Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Macio29

24 stycznia 2016, 08:28

Kolega od 4 klasy wisi mi 3zł, z odsetkami to jakieś 200zł. Może powiem mu za rok, albo dwa :)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar pjodeer124

3 marca 2021, 16:09

@Macio29: ej no powiedz mu wkońcu

Avatar sssdddfffggg

3 marca 2021, 16:12

@pjodeer124: wooo

Avatar minecraft007

26 sierpnia 2016, 11:38

Ja wisiałem koledze 3,50 po 3 miech bodajże dopiero oddałem :D

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2016, 21:04

Hehehe a ja koledze do dzisiaj wiszę 3zł, ale on o tym nie pamięta.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar ObiWanPL

29 stycznia 2016, 06:46

@Obi_Wan_Kenobi: tylko że ją go używane praktycznie wszędzie od 10 lat

Avatar Ginny1374

30 stycznia 2016, 20:00

ja to samo, od 1 roku mu wisze i sie nie kapnął ;d

Avatar kicius23

24 stycznia 2016, 12:46

Ja wiszę koledze 5 zeta. Nie pamięta, więc nie ma się czym martwić. Chyba.

Avatar Kociomaniak

24 stycznia 2016, 13:05

@kicius23: Na krawedzi zycia

Avatar kicius23

24 stycznia 2016, 14:49

Avatar FallOutGirl

24 stycznia 2016, 11:37

Ja pamiętam, jak niektóre "sprytne" osoby w mojej klasie jak nie miały hajsu (a było to pomiędzy 5 a 6 klasą w podstawówce) podchodziły do losowych dzieciaków z 1, 2 klasy (te dzieciaki widziały, że jesteśmy starsi i się zgadzały) i pożyczały od nich hajs "na wieczne nieoddanie" XD No nie popieram tego, ale te dzieciaki nigdy więcej ich nie zobaczyły na oczy. To znaczy i tych osób, i tych pieniędzy.

Avatar MaciegowyMacieg

24 stycznia 2016, 03:14

Drożdżówka ;_;

Avatar Geralt_z_Polski

24 stycznia 2016, 01:11

Mój kolega wisi mi 5 złotych od 3 klasy a koleżanka 10 od drugiej ; -;

Avatar Piecours

24 stycznia 2016, 00:19

Przypomniało mi się, że coompel ma mi oddać 50 groszy. Będzie bicie.

Avatar
lolman533

23 stycznia 2016, 23:41

Hmh. Kolega mi od 3 klasy wisi 3zł. ;-;

Avatar AustraliaBall

24 stycznia 2016, 01:03

Policz mu odsetki.

Avatar kicius23

24 stycznia 2016, 14:50

Spójrz na komentarz użytkownika Batman_mowi_batbylo.

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2016, 23:38

Dobre czasy..

Avatar Jumper112

23 stycznia 2016, 23:24

Ja zawsze oddawałem...

Avatar kebabel

23 stycznia 2016, 23:24

i do dzis nie splacony

Avatar ozi12

23 stycznia 2016, 22:09

pierwszym długiem to były pieniądze z komunii

Avatar ragnarok5255

Edytowano - 23 stycznia 2016, 23:17

@ozi12: Chyba ktos mial u Ciebie dlug jezeli mowimy o pieniadzach z komunii

Avatar EkoZjebGMO

23 stycznia 2016, 23:02

mały

Avatar Dark_Dante

23 stycznia 2016, 22:21

Dług w podstawówce to mają rodzice wobec mnie. Ja nadal nie wiem gdzie jest moja kasa z komunii.

Avatar TheTemplar

23 stycznia 2016, 22:27

@Dark_Dante: Jak to gdzie? W barze...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Angielskie śmieszki

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Najbardziej realistyczny spośród modów

Powodzenia

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka