Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2015, 14:58

ten koleś nie ma penisa

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar CichyCichacz

4 stycznia 2016, 20:13

Mój błąd ale faktycznie podobny jest

Avatar kronim

15 stycznia 2016, 18:01

może ma tak małego że ta litera B go zasłąnia

Avatar kronim

Edytowano - 15 stycznia 2016, 17:59

kawał - co się dzieję kiedy twój telewizor lewituję w nocy ...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
murzyn go kradnie :D

Avatar FullPain

3 stycznia 2016, 20:30

Ponieważ nie jesteśmy biali, tylko kremowi.

Avatar bielowata

3 stycznia 2016, 21:15

@FullPain: Poza tym, świat nie jest biały. W dzień wszystko jest kolorowe, a w nocy jest ciemno, więc wszystko wydaje się czarne.

Avatar PijanyNiedzwiedz22

3 stycznia 2016, 21:49

@FullPain: Ale.. Czarni też nie są czarni, tylko brązowi.

Avatar BlackIkar

4 stycznia 2016, 12:17

@PijanyNiedzwiedz22: Czarni są czarni albo brązowi.

Avatar
RhobarIII

4 stycznia 2016, 18:21

@BlackIkar: Są czarni i murzyni, a murzyni są brązowi

Avatar DDGKeu

4 stycznia 2016, 08:56

Bo są różowi ?

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2015, 15:02

Isaac?

Avatar Polski322

26 grudnia 2015, 15:08

Też mi się skojarzyło

Avatar HuboX600

3 stycznia 2016, 21:53

Miałem to napisać ._.

Avatar HuboX600

3 stycznia 2016, 21:53

Miałem to napisać ._.

Avatar kakcioo

3 stycznia 2016, 21:27

No to rasizm!

Avatar Szaleto

3 stycznia 2016, 21:17

#NoToRacizm

Avatar ToJeAmelinium

3 stycznia 2016, 20:44

Bo słońce jest żółte

Avatar TheMiecinaSISTA

3 stycznia 2016, 20:39

ja jestem...

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2015, 20:57

A żółci w zachód słońca?

Avatar Lordu

Edytowano - 26 grudnia 2015, 17:01

ta niewidzialność to jakaś czarna magia

Avatar Enearalis

Edytowano - 26 grudnia 2015, 15:21

A co, jeśli wam powiem, że w ciemnościach nawet biali są niewidoczni?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Pilne

Nigdy na to nie wpadną

Angielskie śmieszki

Phi!

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka