Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie idź!
Tymi się chodzi
Ostry ten sędzia
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 marca 2016, 11:23
Takie prawdziwe...
Odpisz
28 grudnia 2015, 22:38
Co to jest to coś białego
Odpisz
31 grudnia 2015, 12:02
@zielonymikikajek: tyle śniegu nasypało
Odpisz
31 grudnia 2015, 14:23
@Lisek_xD: ale co to śnieg? Wata? Proszek? Chmura?
Odpisz
9 stycznia 2016, 16:48
@Windows_10: wszystko
Odpisz
28 grudnia 2015, 19:02
Ale zapamiętajcie, że w niektórych latach też nie było śniegu.
Odpisz
31 grudnia 2015, 13:22
@LeyPL: tylko że ostatnio z roku na rok jest go coraz mniej, to nie są pojedyncze przypadki, poza tym lodowce się cofają więc wszystko wskazuje na to że niedługo faktycznie zapomnimy o śniegu...
Odpisz
31 grudnia 2015, 16:30
@xXkuba22Xx: no i dobrze. co ty dzieckiem jesteś, będziesz się śnieżkami rzucał?? bez śniegu jest lepiej, nie ma hlapy, można jakoś posiedzieć na polu itp. a tak na śniegu to gdzie sb usiądziesz? :v poza tym, odśnieżanie, wypadki drogowe... śnieg jest do bani :V
Odpisz
31 grudnia 2015, 18:33
@barbados12: lubię, jeździć na nartach...... i na łyżwach
Odpisz
1 stycznia 2016, 20:42
@xXkuba22Xx: na narty to sobie jedź do austri :v a na łyżwy nie potrzebujesz śniegu tylko temperaturę poniżej 0.
Odpisz
2 stycznia 2016, 12:18
@barbados12: wiesz że śnieg jest tylko kiedy temperatura jest poniżej zera? więc to że nie będzie śniegu jest równoznaczne z tym że nie będę mógł jeździć na łyżwach...
Odpisz
2 stycznia 2016, 17:06
@xXkuba22Xx: ... ku*wa. jeździsz po śniegu czy po lodzie :v temperatura na - może być, ważne żeby śniegu nie było :X
Odpisz
2 stycznia 2016, 20:29
@barbados12: pisząc że zapomnimy o śniegu, miałem na myśli ogółem o zimie i o niskich temperaturach, bo jak na razie wszystko do tego zmierza, a o gustach się nie dyskutuje, ja tam lubię śnieg...
Odpisz
31 grudnia 2015, 12:29
A ten musi Bierac na zime 2016 .
Odpisz
31 grudnia 2015, 13:01
@LUNAWILKLPS: Fascynujące, nobody cares.
Odpisz
31 grudnia 2015, 13:34
@LUNAWILKLPS: Już jednej to powiedziałem, ubieranki w tą <----
Odpisz
31 grudnia 2015, 12:13
Miałem kiedyś sen, piękny sen. W tym śnie padał śnieg. Było go tak dużo, że zasypało wszelkie płoty.
Odpisz
31 grudnia 2015, 12:07
Po prostu pory roku się przesuwają co kilka sekund/minut itp.
Za 10 lat zima będzie pewnie w maju bądź czerwcu.
Odpisz