Poprawność przede wszystkim
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Fergus
Powodzenia
Tacy sami, a ściana między nami
Nie znoszę kleszczy
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 stycznia 2016, 21:00
ćwiczyłeś w coda? bo tak mi cię szkoda, że aż dam ci loda, albo do radości oda jak wpisze koda, bo już jest na to moda, gdyż godzina młoda,
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2016, 22:06
@ALKATRAZ: Słowacki i Mickiewicz to przy tobie nic, powie ci to każda z baletnic (?).
Odpisz
9 stycznia 2016, 01:05
@Agario: Najgorszy rym jaki słyszałem przez całe moje życie. Serio.
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2016, 18:44
Zgłosiłeś mnie? Pamiętasz te tamburyny? Gdzie ten komentarz xd
Odpisz
10 stycznia 2016, 19:11
@Agario: Nie zgłosiłem, ale mi też usunęli komentarz.
Odpisz
31 stycznia 2016, 19:59
to nie miał być rym...
Odpisz
10 lutego 2017, 16:01
@Agario: w baletnic nie akcentuje się na nic więc kiepsko się rymuje
Odpisz
8 stycznia 2016, 20:14
,,Ćwiczyłeś coś w coda?" Jakbym słyszał swoich znajomych...
Odpisz
31 stycznia 2016, 20:05
@saper123: to jest najlepsza gra ever 😃a nie jakiś CS
w cs spotkasz samych rusków a w cod prawie samych Amerykanów
Odpisz
8 stycznia 2016, 21:45
*jak świnia
Odpisz
8 stycznia 2016, 23:22
*napluje ci w twarz
Odpisz
8 stycznia 2016, 23:29
*cebula
Odpisz
8 stycznia 2016, 23:45
*chrzan
Odpisz
8 stycznia 2016, 23:49
@kamiko555: *gorczyca
Odpisz
9 stycznia 2016, 00:31
@makajet: *zjad bym omlet
Odpisz
9 stycznia 2016, 09:18
*Do spowiedzi!
Odpisz
9 stycznia 2016, 11:53
eszelegeszekyk!
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:28
@makajet: *mąka
Odpisz
9 stycznia 2016, 10:15
cześć nie wiem co to jest to możliwe to proszę o kontakt telefoniczny projekty domów drewnianych na razie jest ok ale nie mam czasu i pieniędzy na koncie w dniu dzisiejszym otrzymałem informację od Pana Boga i nie tylko na chwilę obecną mam nadzieje że nie ma problemu z odbiorem osobistym w tym momencie jest na tyle dobrze się bawić się w tym tygodniu na pewno będzie to możliwe dzięki czemu można znaleźć w internecie i nie tylko na chwilę relaksu coś takiego jak ja mam pytanie odnośnie tego co wiem to nie jest klan pitera nie wiem jak to wygląda na pewno nie bardziej mylnego w Polsce to co jest nie na razie jest to dla ut na to ze Brok w tym momencie nie mam nic na to że będę miał na myśli t o tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym że jest on na tym stanowisku pracy w Polsce nie ma problemu z ich nie mam czasu się w końcu nie ma to wg branż w Polsce to co znajdziesz tu wszystko o twoim zdaniem jest w porządku i w tym tygodniu nie dam znać czy się uda się coś takiego w tym tygodniu w godzinach popołudniowych nie w dniu dzisiejszym otrzymałem żadnej informacji na ten komentarz na wos codzienne życie w tym ę nie w dniu dzisiejszym otrzymałem od Pana Boga i nie tylko na chwilę obecną nie jestem w stanie się to w sumie to chyba wszystko co jest w porządku z dnia na dzień dzisiejszy nie mam pojęcia jak to się nazywa ten sam problem z zalogowaniem nie na to ze jest to bardzo interesujące teksty na pewno nie na to euro h chyba nie jest w i netu i w ogóle nie mam pojęcia o co chodzi w tym momencie nie jestem w stanie zrobić to na pewno jest to bardzo proszę czekać aż tak bardzo mi się nie tylko na tym etapie nie wiem jak się okazuje ze nie nie
Odpisz
9 stycznia 2016, 12:02
@SHAWSHANK:
Odpisz
9 stycznia 2016, 12:23
@SHAWSHANK: go fck yourself
Odpisz
9 stycznia 2016, 09:37
Nie, w cs-A
jak mi biło serce kiedy zrobiłem pierwszego ace-a
Odpisz
8 stycznia 2016, 23:09
sorry pisze z napletu
Odpisz
8 stycznia 2016, 23:10
@Jumper112: *tabletu
Odpisz
9 stycznia 2016, 03:47
@Jumper112: *napleta
Odpisz
9 stycznia 2016, 03:48
@Mid_Or_Feed: *tableta
Odpisz
28 grudnia 2015, 01:07
Da sie pisać smsy poza telefonem?
Odpisz
28 grudnia 2015, 01:12
@SetAbominae: na Skype
Odpisz
28 grudnia 2015, 09:15
@SetAbominae: A to nie jest messenger?
Odpisz
28 grudnia 2015, 09:40
@Lord666666: Android Master Race, widzę tylko że to srajfon. Ale chyba tam też messenger jest niebieski
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2015, 10:06
@SetAbominae: Niedawno dali opcję zmiany koloru dymka chatu. A ten gościu ma znaczek messengera na profilowym .-.
Odpisz
28 grudnia 2015, 10:30
@Shannon: Rzeczywiście, dopiero teraz zobaczyłem
Odpisz
8 stycznia 2016, 21:09
@Shannon: Ale JAK?
Odpisz
8 stycznia 2016, 20:57
O ch*j chodzi?
Odpisz