Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ResiaPL

3 grudnia 2016, 21:30

Ja czasem w to gram.. na telefonie taty. Ma nokie

Avatar mante

29 grudnia 2015, 08:00

Wonsz Nokiowy tudududu

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Katrtlen

Edytowano - 31 grudnia 2015, 01:52

@pawelek9889: Raz się taki wonsz zbyt zwije tudududu

Avatar mati59

1 listopada 2016, 20:49

@Katrtlen: aż się wyje*ie tudududu

Avatar Aizen12345

3 kwietnia 2016, 17:59

Pamiętam to

Avatar albatrosia

5 stycznia 2016, 09:21

Zawsze przegrywałam po 10 sekundach...

Avatar bielowata

Edytowano - 30 grudnia 2015, 07:50

Pamiętam.

Avatar juleczkag5

29 grudnia 2015, 23:06

Zawsze gdy szłam z moją praprababcią do szkoły to ona dawała mi w to grać.

Ach wspomnienia...

Avatar Jejakpl89

29 grudnia 2015, 09:54

Ja tę grę mam na kompie :x tylko bardziej kolorowa wersja

Avatar Katrtlen

29 grudnia 2015, 11:09

@Jejakpl89: Wiesz ilę ich jest?... *oczywiście nie wczepiam się w dzieciństwo*

Avatar Jejakpl89

29 grudnia 2015, 20:59

@Katrtlen: Wiem.

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2015, 22:33

Nadal mam tę Nokię. Lepsze to niż mój nowy srajfon.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2015, 14:56

@Puscheen: Najgorszy telefon na świecie ;-;

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2015, 17:49

@Puscheen: szajsungi są w miarę dobre

Avatar Shadow_blade

29 grudnia 2015, 12:48

Myślałem że się wku*wi rzuci w kogoś i poleje się krew... ech można pomarzyć.

Avatar lejtekole

27 grudnia 2015, 00:21

i teraz się wku*wi*łeś i rzuciłeś telefonem, po czym płacisz za naprawę.

oczywiście podłogi

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2015, 10:37

@lejtekole: raczej tego telefonu ci nigdzie nie naprawą a czy podłoga się rozwali to zależy jaka jest jej jakość wykonania

Avatar buttie_cullen

29 grudnia 2015, 11:38

@lejtekole: ...podłogi u sąsiada cztery piętra niżej :D

Avatar rozwalgo

26 grudnia 2015, 18:25

Snake - gimby kiedyś

Case Opening - gimby dziś

Avatar dustin2001

29 grudnia 2015, 10:23

@rozwalgo: Bądź, co bądź ja tego snake'a kocham najbardziej.

Avatar FuryGaming

29 grudnia 2015, 10:02

Piękna Nokia 3310.

Avatar GrimmjowJaegerjaquez

29 grudnia 2015, 10:00

Miałem ten telefon.
Piękne czasy...

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2015, 09:58

można jeszcze gdzieś kupić?

Avatar CityOfAngel

29 grudnia 2015, 09:26

I ta piękna nostalgia.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka