Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ładne rzeczy
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Za co ta premia
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 marca 2017, 07:20
Niby fajny, ale środek taki jednostajny, mało kolorów...
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2015, 12:29
Ale w lesie to tak trochę ch**owo. Gdyby było nad morzem, to ku*wa bym oddał swoje złote je**dło za to.
Odpisz
27 grudnia 2015, 12:41
@wojtekrozrabiaka: co złego jest w lesie?
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2015, 12:44
@bylejakbylegdzie: Chodzące zwierzęta koło domu, w nocy bardzo głośno i dużo ludzi przychodzi pod sam dom by zebrać grzyby (mój ojciec ma znajomego mieszkającego w lesie i sam mówi, że trochę tak ch**owato).
Odpisz
27 grudnia 2015, 12:59
@wojtekrozrabiaka: no i Slender...
Odpisz
12 stycznia 2016, 15:38
...yeti i te dziwne latające gówno ;-;
Odpisz
12 stycznia 2016, 15:49
Nic się nie stanie jak nie zaczniesz zbierać kartek.
Odpisz
12 stycznia 2016, 16:01
@kawtkawt: Uh... Jeśli chodzi ci o człowieka ćmę, to on się on pojawia od wielu, wielu lat :v
Odpisz
12 stycznia 2016, 16:02
@SuperOutaku: Tylko w grze, bo Slender normalnie może zaatakować człowieka w lesie... ._.
Odpisz
12 stycznia 2016, 16:58
@JaNuSZeq: A slender nie porywa do lasu tylko dzieci?
Odpisz
12 stycznia 2016, 17:25
Slender...tubisie!
Odpisz
13 stycznia 2016, 19:18
@kawtkawt: Nie. Proste i przyjemne, a po drugie, to nie jest powiedziane, że Slender mieszka w lesie... Tylko w grze tak jest, a na serio, Slender pojawia się np. na zdjęciach dzieci.
Twoje argumenty zostały inwalidami 3:
Odpisz
13 stycznia 2016, 19:51
@JaNuSZeq: nie znam się na crypypastach :/
Odpisz
14 stycznia 2016, 14:22
@kawtkawt: Wtedy się nie odzywa :v
Odpisz
14 stycznia 2016, 15:16
@JaNuSZeq: Moja pierwsza wypowiedź była pytaniem do cb, nie stwierdzeniem faktu XD
Odpisz
14 stycznia 2016, 17:51
@kawtkawt: Wiem, jestem gałganem, nie umiem czytać ;-;
"Korki dla JanuSZa! Pomoc mile widziana!" :C
Odpisz
14 stycznia 2016, 18:12
@JaNuSZeq: Nic nie szkodzi ^^ ( na co dzień przebywam z analfabetami, takie coś to drobiazg)
Odpisz
14 stycznia 2016, 19:05
@kawtkawt: Lubię anal, żeby od razu fabet? No coś takiego ;-;
Odpisz
14 stycznia 2016, 19:23
@JaNuSZeq: Pieprzona autokorekta. Czułam, że coś jest nie tak.
Odpisz
14 stycznia 2016, 19:25
@kawtkawt: Powiem to tak: Autokorekta to luj, który jest jak sekta, niszczy, zmienia, a później o nas dupę uwiera .-.
Odpisz
14 stycznia 2016, 19:27
@JaNuSZeq: Święte słowa!
Odpisz
14 stycznia 2016, 19:28
@kawtkawt: Wpiszę to do mojej Biblii 3:
Odpisz
12 stycznia 2016, 20:27
...A potem przychodzi rachunek za prąd i do końca życia musisz jechać na chińskich zupkach, żeby mieć choć cień szansy na wypłacenie się...
Odpisz
12 stycznia 2016, 18:20
I tak wolałbym mieszkać w Sokole Millenium.
Odpisz
12 stycznia 2016, 16:55
Na zewnątrz moim zdaniem jest brzydki, ale w środku to szczyt za**bistości.
Odpisz
12 stycznia 2016, 16:35
Mieszkałbym.
Odpisz
12 stycznia 2016, 16:22
Ciekawe ile to kosztuje
Odpisz
12 stycznia 2016, 15:59
Dajcie kupie dajcie!
Odpisz
12 stycznia 2016, 15:48
Piękny widok z każdej strony. Na las ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
12 stycznia 2016, 15:32
miałem dziwną ochotę to podpalić ;__;
Odpisz
28 grudnia 2015, 11:42
-Tato słonko mnie razi
-Spoko synek, już odwracam dom
Odpisz
27 grudnia 2015, 15:31
Zawsze Optymalną ilość światła, nawet w nocy ?
Odpisz
27 grudnia 2015, 13:31
I potem jakiś gnojek to podpali...
Odpisz
27 grudnia 2015, 13:19
I potem nie będziesz umiał trafić po pijaku.
Odpisz
27 grudnia 2015, 12:50
Odpisz