memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
12 lipca 2022, 21:55
Nie jedzcie tego govna co wam wciskają wielkie koncerny
Odpisz
29 czerwca 2016, 10:12
A jeongol z nutellą TO TEŻ MAŁO?
10 stycznia 2016, 13:53
uwielbiam czekolade z firmy kinder
10 stycznia 2016, 14:28
@ALKATRAZ: aha.
Edytowano - 10 stycznia 2016, 19:28
@ZajebistaSerowa: Czyżby Za**bistySer miał dziewczynę :D?
11 stycznia 2016, 13:47
@asdf0: moze (lenny face) xd
10 stycznia 2016, 15:35
Jestem głodnym trollem, nie przypominaj mi o nutelli.
10 stycznia 2016, 14:03
ja jak jestem głodny to wole z szynką z serem i ogórkiem lepiej a z nutellą to później
10 stycznia 2016, 14:27
@StaryPiecXDDDDD: Warto wiedzieć
29 grudnia 2015, 09:33
(͡° ͜ʖ ͡°)
10 stycznia 2016, 13:29
@Capitan_Fail: Twój nick świetnie opisuje to, czym był ten komentarz.
Edytowano - 10 stycznia 2016, 13:43
@saper123: szmatą? :D
10 stycznia 2016, 13:44
@AidenPearce: Gdzie ty w jego nicku widzisz szmatę? ;-;
Edytowano - 10 stycznia 2016, 14:02
@saper123: avatar xD jego avatar jak jakaś ścierka :-DDDDD
10 stycznia 2016, 13:03
Zjadłabym...
29 grudnia 2015, 13:01
plz staph ;-;
29 grudnia 2015, 11:55
Luk?
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież12 lipca 2022, 21:55
Nie jedzcie tego govna co wam wciskają wielkie koncerny
Odpisz
29 czerwca 2016, 10:12
A jeongol z nutellą TO TEŻ MAŁO?
Odpisz
10 stycznia 2016, 13:53
uwielbiam czekolade z firmy kinder
Odpisz
10 stycznia 2016, 14:28
@ALKATRAZ: aha.
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2016, 19:28
@ZajebistaSerowa: Czyżby Za**bistySer miał dziewczynę :D?
Odpisz
11 stycznia 2016, 13:47
@asdf0: moze (lenny face) xd
Odpisz
10 stycznia 2016, 15:35
Jestem głodnym trollem, nie przypominaj mi o nutelli.
Odpisz
10 stycznia 2016, 14:03
ja jak jestem głodny to wole z szynką z serem i ogórkiem lepiej a z nutellą to później
Odpisz
10 stycznia 2016, 14:27
@StaryPiecXDDDDD: Warto wiedzieć
Odpisz
29 grudnia 2015, 09:33
(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
10 stycznia 2016, 13:29
@Capitan_Fail: Twój nick świetnie opisuje to, czym był ten komentarz.
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2016, 13:43
@saper123: szmatą? :D
Odpisz
10 stycznia 2016, 13:44
@AidenPearce: Gdzie ty w jego nicku widzisz szmatę? ;-;
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2016, 14:02
@saper123: avatar xD jego avatar jak jakaś ścierka :-DDDDD
Odpisz
10 stycznia 2016, 13:03
Zjadłabym...
Odpisz
29 grudnia 2015, 13:01
plz staph ;-;
Odpisz
29 grudnia 2015, 11:55
Luk?
Odpisz