Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Powodzenia
Nie są aż takie pyszne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dobrze czasem się oderwać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2014, 22:23
Łączymy się bracia i siostry bez face
Odpisz
4 stycznia 2013, 12:13
dla mnie ten facebook to gówno nie strona
Odpisz
30 lipca 2012, 13:35
ja też nie mam konta i nie chce
Odpisz
29 lipca 2012, 11:54
A ja nie mam facebooka >:D
Odpisz
29 lipca 2012, 17:53
@Mermeros: nom. ja też
Odpisz
29 lipca 2012, 18:25
@Mermeros: i ja tez
Odpisz
30 lipca 2012, 09:37
@Mermeros: ja też i nie mam zamiaru mieć tego c***ostwa
Odpisz
29 lipca 2012, 20:44
fajne
Odpisz
29 lipca 2012, 18:03
ggffg
Odpisz
29 lipca 2012, 04:51
Konta na Facebooku się nie usuwa, konto na Facebooku się "Dezaktywuje" żeby zawsze Rząd mógł wrócić do twoich starych danych...
Odpisz
29 lipca 2012, 04:09
Przyczepie sie ze mial sobie wyobrazic jakies 'miejsce', ale pewnie zawinil tlumacz.
Odpisz