Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Powodzenia
Tacy sami, a ściana między nami
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 grudnia 2015, 12:02
Tak się zastanawiam, dlaczego kobieta jest płcią piękną skoro większość kobiet musi sie malować bo wygląda jak umarlak? Albo mam zrytą banie, albo kobiety nie są płcią piękną ;-;
Odpisz
30 grudnia 2015, 12:29
@BurningWolf: Brawo wygrałeś internety.
Odpisz
30 grudnia 2015, 13:57
@Shadow_blade: Jestem dziewczyną...
Odpisz
30 grudnia 2015, 23:48
@BurningWolf: To wygrałaś.
|========| Twoje
|========| wiaderko
\=======/ internetów
…\______/ .
Odpisz
30 grudnia 2015, 23:55
@BurningWolf: W nagrodę możesz skopiować CAŁY Internet na... Uwaga... DYSKIETKĘ!
Odpisz
30 grudnia 2015, 02:22
Żadna z nich nawet w najmniejszym stopniu nie zasługuje na miss universe jak Emma Watson, i setki miliony innych kobiet.
Odpisz
29 grudnia 2015, 21:21
A zmyjcie im wszystkim makijaż, zobaczycie miss dopiero. :v
Odpisz
30 grudnia 2015, 00:18
@AyuS_666: To prowadzący by wygrali główną nagrodę :-P
Odpisz
29 grudnia 2015, 20:59
IPhone wersja Filipinowa S
Odpisz
24 grudnia 2015, 15:57
Apple ...
Odpisz
24 grudnia 2015, 14:46
Moja ciocia
Odpisz
29 grudnia 2015, 19:22
@lucas123: Przestańcie spamić tymi kłamstwami. Myślicie, że ktoś wam uwierzy? Tak, bo każdy ma ciocię, która pochodzi z miejsca odległego 6000 km od Polski.
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2015, 19:44
@sylwon1234: To moja babcia!
Odpisz
29 grudnia 2015, 20:52
Uuu hejty lecom na mnie! Boję się. Idę do schronu antyhejtowego. Ktoś ze mną? (______)
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2015, 21:28
@sylwon1234: Ja, maj frend
Odpisz
29 grudnia 2015, 21:39
@Dark123456: Chodź. Ktoś jeszcze? O nie! Hejtoburza się nasila! Dostałem 4 dodatkowe! Mam już siedem! Nie ma czasu, streszczajcie się, bo zamykam!
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2015, 22:46
@sylwon1234: Eee tam... Masz parasol na hejtoburze (działa też na shitstorm) i jei chcesz moge ci sprzedać kontener na hejty.
Odpisz
29 grudnia 2015, 22:50
@Fina258: Za ile? Dam ci talon na ku*wę i balon za kontener. Już mam osiem. Przyda się. Muszę je gdzieś przechowywać. Ale parasol niepotrzebny. Mam schron. Jak coś mogę zapłacić w innej walucie (ale No Homo, jakiś hajs, albo przedmiot)
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2015, 22:51
@sylwon1234: A i twój parasol:
... ____________
../„„„„„„„„„„„„„„„\
./„„„„„„„„„„„„„„„„„\
.............l
.............l
.............¿
Odpisz
29 grudnia 2015, 22:52
@Fina258: Nie potrzebuję. Mam schron. Ale kontener daj. Za ile i czego?
Odpisz
29 grudnia 2015, 23:03
@sylwon1234: Z statrakiem czy bez?
Odpisz
29 grudnia 2015, 23:05
@sylwon1234: To nie miał być hejt, tylko żarcik, który miałeś zrozumieć... Nik mje ńe rozumje :<
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2015, 23:50
@sylwon1234: Ja poprosze
Odpisz
30 grudnia 2015, 07:42
Ciebie zrozumiałem, tylko zauważyłem ilość czerwonych w moim komentarzu i napisałem do ciebie, żebyś zauważył.
Odpisz
30 grudnia 2015, 07:42
@Fina258: Z. Ile płacę?
Odpisz
30 grudnia 2015, 11:13
@sylwon1234: Pisiątjeden groszy ojropolskich.
Odpisz
30 grudnia 2015, 11:31
@sylwon1234: A czemu do mnie, co mnie to obchodzi?
Odpisz
30 grudnia 2015, 12:22
Nie wiem ;) Po prostu ciesz się z darmowego powiadomienia.
Odpisz
30 grudnia 2015, 12:23
@Fina258: A można w innej walucie?
Odpisz
30 grudnia 2015, 12:25
@sylwon1234: To tu masz powiadomienie ode mnie :<
Odpisz
30 grudnia 2015, 12:31
Specjalnie męczyłem palec i przewijałem apkę, a ty tylko tak? Wysil się trochę!
Odpisz
30 grudnia 2015, 12:32
@sylwon1234: Proszę bardzo ^,^
Odpisz
30 grudnia 2015, 12:34
Ku*wa! Napisz coś smiesznego/miłego. Będę cię prześladował w nocy, bo mnie palec przez ciebie boli. Będę cię dręczyć i dawać ci wyrzuty sumienia!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Ku*wiu.
Odpisz
30 grudnia 2015, 12:35
@sylwon1234: coś śmiesznego/miłego
Odpisz
30 grudnia 2015, 12:36
Сука. D:<
Odpisz
30 grudnia 2015, 12:47
@sylwon1234: Świerszczyk
Odpisz
30 grudnia 2015, 12:53
Na...
