Gdy zgubisz kompana w Falloucie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie znoszę kleszczy
Żartownisie
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zapraszamy
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2023, 16:43
To jest takie k...a rel
Odpisz
2 stycznia 2016, 15:43
Kiedyś przez pomyłkę zostawiłem psa w Corvega i dobre trzy godziny grałem bez niego zanim się ogarnąłem, że zaginął.
Odpisz
26 grudnia 2015, 22:01
AutoTP albo siedzą w osadach.
Odpisz
2 stycznia 2016, 15:06
@Szczyt_jeja: Problem jest, gdy wszystkie osady są wyzwolone i za ch*ja nie wiadomo w której jest szukany towarzysz. Tak właśnie zginał mi pies :(... w sumie pod koniec gry, pies jest najgorszym towarzyszem.
Odpisz
2 stycznia 2016, 15:52
@skadwydobywajasieswiatla0: Ja chodziłem z psem dopóki nie mogłem z Valentine'm, a potem z Danse'm.
Odpisz
2 stycznia 2016, 15:57
@Szczyt_jeja: Danse najlepszym kompanem. Nie dość, że nie mogli go powstrzymać ze względu na pancerz wspomagany, to jeszcze miał dosyć silną broń laserową. Ale po ukończeniu gry Bractwem Stali i oszczędzeniu go, nie można było z nim podróżować bo gdy się go wzięło za kompana, Bractwo Stali stawało się wrogiem. A oni byli wszędzie po zniszczeniu Instytutu.
Odpisz
26 grudnia 2015, 21:59
[*] Danse
Odpisz