
Odpisz
6 października 2017, 14:14
@Zohan666: Co to jest na twoim Avku?
Odpisz
6 października 2017, 16:33
Marzanna
Odpisz
6 października 2017, 16:46
@Zohan666: Masz jeszcze to foto?
Odpisz
27 grudnia 2015, 22:55
Już nigdy nie spojrze na ten teledysk tak samo ;___;
Odpisz
21 grudnia 2015, 20:52
I tu powinien się pojawić użytkownik BDJQP....
Gdzie ty jesteś -.-
Odpisz
27 grudnia 2015, 17:34
@pelus1999: nie ma mnie
Odpisz
27 grudnia 2015, 19:58
@TheBDQJP: ale w starszej edycji avatara ;-;
Odpisz
27 grudnia 2015, 22:10
@pelus1999: W nowej edycji jestem tym samym BDQJP
Odpisz
27 grudnia 2015, 16:11
biedny system of a down ;_;
Odpisz
27 grudnia 2015, 12:13
ktoś tu lubi dobrą muzyke
Odpisz
27 grudnia 2015, 12:13
o taaaaaaaaaaaak
Odpisz
27 grudnia 2015, 12:06
Odpisz
23 grudnia 2015, 15:00
Dziękuję adminowi za poprawienie błędu :)
Odpisz
22 grudnia 2015, 21:55
Arcadeprehacks zawsze na propsie. Sam korzystam
Odpisz
21 grudnia 2015, 20:56
Systemu nie trzeba zatrzymywać, to jest poje**ne samo w sobie, a szczerze powiem, że The Offspring ma o wiele bardziej poje**ne.
Odpisz
21 grudnia 2015, 22:05
@jacek1s: Nie waż się przy mnie mówić coś złego o System Of A Down. Mój ulubiony zespół.
Odpisz
22 grudnia 2015, 09:59
@venomman: Polski tak trudna język
Odpisz
22 grudnia 2015, 11:25
@jacek1s: Być bardzo tak.
Odpisz
27 grudnia 2015, 13:40
@venomman: ja też ich lubie, ale niektóre teledyski są poje**ne.
Odpisz
27 grudnia 2015, 17:02
@popek9001: No w sumie xD
Odpisz
27 grudnia 2015, 22:57
@jacek1s: To po prostu wizja twórcy i tylko on potrafi to zinterpretować xP
Odpisz
22 grudnia 2015, 00:15
Soad is love
Soad is live
Odpisz
21 grudnia 2015, 22:06
Sztuką jest nie zrobienie błędu przy dodawaniu obrazka.
Odpisz
21 grudnia 2015, 20:07
pisenki?
Odpisz
21 grudnia 2015, 20:13
@lucas123: O przepraszam :) Błąd w zapisie :C
Odpisz
21 grudnia 2015, 20:14
@lucas123: Można jakoś zedytować, nie usuwając z poczekalni?
Odpisz
21 grudnia 2015, 20:20
@venomman: Nie, tylko adminy to potrafią ;-;
Odpisz
21 grudnia 2015, 22:04
@MasterChleb: Szkoda...
Odpisz
21 grudnia 2015, 21:21
( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
21 grudnia 2015, 20:32
Odpisz