Ten moment, gdy Kylo Ren ściągnął maskę...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Trzeba brać osobną torbę
Ikony
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2015, 17:14
Znowu o mnie mowa
Odpisz
29 grudnia 2015, 17:25
@Kylo_Ren: Masz fejm
Odpisz
29 grudnia 2015, 18:03
@Swagbob: Swag ,koreaa ,pieniądzee i fejmy 8-)
Odpisz
29 grudnia 2015, 18:10
@Kylo_Ren: Bo jesteś w ch*j brzydki.
Odpisz
29 grudnia 2015, 18:36
@Rewrew: I ma w ch*j duży nos.
Odpisz
29 grudnia 2015, 20:58
@Rewrew: Wiem ;-;
Odpisz
29 grudnia 2015, 21:56
@Kylo_Ren: Modliłam się abyś znowu ją założył...
...A to z Hanem Solo było wredne | ͠° ͟ʖ °|
Odpisz
29 grudnia 2015, 23:02
@kawtkawt: No bo ten no.. ;-;
Odpisz
29 grudnia 2015, 23:37
@Kylo_Ren: Nie tłumacz się, jesteś moim ulubieńcem (kocham złe postaci w maskach ^^)
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2015, 00:45
@kawtkawt: Ooo ,dziękuję zacna przyjaciółko ^^
Odpisz
30 grudnia 2015, 10:36
@Kylo_Ren: uwielbiam złe charaktery w maskach, ale mordę masz brzydką
Odpisz
30 grudnia 2015, 12:17
@Gabi20: Dziękuje :)
Odpisz
30 grudnia 2015, 15:58
@Kylo_Ren:
Odpisz
30 grudnia 2015, 16:09
@Kylo_Ren: dlaczego przeszłeś na ciemną stronę mocy?
Odpisz
31 grudnia 2015, 07:34
@Kylo_Ren: O mnie to już każdy zapomniał teraz tylko Reny i roboty kulki w internetach.
Odpisz
31 grudnia 2015, 07:37
@Obi_Wan_Kenobi: Ale ty nie żyjesz.
Odpisz
31 grudnia 2015, 07:40
@Rewrew: A może jestem tylko Kenobim połączonym z mocą, a mam taki avatar żeby nie straszyć dzieci hmmm?
Odpisz
31 grudnia 2015, 07:41
@Obi_Wan_Kenobi: Hmmm...mądre!
Odpisz
31 grudnia 2015, 08:16
@Kylo_Ren: wiesz mistrzu, może lepiej gdybyś wpadł do lawy...
Odpisz
31 grudnia 2015, 11:21
@Kylo_Ren: Będę twoim uczniem... Chcę razem z tobą... Dokończyć dzieło Vadera !
Odpisz
31 grudnia 2015, 12:08
@Obi_Wan_Kenobi: Ja o tobie pamiętam
Odpisz
31 grudnia 2015, 12:24
@imperrator: A to ty nie spadłeś do szybu reaktora gwiazdy śmierci?
Odpisz
31 grudnia 2015, 16:17
@Obi_Wan_Kenobi: Przez te wasze wojny ludzie powoli zapominają o mnie i reszcie mangowych przyjaciół
Odpisz
31 grudnia 2015, 16:24
@Saitama: Trudno musisz się poswiecic.
Odpisz
6 stycznia 2016, 21:56
@kawtkawt: Jak się nachylał nad Rey to też o to błagałam.
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2016, 23:12
@Kylo_Ren: A mi się tłumacz! Za co zabiłeś swojego tatę?! I czemu przy tym powiedziałeś "Dziękuję" ?
Odpisz
18 lutego 2016, 22:24
@Obi_Wan_Kenobi: Ja o tobie nie zapomniałam. Uwielbiam Cię! Byłam na twojej ulicy w Toruniu
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2016, 06:48
@PrawdziwaRey: dziękuje dziękuje i jak wrażenia z wycieczki?