Odpisz
30 grudnia 2015, 13:01
@sylwon1234: ławeczce
Odpisz
30 grudnia 2015, 13:02
Pijąc
Odpisz
30 grudnia 2015, 13:03
@sylwon1234: wódę
Odpisz
30 grudnia 2015, 13:04
popijając Johnym Walkerem z domieszką...
Odpisz
30 grudnia 2015, 13:05
@sylwon1234: krwi dziewic
Odpisz
30 grudnia 2015, 13:13
pochodzących z
Odpisz
30 grudnia 2015, 13:19
@sylwon1234: ich martwych ciał
Odpisz
30 grudnia 2015, 13:25
Zabitych przez niego. Teraz ty dawaj początki, a ja będę wymyślał.
Odpisz
30 grudnia 2015, 13:31
@sylwon1234: Nagle podszedł do niego
Odpisz
30 grudnia 2015, 13:34
Nagi Grammar Nazi
Odpisz
30 grudnia 2015, 13:35
@sylwon1234: z puszką
Odpisz
30 grudnia 2015, 13:39
@sylwon1234: Może być w frankoziemniakach.
Odpisz
30 grudnia 2015, 14:07
@Fina258: Ok. Mam kredyt we Frankoziemnuakach, ale masz. 50¤
Odpisz
30 grudnia 2015, 15:26
po piwie...
Odpisz
30 grudnia 2015, 16:29
@sylwon1234: i mieczem większym od jego torsu trzymanym w
Odpisz
30 grudnia 2015, 16:51
pochwie... jego matki...
Odpisz
30 grudnia 2015, 19:09
@sylwon1234: Która zajmowała się
Odpisz
30 grudnia 2015, 20:04
@sylwon1234: NI HUYA! 70 ¤ i jedne dzwi.
Odpisz
30 grudnia 2015, 21:16
@Fina258: 70¤? Poje**ło cię? Dobra. Pod jednym warunkiem. Jeżeli przeliczysz mi to na złotówki PRAWIDŁOWO. 70¤=? PLN.
Jeżeli przeliczysz źle, dasz mi za 40¤.
Odpisz
30 grudnia 2015, 23:45
@sylwon1234: Niech strace... 61¤ i jedne dzwi.
Odpisz
30 grudnia 2015, 23:51
@Fina258: Pod warunkiem...
Odpisz
30 grudnia 2015, 23:53
@sylwon1234: Jakim?
Odpisz
30 grudnia 2015, 23:54
@Fina258: Podałem wyżej.
Odpisz
31 grudnia 2015, 00:03
@sylwon1234: Ni ni ni i jeszcze raz ni! Pindole wasze zakłady! 61¤ i jednie dzwi! Masz czas do następnego roku! (23h 57 min)
Odpisz
31 grudnia 2015, 00:07
@Fina258: Ale po co ci je**ne drzwi?
Odpisz
31 grudnia 2015, 00:20
@sylwon1234: Nie pytaj... Kupujesz?
Odpisz
31 grudnia 2015, 10:08
@Fina258: K. Masz 61¤ i □
Odpisz
31 grudnia 2015, 11:14
@sylwon1234: Kwadracik? A dzwi?
Odpisz
31 grudnia 2015, 11:16
@Fina258: To masz drugi, sklej se. Zawiasy musisz se sama kupić, bo chciałaś tylko drzwi. □. Daj mi kontener.
Odpisz
31 grudnia 2015, 11:31
@sylwon1234: Sam* Ni niech będzie ale daj zawiasy. I twój kontener:
|___________|
\_____:::::::::/
.\________/
Odpisz
31 grudnia 2015, 11:33
@Fina258: Ale ja zapłaciłem 60¤, a tam nie zmieści się 60 hejtów! To oszustwo!
Odpisz
1 stycznia 2016, 01:03
@sylwon1234: A upychasz?
Odpisz
1 stycznia 2016, 02:25
@Fina258: No... Tak...
Odpisz
1 stycznia 2016, 10:56
@sylwon1234: To jakoś słabo... Ale wiesz że hejty w tych kontenerach mają nowe właściwości? Np. można je bardzo zgnieść.
Odpisz
1 stycznia 2016, 20:11
@Fina258: Chyba, że. Ok. Biere. Hajs już dostałaś. Pa.
Odpisz
1 stycznia 2016, 21:51
@sylwon1234: Dostałeś* Okej! Polecam się na przyszłość!
Odpisz
1 stycznia 2016, 23:28
Gwałceniem martwych płodów...
Odpisz
1 stycznia 2016, 23:29
@Fina258: Ok.
Odpisz
24 grudnia 2015, 14:38
tam je moja kuxynka!!!Chyba...????
Odpisz
29 grudnia 2015, 19:08
@FanSTARwARS: Nie.
Odpisz
29 grudnia 2015, 19:20
@FanSTARwARS: Nie kłam dziecko.
Odpisz
29 grudnia 2015, 23:33
@FanSTARwARS: Tu są twoje hejty !!!! chyba...
Odpisz
30 grudnia 2015, 07:45
@panther500: Hejty dawajcie wyżej. Mój rekord strzałek w dół ;-; Potem dam autografy.
Odpisz
30 grudnia 2015, 11:13
@sylwon1234: słabiutko. mój rekord to -95
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2015, 12:24
@panther500: Mój 26 i pół. Staram się być ogarniętym użytkownikiem. Tylko czasami to nie wychodzi (np. teraz).
Odpisz
30 grudnia 2015, 19:15
@sylwon1234: U mnie tak samo
Odpisz