Gdy mówię, że chcę zawodowo grać w gry
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Lekko nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Mnie wolno
Cel namierzony
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2016, 21:39
Chodzi o to, żeby gruby szmal zarabiać, a nie robić coś kreatywnego.
Odpisz
17 stycznia 2016, 05:56
Zawódtester gier to nie przechodzenie gier za hajs. Taka osoba skacze po 10 razy na ten sam budynek po całym mieście żeby wyłapać bugi, a jak finalna wersja ma ich za dużo to tester dostaje op**rdol.
Odpisz
17 stycznia 2016, 17:08
@pan_hejter: ale tu chodzi o esport, a nie o bycie testerem gier
Odpisz
17 stycznia 2016, 18:37
najpierw wejdź do globala/pretendenta/ czy na inną wysoką range. Droga wolna.
Odpisz
16 stycznia 2016, 23:56
Ale to, że grasz 4 rundy w lola dziennie i jesteś w silverze nie znaczy, że masz szansę. Bycie graczem nie jest łatwe, bo znajdź sobie team, sponsora i kup okulary, bo granie 10 godzin dziennie nie jest dobre na oczy, a dopiero wtedy masz szansę na wygrywanie zawodów.
Odpisz
16 stycznia 2016, 23:29
,,No ale mamo, matma mi się nie przyda. Ja umiem grać w ceesa.''
Odpisz
16 stycznia 2016, 23:19
Za wygraną w mistrzostwach Dota 2 to 12 milionów
Odpisz
16 stycznia 2016, 21:16
Bo niektorym wychodzi gra,
a niektorym zycie"
Odpisz
27 grudnia 2015, 09:41
no bo tak jest
Odpisz
27 grudnia 2015, 10:37
@mooped: ciężko powiedzieć, że ci speedrunersi, którzy przechodzą fallouty czy dark soulsy w 5 minut za pomocą glitchów, są mało kreatywni ;v
Odpisz
27 grudnia 2015, 11:25
@mooped: przechodzenie tak ale tworzenie?
Odpisz
27 grudnia 2015, 11:31
@Penseta: ale tu mowa o przechodzeniu
Odpisz
27 grudnia 2015, 11:32
@Kambot: morrowind da się przejść w około 3 minuty
Odpisz
27 grudnia 2015, 11:35
@bylejakbylegdzie: wiem ale pytam się o jego zdanie na ten temat:p
Odpisz
27 grudnia 2015, 11:37
@bylejakbylegdzie: Co? Jak? ;-;
Odpisz
27 grudnia 2015, 12:10
@Penseta: tworzenie jest trudne tworzenie grafik, dialogów i tak dalej
granie - nie .-.
Odpisz
17 stycznia 2016, 04:19
@mooped: nie wyobrażasz sobie jak bardzo jest to trudne
Odpisz
17 stycznia 2016, 09:31
@zx2001: co trudnego jest w siedzieniu na dupie i graniu?
Odpisz
17 stycznia 2016, 10:10
@mooped: tworzenie jest raczej czasochłonne niż trudne, mało doświadczony programista (np. po 45 minutach nauki języka) w godzinę zrobi ci bardzo prostą gierkę tekstową
Odpisz