Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2016, 21:30
Ja czasem w to gram.. na telefonie taty. Ma nokie
Odpisz
29 grudnia 2015, 08:00
Wonsz Nokiowy tudududu
Odpisz
29 grudnia 2015, 09:14
@mante: jest wku*wiony tudududu
Odpisz
29 grudnia 2015, 11:41
@pawelek9889: zje Twoje piksele tududu tududu
Odpisz
30 grudnia 2015, 01:36
@buttie_cullen: Głodny wonsz tududu tududu
Odpisz
30 grudnia 2015, 22:12
@malgatalar2002: wije się wciąż tudududu
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2015, 01:52
@pawelek9889: Raz się taki wonsz zbyt zwije tudududu
Odpisz
1 listopada 2016, 20:49
@Katrtlen: aż się wyje*ie tudududu
Odpisz
3 kwietnia 2016, 17:59
Pamiętam to
Odpisz
5 stycznia 2016, 09:21
Zawsze przegrywałam po 10 sekundach...
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2015, 07:50
Pamiętam.
Odpisz
29 grudnia 2015, 23:06
Zawsze gdy szłam z moją praprababcią do szkoły to ona dawała mi w to grać.
Ach wspomnienia...
Odpisz
29 grudnia 2015, 09:54
Ja tę grę mam na kompie :x tylko bardziej kolorowa wersja
Odpisz
29 grudnia 2015, 11:09
@Jejakpl89: Wiesz ilę ich jest?... *oczywiście nie wczepiam się w dzieciństwo*
Odpisz
29 grudnia 2015, 20:59
@Katrtlen: Wiem.
Odpisz
26 grudnia 2015, 22:33
Nadal mam tę Nokię. Lepsze to niż mój nowy srajfon.
Odpisz
29 grudnia 2015, 09:51
szajsung?:D
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:36
@Puscheen: iPhone ;-;
Odpisz
29 grudnia 2015, 14:51
oh.;-;
Odpisz
29 grudnia 2015, 14:56
@Puscheen: Najgorszy telefon na świecie ;-;
Odpisz
29 grudnia 2015, 17:49
@Puscheen: szajsungi są w miarę dobre
Odpisz
29 grudnia 2015, 12:48
Myślałem że się wku*wi rzuci w kogoś i poleje się krew... ech można pomarzyć.
Odpisz
27 grudnia 2015, 00:21
i teraz się wku*wi*łeś i rzuciłeś telefonem, po czym płacisz za naprawę.
oczywiście podłogi
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:37
@lejtekole: raczej tego telefonu ci nigdzie nie naprawą a czy podłoga się rozwali to zależy jaka jest jej jakość wykonania
Odpisz
29 grudnia 2015, 11:38
@lejtekole: ...podłogi u sąsiada cztery piętra niżej :D
Odpisz
26 grudnia 2015, 18:25
Snake - gimby kiedyś
Case Opening - gimby dziś
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:23
@rozwalgo: Bądź, co bądź ja tego snake'a kocham najbardziej.
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:02
Piękna Nokia 3310.
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:00
Miałem ten telefon.
Piękne czasy...
Odpisz
29 grudnia 2015, 09:58
można jeszcze gdzieś kupić?
Odpisz
29 grudnia 2015, 09:26
I ta piękna nostalgia.
Odpisz