Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
German_Shepherd

31 grudnia 2015, 01:14

Aż sobie sfapałem

Avatar RestartMan

30 grudnia 2015, 23:00

Mój Boże, tyle wygrać

Avatar YouVlog

30 grudnia 2015, 19:00

To nie jest perfekcyjne serek jest nie równo rozłożony, w niektórych miejscach na sreberku są też drobne kawałki.

Avatar wilsonXcuddyXhouse

30 grudnia 2015, 18:02

ale....Jak?!

Avatar Wikta5

30 grudnia 2015, 17:28

Też tak zrobiłam, gdy byłam mała. Pokazałam to wtedy rodzicom, mówiąc ,,Wygrałam życie!". A oni zapytali czy mnie popierd#liło. ;-;

Avatar BurningWolf

30 grudnia 2015, 17:25

Serek 1 na 1000000 .-.

Avatar OMGZosiaIdzie

26 grudnia 2015, 17:25

Też umiem.

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2015, 17:34

@OMGZosiaIdzie: Jak ludzie to robią... Mi sie ani razu nie udało..

Avatar OMGZosiaIdzie

29 grudnia 2015, 02:04

Lata praktyki i ciężkiego zakuwania po nocach...

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2015, 14:46

trzeba bardzo delikatnie to robić, ja już zrobiłem to wiele razy, ale teraz mi nie wychodzi :(

Avatar FD_God

30 grudnia 2015, 16:29

Zamrozić jogurt, tyle w tym magii.

Avatar kubage123

Edytowano - 26 grudnia 2015, 15:35

Już widzę, jak po dotknięciu łyżką się zapada...

Avatar
lolman533

26 grudnia 2015, 16:03

@kubage123: NOOPEEE!!!

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2015, 16:16

@kubage123: Nooooooooo!

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2015, 18:57

@kubage123: Lubię to uczucie (͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Lunia21

30 grudnia 2015, 15:55

Avatar KolosalnyNonsens

30 grudnia 2015, 15:30

Ale... Ale... TO NIE JEST PERFEKCYJNE! :C

Avatar oliwia1317

30 grudnia 2015, 14:44

Ucz mnie mistrzu.

Avatar Trojan2

30 grudnia 2015, 14:41

Ktoto perfekcjonisty?

Avatar PusheenTheCat

30 grudnia 2015, 14:51

@Trojan2: *perfekcjonista

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2015, 15:44

@Trojan2: Kto to perfekcjoniści?*
Tacy ludzie, u których wszystko musi być idealnie.

Avatar Trojan2

30 grudnia 2015, 17:18

To czyli że perfekcjonistą był hitler bo chciał stfożyć świat idealny?

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2015, 17:19

@Trojan2: Nie do końca ;-;

Avatar SetAbominae

30 grudnia 2015, 23:54

Był. Perfekcjonistą nacjonalistą

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 26 grudnia 2015, 16:41

Jeszcze powinny być poukładane kawałki czekolady białej po prawej i czarnej po lewej stronie. Taka segregacja rasowa.

Avatar benek10

26 grudnia 2015, 16:33

miałem tak 13 razy... w te wakacje

Avatar trolem

26 grudnia 2015, 22:45

@benek10: Interesujące mów da.lej

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Najbardziej realistyczny spośród modów

To się nie może nie udać

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Znak czasów

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka