Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Nie idź!
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie zadzieraj z bobrami
Nieuczciwa ocena
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 sierpnia 2020, 21:48
Mieszkam w lesie więc
Odpisz
5 sierpnia 2012, 00:53
Mi wlatują tylko ćmy i komary .. Ale potem mój kot na to poluję i nie mogę zasnąć >.<
Odpisz
2 listopada 2013, 11:19
@GuardOfDestruction: no to jest nas 3, bo ja też mam dom koło lasu xD
Odpisz
1 września 2015, 02:13
@Tanatos2000: Ja też ;/
Odpisz
20 września 2013, 18:34
mam tak samo :D
Odpisz
1 sierpnia 2012, 20:32
Ja mieszkam blisko lasu - otwieranie okna to samobójstwo. :-)
Odpisz
1 sierpnia 2012, 20:37
@chupacabra001: A ja niedaleko stawu - jeszcze jakaś cykada lub inny moskit wleci i lipa. A siaty nie mam ;[
Odpisz
6 listopada 2012, 18:19
@chupacabra001: ja też mieszkam blisko lasu :P to znaczy niedaleko
Odpisz
2 sierpnia 2012, 12:48
a ja nie siedze przy kompie w nocy
Odpisz
2 sierpnia 2012, 12:23
true
Odpisz
1 sierpnia 2012, 17:43
true story
Odpisz
1 sierpnia 2012, 07:38
A ja mam siatke w oknie :P
Odpisz
1 sierpnia 2012, 08:14
@xvqMK00: Moskitiery?
Odpisz
1 sierpnia 2012, 08:59
@xvqMK00: Też to mam komary i ćmy są zdezorientowane :)
Odpisz
1 sierpnia 2012, 15:53
@xvqMK00: tez mam :)
Odpisz
1 sierpnia 2012, 09:34
@xvqMK00 ja też :D
Odpisz