Odpisz
19 lutego 2016, 08:59
@Obi_Wan_Kenobi: Ekstra!
Odpisz
19 lutego 2016, 14:57
@PrawdziwaRey: A jadlas Obi pierniki?
Odpisz
19 lutego 2016, 15:35
@Obi_Wan_Kenobi: Tak. Mniam <3
Odpisz
19 lutego 2016, 18:18
@PrawdziwaRey: Nice
Odpisz
19 lutego 2016, 20:28
@Obi_Wan_Kenobi: :-)
Odpisz
31 grudnia 2015, 09:49
A mi się on podoba-gdyby nie Loki to już dawno bym Kylo Rena wybrała ;______;
Odpisz
31 grudnia 2015, 10:02
Mi też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2015, 10:04
Dać Ci z nim kilka zdjęć bez maski?
Odpisz
31 grudnia 2015, 17:25
Tak, proszę :D
Odpisz
31 grudnia 2015, 17:34
Na privie
Odpisz
6 stycznia 2016, 21:55
A mi się podoba ale mi się nie podoba. Znaczy, dostrzegam wady ale i tak jest okejkowo. Ale Loki, masz rację, lepszy. ;D
Odpisz
6 stycznia 2016, 21:57
@IkoUchiha: Troche się spóźniłaś koleżanko,ale no co poradzisz?
Odpisz
31 grudnia 2015, 13:16
ja się zastanawiałem o co chodzi z tym ziemniakiem
Odpisz
6 stycznia 2016, 21:56
@grochuwa: Twój komentarz mi uświadomił o co chodzi z tym ziemniakiem.
Odpisz
31 grudnia 2015, 16:36
Odpisz
31 grudnia 2015, 11:37
Raczej: HA! GEEEEEEYYYYYYY!
Odpisz
31 grudnia 2015, 14:01
@TrolmasterPL: Raczej nie.
Odpisz
31 grudnia 2015, 10:33
Mi się tam podoba :I
Odpisz
31 grudnia 2015, 09:27
mi się Kylo Ren podoba , ma swoją tajemniczość , i przypomina trochę Snape'a
Odpisz
31 grudnia 2015, 10:03
@qwertqwert: Z tym Snapem to się zgadza :-)
Odpisz
31 grudnia 2015, 09:41
Szczerze to nowe gwiezdne wojny bardziej mnie śmieszyły niż nie jedna komedia.
Odpisz
31 grudnia 2015, 09:15
Czytam z ruchu ust, on powiedział :
What The Fuck
(Hejty tutaj \___/)
Odpisz
31 grudnia 2015, 09:34
@Jakub2S: łał
Odpisz
29 grudnia 2015, 19:41
tylko ja słyszę,, what the fuck?
Odpisz
29 grudnia 2015, 20:28
@Czychacz: nie
Odpisz
31 grudnia 2015, 07:11
@Czychacz: miałem napisać to samo, ale przeleciałem się po komentarzach żeby zobaczyć czy nie jestem sam który słyszy tutaj wtf :D
Odpisz
29 grudnia 2015, 17:24
Jaki pełny tytuł bo jestem debilnie?
Odpisz
29 grudnia 2015, 19:42
Ten moment, gdy Kylo Ren ściągnął maskę. Też jestem debilnie, ale widzę. Magia ku*wa.
Odpisz
29 grudnia 2015, 21:08
@sylwon1234: były trzy kropki więc myślałem że jest coś jeszcze
Odpisz
30 grudnia 2015, 12:25
Domyślam się.
Odpisz
29 grudnia 2015, 19:31
Pianista ren
Odpisz
29 grudnia 2015, 17:50
Też się bardzo zdziwiłem.
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2015, 17:13
Mówi What the fuck
Odpisz
29 grudnia 2015, 17:21
@RadzieckiPiesel: Widzę mało kto to zauważył.
Odpisz