Sens życia - Internety odpowiadają
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Nie znoszę kleszczy
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niezniszczalne
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2017, 18:45
Honor i bezpieczeństwo Piwa Tyskie, no może miłość i życie towarzyskie na twitterze.
Odpisz
7 listopada 2017, 22:32
wyżyłbym się tu i wylał swe smutki ale nie chce mi się
Odpisz
21 maja 2017, 17:53
tyskie hehehe
Odpisz
28 grudnia 2015, 10:19
Sensem życia jest Kebab.
Odpisz
27 grudnia 2015, 19:54
"każdy żyję"
Odpisz
21 grudnia 2015, 21:40
Mój to...
Pomyślcie...
Często o tym mówię i piszę...
Dam wam 10 kropek na namyślenie się
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Już?
Na pewno?
Ok
Mym sensem życia jest...
Odnalezienie jedynej i prawdziwej miłości, bez względu na wygląd czy płeć. Tu chodzi o charakteri o samą miłość
A shemale?
Są na drugim miejscu
Nawet taki pojeb jak ja ma normalne marzenia
Odpisz
21 grudnia 2015, 21:55
aż się wzruszyłem ;-;
Odpisz
21 grudnia 2015, 21:59
@mooped: S*ki z porem nie mają uczuć
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2015, 22:01
;-;
Odpisz
21 grudnia 2015, 22:39
@mooped: Wyraża więcej, niż tysiąc słów.
Odpisz
21 grudnia 2015, 23:26
@sylwon1234: Rafaello?
Odpisz
22 grudnia 2015, 00:27
Prawie się poryczałam xD. Kto normalny kroi cebulę o tej godzinie?
Odpisz
27 grudnia 2015, 10:35
Tak pięknie napisane :'v
Odpisz
27 grudnia 2015, 11:44
Bierz mnie <3
Odpisz
27 grudnia 2015, 15:36
Dobra, dobra. Nie kłam. I tak wszyscy wiemy, że sensem Twojego życia jest gwałt na klientach.
Odpisz
27 grudnia 2015, 14:24
Sens życia to jest robienie tego co chcemy i tego co się przyda to do czego jesteśmy stworzeni
Odpisz
27 grudnia 2015, 14:22
Sensem życia jest żyć w ten sposób by nie zostać nigdy zapomnianym czyli żyć wiecznie
Odpisz
21 grudnia 2015, 21:24
Sensem życia jest trafienie do nieba, chociaż dla mnie.
Odpisz
27 grudnia 2015, 12:53
Chyba do Sovngardu :D
Odpisz
27 grudnia 2015, 13:59
@Fina258: Już byłem, chce sprbbować czegoś nowego XD
Odpisz
27 grudnia 2015, 13:05
Według mnie po co mieć jeden sens życia ? nie mogę mieć cały zbiór dla czego myślę że warto żyć.
Odpisz
27 grudnia 2015, 11:56
Sens życia? Co to jest sens życia?
Odpisz
21 grudnia 2015, 21:27
Chcesz wiedzieć co jest moim sensem życia?
Odpisz
21 grudnia 2015, 21:28
@jakimodo: Zgaduję, że zabijanie.
Odpisz
21 grudnia 2015, 21:29
@Myszkapl: Zgadza się
Odpisz
21 grudnia 2015, 21:30
@Myszkapl: A twoim?
Odpisz
21 grudnia 2015, 21:30
@Jasonicos: Zdobywanie linków i masturbowanie się nimi.
Odpisz
21 grudnia 2015, 21:36
@wojtekrozrabiaka: Masturbacja to grzech.
Odpisz
21 grudnia 2015, 21:37
@Myszkapl: W Bibli jest napisane: "Walenie konia jest grzechem (wyjątek jak dupa 9/10)".
Odpisz
27 grudnia 2015, 10:07
@Myszkapl: Nie każdy musi być religijny i zapewne duża większość olewa czy dana rzecz jest grzechem.
Odpisz
27 grudnia 2015, 11:55
@Myszkapl: Nam pani na religii mówiła że grzechem jest dopiero wyrzucanie itd. zapłodnionej plemnikiem komórki jajowej ale ok. xD
Odpisz
27 grudnia 2015, 10:47
To pierwsze...
Sala samobójców pozdrawia :v
Odpisz
27 grudnia 2015, 10:50
To pewnie mangozjeb z Gównaj Sriki, ''Kocham śmierć, musze krwawić bo Yukki mi tak kazał <33333333333333333 śmierć to moje drugie imie <3333 watashi wa wasoke arigato ohayo ohayo ohayo wasoka wa sore, śmierć to najlepsza rzecz, krew pije jako sok <33333'' ;-;
Odpisz
27 grudnia 2015, 11:45
Muszę się w końcu zabrać by ten fil obejrzeć ;v
Odpisz
27 grudnia 2015, 11:44
*Bardzo głęboka wypowiedź...
Na temat sensu życia...
Przepełniona wielokropkami...
Oraz pytaniami...
I w ogóle*
Odpisz
22 grudnia 2015, 07:06
Sensem życia jest odkrycie sensu życia, co właśnie zrobiłem.
Odpisz
27 grudnia 2015, 10:14
@kubage123: Jesteś spełniony. Teraz możesz umierać.
Odpisz
27 grudnia 2015, 10:32
@kubage123: Jeb rozmózgany
Odpisz