Co chcą dostać dziewczyny vs chłopcy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Deal życia
Ikony
Lekko nie będzie
Szybki jak błyskawica
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2021, 00:54
Jestem dziewczyną i wolę te rzeczy na dole coś jest ze mną nie tak ?
Odpisz
16 lutego 2018, 14:11
Wątpię żeby ktoś teraz chciał dostać PS2 xd
Odpisz
12 czerwca 2018, 15:21
@Filipsss: ja mam
Odpisz
14 stycznia 2020, 07:18
@Filipsss: tu chyba chodzi o jedno pokolenie które w danym okresie miało daną liczbę lat
BTW nie obrażaj potężnego ps2
Odpisz
30 grudnia 2015, 19:09
Piec jednak lepszy.
Odpisz
19 lutego 2017, 19:47
@YouVlog: #LodówkaMasterRace
Odpisz
1 lipca 2017, 10:46
@crimzon: #TylkoOdkurzacz
Odpisz
15 czerwca 2017, 13:24
Fajnie...
...jestem facetem.
Odpisz
10 marca 2017, 23:19
Ja jak byłam mała, no nawet to 6-10 lat zawsze bawiłam się samochodzikami, a jak dziewczyny bawiły się w księżniczki, to jak nie było zbyt dużo chłopaków ja byłam księciem. Wiem, jestem dziwna :P
Odpisz
28 kwietnia 2017, 18:53
nie jesteś dziwna, tylko taka jak ja XD
Odpisz
28 kwietnia 2017, 19:42
@edi89: no! Ktoś mnie rozumie XD
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:23
ja zawsze grałam w noge zchłopakami, bo dziewczyn (innych) nie rozumiem, takich co plotkują i lubią róż
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:29
@edi89: Albo jak np. malują paznokcie lub gadają o ubraniach. Ja sama jeszcze nigdy nie przekłułam uszu. Nie podobają mi się po prostu kolczyki :P
Odpisz
28 kwietnia 2017, 21:05
ja przekłułam uszy, ale dla szpanu, i tak nie nosze kolczyków.
ale ja nie rozumiem, jak dziewczyny gadają "noo, gabryśka, a widziałaś tą maje, jak się ubrała i podobno kraszuje marka..." to dziwne...
Odpisz
28 kwietnia 2017, 21:06
@edi89: ooo, znam to. Wkurzają mnie te dziewczyny, które WSZYSTKICH obgadują. Dosłownie wszystkich.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 09:35
albo ja mam taką koleżankę, co obgaduje poduszki w w staniku (kto nosi kto nie) albo nie ma dupy komu zawracać i się wypytuje o kraszowanie straszne.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 09:36
@edi89: znam to ._.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 09:51
bo to taki rodzaj zwierząt XD
Odpisz
29 kwietnia 2017, 09:57
@edi89: kisnę XDDD
Odpisz
28 kwietnia 2017, 18:46
ja lubie to co chłopaki
Odpisz
30 marca 2017, 20:07
Jestem chłopakiem :D XD
Odpisz
13 września 2016, 12:28
E... Barbie to ja nigdy nie chciałam
Odpisz
14 maja 2016, 08:49
Jestem... chłopakiem?
Odpisz
4 marca 2016, 15:16
jak miałam 10 lat to chciałam telefon, ale żebym miała chcieć sukienkę lub buty? Co roku chcę zabawki!
Odpisz
3 lutego 2016, 10:15
Ja wolę książki.
Odpisz
11 stycznia 2016, 22:08
ja mażyłem o ps3 8-10 gameboy 11-teraz
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2016, 22:25
Ja w wieku 10-16 lat pytałam brata jaką konsole na święta chcemy i pisaliśmy dwa listy o takiej samej konsoli wtedy wiedzieliśmy że to dostaniemy ;)
Odpisz
31 grudnia 2015, 09:14
W takim razie jestem chłopakiem.
Odpisz
31 grudnia 2015, 00:07
ten obrazek w 100% mnie przewidział,właśnie mam 16 lat i zmieniłem 3 na 4. Na pierwszym bardziej ps2. Ps1 jest niestety starsze odemnie, szkoda chciałbym pożyć trochę dłużej w świecie gdzie nie ma facebooka oraz gdy w zimę normalnie pada śnieg.
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2015, 08:46
@Mondeo1994: Ja mam 14 lat i właśnie zmieniłem ps3 na xbox one
:D a w wieku 6 lat było Nintendo Wii.
Odpisz