Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kylo_Ren

29 grudnia 2015, 17:14

Znowu o mnie mowa

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (30)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (30)
Avatar Obi_Wan_Kenobi

19 lutego 2016, 18:18

Avatar PrawdziwaRey

19 lutego 2016, 20:28

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2015, 09:49

A mi się on podoba-gdyby nie Loki to już dawno bym Kylo Rena wybrała ;______;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar IkoUchiha

6 stycznia 2016, 21:55

A mi się podoba ale mi się nie podoba. Znaczy, dostrzegam wady ale i tak jest okejkowo. Ale Loki, masz rację, lepszy. ;D

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2016, 21:57

@IkoUchiha: Troche się spóźniłaś koleżanko,ale no co poradzisz?

Avatar grochuwa

31 grudnia 2015, 13:16

ja się zastanawiałem o co chodzi z tym ziemniakiem

Avatar IkoUchiha

6 stycznia 2016, 21:56

@grochuwa: Twój komentarz mi uświadomił o co chodzi z tym ziemniakiem.

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2015, 16:36

Avatar TrolmasterPL

31 grudnia 2015, 11:37

Raczej: HA! GEEEEEEYYYYYYY!

Avatar Hank1212

31 grudnia 2015, 14:01

@TrolmasterPL: Raczej nie.

Avatar Odexd

31 grudnia 2015, 10:33

Mi się tam podoba :I

Avatar qwertqwert

31 grudnia 2015, 09:27

mi się Kylo Ren podoba , ma swoją tajemniczość , i przypomina trochę Snape'a

Avatar Rogalik_Z_Czekolada

31 grudnia 2015, 10:03

@qwertqwert: Z tym Snapem to się zgadza :-)

Avatar goodspeed_98

31 grudnia 2015, 09:41

Szczerze to nowe gwiezdne wojny bardziej mnie śmieszyły niż nie jedna komedia.

Avatar Jakub2S

31 grudnia 2015, 09:15

Czytam z ruchu ust, on powiedział :

What The Fuck

(Hejty tutaj \___/)

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2015, 09:34

@Jakub2S: łał

Avatar Czychacz

29 grudnia 2015, 19:41

tylko ja słyszę,, what the fuck?

Avatar blackjk

29 grudnia 2015, 20:28

@Czychacz: nie

Avatar barbados12

31 grudnia 2015, 07:11

@Czychacz: miałem napisać to samo, ale przeleciałem się po komentarzach żeby zobaczyć czy nie jestem sam który słyszy tutaj wtf :D

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2015, 17:24

Jaki pełny tytuł bo jestem debilnie?

Avatar sylwon1234

29 grudnia 2015, 19:42

Ten moment, gdy Kylo Ren ściągnął maskę. Też jestem debilnie, ale widzę. Magia ku*wa.

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2015, 21:08

@sylwon1234: były trzy kropki więc myślałem że jest coś jeszcze

Avatar sylwon1234

30 grudnia 2015, 12:25

Domyślam się.

Avatar kosodrzewina111

29 grudnia 2015, 19:31

Pianista ren

Avatar serio

29 grudnia 2015, 17:50

Też się bardzo zdziwiłem.

Avatar RadzieckiPiesel

Edytowano - 29 grudnia 2015, 17:13

Mówi What the fuck

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2015, 17:21

@RadzieckiPiesel: Widzę mało kto to zauważył.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Trzeba brać osobną torbę

Ikony

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka