Kiedy widzę dobry komentarz z nawiązaniem do nowych Gwiezdnych Wojen
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Trzeba brać osobną torbę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pilne
To by wystarczyło
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 listopada 2020, 15:55
Nowa trylogia jest ...jowa ale czy słyszałeś kiedyś o odcinku świątecznym?
Odpisz
23 lutego 2021, 13:23
słyszałęm ale nie oglądałem
Odpisz
23 lutego 2021, 17:21
@Rey_Palpatine: to nic nie tracisz bo to jedyna zj...na rzecz związana z Oryginalna Trylogią
Odpisz
23 lutego 2021, 17:22
@Rey_Palpatine: o k...a w losowe dotarłeś?
Odpisz
24 lutego 2021, 14:36
przegladam se stare memy, bo nowe to czesto z nowa trylogia zwiazane, a poza tym wszytskie znam
Odpisz
16 stycznia 2016, 18:56
kiedy tak mówili o tych gwiezdnych wojnach to się dziwiłem że tak dużo osób to ogląda ale jak obejrzałem 1 i 2 część to już wszystko zrozumiałem
Odpisz
2 stycznia 2016, 14:44
Ta scena mnie rozje**ła xD
Odpisz
29 grudnia 2015, 09:27
A właśnie, jak tam wrażenia po premierze?
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:09
@Hungary: 7/10
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:17
@PaniZiemniak: Czo tak słabo???
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:33
Jedna z wielu rzeczy to jest to, ze Kylo Ren nie byl straszny.
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:44
@Hungary: 10/10 fajne efekty w 4d imax
Odpisz
29 grudnia 2015, 11:33
@PaniZiemniak: meh... dla mnie był wystarczający
Odpisz
29 grudnia 2015, 11:52
@Hungary: 9/10
Odpisz
29 grudnia 2015, 12:27
@PaniZiemniak: znaczy postać wymyślona przez firmę Disney jest straszna, ale wygląd aktora nie pasował do tej roli.
Odpisz
29 grudnia 2015, 13:10
@Gabi20: dokladnie.
Odpisz
2 stycznia 2016, 10:33
@Hungary: Raczej bym powiedział 6/10 bo film był kiepski. Nędzna akcja, mnóstwo beznadziejnych dialogów, nawet efekty specjalne nie ratują produkcji, a wszystkie walki są na poziomie krainy lodu -.-.
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2016, 10:49
@TheGreatcat: let it force!
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2016, 11:04
@Hungary: 8/10 miło wspominam film w 3D
Odpisz
2 stycznia 2016, 11:05
@Hungary: 0.1/10, najgorszy film jaki widzialem, spie**olili totalnie, masakra, wstyd, sajgon.
Odpisz
2 stycznia 2016, 11:15
@PaniZiemniak: no jak zdjal chel. to mi zepsuło poglad na niego
Odpisz
2 stycznia 2016, 11:23
@blackskull: Nom.
Odpisz
2 stycznia 2016, 13:05
@PaniZiemniak: Kylo Ren własnie taki miał być
Odpisz
2 stycznia 2016, 11:16
spoko tylko znowu byla jeszcze wieksza gwiazda śmierci
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:46
Była taka scena naprawde! ;)
Odpisz
29 grudnia 2015, 18:39
@Sebzer: nie było
Odpisz
29 grudnia 2015, 22:10
ciii
Odpisz
29 grudnia 2015, 12:23
jak Wy tak uważacie anime
tak samo jak nie oglądałem star Wars mam do tego prawo
HIŃSGIE GEJ PORNO GWIAZDOWE BAJGI
Odpisz
2 stycznia 2016, 10:23
@PanSowa12: Gdzie w Gwiezdnych Wojnach widziałeś sceny pornograficzne?
Odpisz
3 stycznia 2016, 17:27
@Milcich: gdzie ty widziałeś w normalnym anime (nie hentai ani ecchi) sceny pornograficzne?
Odpisz
4 stycznia 2016, 09:28
@PanSowa12: Ja nie hejtuję anime. Podaj zrzut ekranu gdzie niby tak robię.
Odpisz
4 stycznia 2016, 09:46
@Milcich: ja po prostu hejtuje star warsy bo inni hejtują anime, mam do tego takie samo prawo
Odpisz
4 stycznia 2016, 09:50
@PanSowa12: Jak inni będą skakać przez okno to ty też skoczysz?
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2016, 10:38
@Milcich: raczej jeśli inni będą skakać z okna to ja skacze z dachu
Odpisz
29 grudnia 2015, 09:20
*dobry komentarz z nawiązaniem do gwiezdnych wojen*
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:29
@MasterChleb: *Odpowiedź do dobrego komentarza z nawiązaniem
do Gwiezdnych Wojen*
Odpisz
29 grudnia 2015, 09:32
wygląda jakby pokazywał środkowy palec
Odpisz
29 grudnia 2015, 09:27
Jakiś typek ciągle daje komuś minusy...
Odpisz