Pozwólcie, że zagram wam pieśń mego pokolenia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Dwa oblicza
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2015, 14:20
Jestem w 2 klasie gimnazjum i tak robilem jak byłem mały, bo rodzice nie chcieli mi kupić ps1 ;-;
Odpisz
2 stycznia 2016, 07:18
@TypowyPolak: Jestem w pierwszej klasie gimnazium i moja jedyna konsola jest pegasus ktorego nadal mam...
I musze powiedziec ze podoba mi sie bardziej niz te nowe XBoxy i PS'ki
Odpisz
2 stycznia 2016, 08:35
@Jedenzwielu: Masz racje ale stary x box moim zdaniem dalej jest wart uwagi.
Odpisz
2 stycznia 2016, 08:51
@Snowtrooper: No nie wiem,mowie o tych nowszych
Odpisz
2 stycznia 2016, 08:54
@Jedenzwielu: Nowsze mi się nie podobają
Odpisz
2 stycznia 2016, 09:15
@Snowtrooper: No mi tez :) (Nie wyspalem sie i moge nie lapac)
Odpisz
2 stycznia 2016, 09:17
@Jedenzwielu: To odpocznij czeka kolejny ciężki i pełen hejtów dzień na jeja
Odpisz
2 stycznia 2016, 10:28
@Snowtrooper: K ;)
Odpisz
2 stycznia 2016, 10:59
@Snowtrooper: PS LEPSZY
Odpisz
2 stycznia 2016, 11:01
@Jedenzwielu: pegasus lepszy od nowej generacji? nie przesadzaj stary, mozesz lubic pegasusa bo twoje dziecinstwo itp ale nie rob takich glupich twierdzen
Odpisz
2 stycznia 2016, 11:07
Moim zdaniem obydwie konsole mają zalety i wady.
Odpisz
2 stycznia 2016, 11:10
@Snowtrooper: zaleta-ps fajny pad
Odpisz
2 stycznia 2016, 11:12
nie chce się z tobą kłócić co jest lepsze bo to kwestia gustu (tak wiem że 3 raz dzisiaj to mówie) a o gustach się nie dyskutuje.
Odpisz
24 stycznia 2016, 12:40
@Lord_Nailock: chodzi o playstation
Odpisz
25 stycznia 2019, 15:52
@Jedenzwielu: Pegasus to gówniana podróba
Odpisz
7 czerwca 2016, 15:25
te poliki
Odpisz
2 stycznia 2016, 15:09
Byo
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2015, 16:26
Ja dalej mam SNES i zawsze muszę dmuchać, bo inaczej gra nie będzie działać. ;-;
Odpisz
2 stycznia 2016, 01:21
@Tig53: To wyczyść sobie patyczkiem z wacikiem styki w środku.
Odpisz
1 stycznia 2016, 23:24
pamiętam jak się grało w mario c;
Odpisz
1 stycznia 2016, 23:47
@Velos: A ja, jak się przechodziło Sonic Heroes.
Odpisz
1 stycznia 2016, 23:11
Dlaczego mi się to tak bardzo kojarzy z linkiem grającym na okarynie? xD (Może dlatego, że akurat przechodzę majora's mask na n3ds ;p)
Odpisz
2 stycznia 2016, 00:56
xD Ja ostatnio grałem w Ocarine of Time na Emulatorze. A tak poza tym to mam konsole N64 i 9 kardridzów :)
Odpisz
2 stycznia 2016, 01:01
@rufusx95: Też grałam niedawno :D
Odpisz
29 grudnia 2015, 18:07
ja przed zagraniem w grę zawsze muszę dymać jak wy
Odpisz
1 stycznia 2016, 22:48
@dickbutt: ja nie wiem co tam się u ciebie dzieje, ale ja nie muszę r*chać przed graniem ;-;
Odpisz
1 stycznia 2016, 21:52
naprawianie bugów kiedyś było łatwiejsze
Odpisz
1 stycznia 2016, 21:27
Nigdy nie miałem konsoli :(
Odpisz
29 grudnia 2015, 13:58
Ja nadal gram tą pieśń...
Odpisz
29 grudnia 2015, 13:46
Pamiętam jak to dmuchało się w kartridż jak się chciało zagrać w Super Mario bros 3 :)
Piękne czasy!
Odpisz
29 grudnia 2015, 13:04
Ach te wspomnienia, aż łezka się w oku kraja. Zawsze przed graniem się dmuchało kardridż żeby gra działała, jak tego sie nie robiło to były z nią problemy.
GIMBY NIE ZNAJO.
Odpisz
1 stycznia 2016, 22:53
@MLG2015: *podstawówka
Odpisz
1 stycznia 2016, 23:42
@MLG2015: Po ilości strzałeczek w dół śmiem twierdzić, że jednak znajo.
Odpisz
2 stycznia 2016, 11:02
@MLG2015: napisal koles ktory ma w nazwie mlg i gimbusiarski awatar
Odpisz
29 grudnia 2015, 13:03
było
Odpisz