Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Lekko nie będzie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To by wystarczyło
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 kwietnia 2018, 22:14
I właśnie dlatego mam zawsze sztuczne choinki.
Odpisz
11 stycznia 2016, 16:36
Jakie to smutne. ;C
Odpisz
7 stycznia 2016, 17:37
było!!!
Odpisz
28 maja 2018, 14:37
@benben7: coc
Odpisz
6 stycznia 2016, 23:50
najlepiej kupować sztuczne,wtedy nikt nie ucierpi :)
Odpisz
7 stycznia 2016, 05:57
@kubba007: Prócz środowiska ...
Odpisz
7 stycznia 2016, 07:04
@TheVixo: ale jak kupisz żywą to umrze wiec lepiej mieć wieloletnią, ładna choinkę sztuczną. Mam taką małą i jest fajna :-)
Odpisz
7 stycznia 2016, 08:22
@TheVixo: środowiska? niby jak?
Odpisz
7 stycznia 2016, 15:38
@Krzyniu:
Odpisz
7 stycznia 2016, 17:23
@TheVixo: No dobrze dobrze można też zrobić z makaronu
wtedy napewno nikt nie ucierpi ;)
Odpisz
7 stycznia 2016, 00:31
"Gwiazdy umierają w swym uwielbieniu, w zapomnieniu, pośród wrogów swych"
-T-Love-poeci umierają
Zmienić gwiazdy na królowie i będzie pasować.
Odpisz
7 stycznia 2016, 01:28
@Psychopata_: t-love...Zaczynalem z nim granie na gitarze...a dokładniej kawałek "jest super"
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2016, 23:09
Bajka Andersena "Choinka" na czterech obrazkach
Odpisz
6 stycznia 2016, 21:56
"W bogactwie żyjesz, w biedzie umierasz* ~FireDiegoPL coś dla Polski i systemu emerytalnego.
Odpisz
6 stycznia 2016, 21:23
Po co wyrzucać lampki.
Odpisz
6 stycznia 2016, 21:51
@MasterW: bo mogą być zepsute
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2016, 21:51
Moja choinka jest posadzona na dworze a w domu jest sztuczna
Odpisz
6 stycznia 2016, 21:04
Hoibka będzie żyć jako król ale zginie jako menel
Odpisz
6 stycznia 2016, 21:15
Prawda jest niezwykle zaskakująca.
Odpisz
6 stycznia 2016, 22:32
Mówisz hoibka.
Odpisz
7 stycznia 2016, 07:08
@makapaka123456: sorry pomyliłem sie
Odpisz
7 stycznia 2016, 22:17
Każdemu się zdarza.
Odpisz
6 stycznia 2016, 20:43
Przez ten obrazek jest mi teraz strasznie smutno :/
Odpisz
6 stycznia 2016, 20:25
Teoretycznie żył jak król, ale pozbyli się go gdy już nie był im potrzebny. Jak w rzymie :D
Odpisz
6 stycznia 2016, 20:10
Będe płakał.
Odpisz
6 stycznia 2016, 20:07
Była se choinka a tu nagle nima choinki XDDDD
Odpisz
6 stycznia 2016, 20:03
Ja nigdy nie mogę się rozstać z choinką...
Odpisz