memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
19 lutego 2016, 18:59
Ja tam go nie lubię.
Odpisz
19 lipca 2019, 10:29
@imperrator: ale jesteś senatem.
26 stycznia 2016, 12:34
miszcze (Karolek)
28 stycznia 2016, 16:14
@Malvero: Zabij sie
5 czerwca 2016, 13:52
@Pioneky: Dobrze powiedziane!
24 stycznia 2016, 18:30
misczu a grammar nazi nie poprawił hueheuheuhuhuhu
24 stycznia 2016, 19:27
@arceus1: Bo te komiksy są tak pisane celowo. Zdrajco Imperium.
24 stycznia 2016, 19:28
@Zygarde: ni jestem zdrajcą :3
24 stycznia 2016, 19:29
@arceus1: To czemu masz znak Jedi hm?
24 stycznia 2016, 19:30
@Zygarde: bo jestem jedi... nigdy nie służyłem wam
24 stycznia 2016, 19:31
@arceus1: Wiesz co Imperium robi z Jedi?
24 stycznia 2016, 19:33
@Zygarde: no ale jestem od ciebie lepszy :3
24 stycznia 2016, 19:51
@arceus1: Bez tarcz już nie.
Edytowano - 24 stycznia 2016, 20:03
@Zygarde: ale mam tarcz eheuheuehueheuheuehuehuh a nie ukradniesz bo sie nie da
24 stycznia 2016, 11:27
BatVader - twój argument jest inwalidą
Edytowano - 23 stycznia 2016, 23:01
On do tego jeszcze zabijał
23 stycznia 2016, 20:10
Otis najlepszy :P
25 grudnia 2015, 01:37
Tooo.... Ktoś może oglądał BATMETAL?
23 stycznia 2016, 17:01
@hubikstkj: ja
23 stycznia 2016, 17:59
@hubikstkj: Ja.
23 stycznia 2016, 19:49
23 stycznia 2016, 19:44
miszczu Sidious
23 stycznia 2016, 18:28
Batmanie, mistrzu ucz mnie
23 stycznia 2016, 17:03
gdybym był laską, to bym się z nim ożenił, z batmanem oczywiście
@ALKATRAZ: A ja z tobą.
23 stycznia 2016, 17:05
-I'm youre father! -I'm Batman.
Edytowano - 23 stycznia 2016, 17:30
@saper123: "youre" rly?
23 stycznia 2016, 17:57
@saper123: Ja jestem ty jesteś ojcem?
23 stycznia 2016, 17:22
"Miszczu".
23 stycznia 2016, 17:18
Rozwaliło mnie XD ( Jestem na telefonie i jak widać da się normalnie pisać)
24 grudnia 2015, 16:46
Swój do swego ciągnie.
24 grudnia 2015, 16:27
Because he's Batman!
24 grudnia 2015, 16:34
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Ja sem Netoperek!
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież19 lutego 2016, 18:59
Ja tam go nie lubię.
Odpisz
19 lipca 2019, 10:29
@imperrator: ale jesteś senatem.
Odpisz
26 stycznia 2016, 12:34
miszcze (Karolek)
Odpisz
28 stycznia 2016, 16:14
@Malvero: Zabij sie
Odpisz
5 czerwca 2016, 13:52
@Pioneky: Dobrze powiedziane!
Odpisz
24 stycznia 2016, 18:30
misczu a grammar nazi nie poprawił hueheuheuhuhuhu
Odpisz
24 stycznia 2016, 19:27
@arceus1: Bo te komiksy są tak pisane celowo. Zdrajco Imperium.
Odpisz
24 stycznia 2016, 19:28
@Zygarde: ni jestem zdrajcą :3
Odpisz
24 stycznia 2016, 19:29
@arceus1: To czemu masz znak Jedi hm?
Odpisz
24 stycznia 2016, 19:30
@Zygarde: bo jestem jedi... nigdy nie służyłem wam
Odpisz
24 stycznia 2016, 19:31
@arceus1: Wiesz co Imperium robi z Jedi?
Odpisz
24 stycznia 2016, 19:33
@Zygarde: no ale jestem od ciebie lepszy :3
Odpisz
24 stycznia 2016, 19:51
@arceus1: Bez tarcz już nie.
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2016, 20:03
@Zygarde: ale mam tarcz eheuheuehueheuheuehuehuh
a nie ukradniesz bo sie nie da
Odpisz
24 stycznia 2016, 11:27
BatVader - twój argument jest inwalidą
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2016, 23:01
On do tego jeszcze zabijał
Odpisz
23 stycznia 2016, 20:10
Otis najlepszy :P
Odpisz
25 grudnia 2015, 01:37
Tooo.... Ktoś może oglądał BATMETAL?
Odpisz
23 stycznia 2016, 17:01
@hubikstkj: ja
Odpisz
23 stycznia 2016, 17:59
@hubikstkj: Ja.
Odpisz
23 stycznia 2016, 19:49
@hubikstkj: ja
Odpisz
23 stycznia 2016, 19:44
miszczu Sidious
Odpisz
23 stycznia 2016, 18:28
Batmanie, mistrzu ucz mnie
Odpisz
23 stycznia 2016, 17:03
gdybym był laską, to bym się z nim ożenił, z batmanem oczywiście
Odpisz
23 stycznia 2016, 17:59
@ALKATRAZ: A ja z tobą.
Odpisz
23 stycznia 2016, 17:05
-I'm youre father!
-I'm Batman.
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2016, 17:30
@saper123: "youre"
rly?
Odpisz
23 stycznia 2016, 17:57
@saper123: Ja jestem ty jesteś ojcem?
Odpisz
23 stycznia 2016, 17:22
"Miszczu".
Odpisz
23 stycznia 2016, 17:18
Rozwaliło mnie XD
( Jestem na telefonie i jak widać da się normalnie pisać)
Odpisz
24 grudnia 2015, 16:46
Swój do swego ciągnie.
Odpisz
24 grudnia 2015, 16:27
Because he's Batman!
Odpisz
24 grudnia 2015, 16:34
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Ja sem Netoperek!
Odpisz