Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Za co ta premia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nigdy na to nie wpadną
Trzeba brać osobną torbę
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2015, 10:44
Ten moment gdy masz porannego ni ogara
Odpisz
2 stycznia 2016, 12:00
@Niszczyiel: A PM to nie wieczór, czyli osiemnasta? Ale mogę się mylić.
Odpisz
2 stycznia 2016, 13:15
@Niszczyiel: Albo drągala
Odpisz
2 kwietnia 2016, 11:41
Może on wstaje o 17?
Odpisz
2 kwietnia 2016, 12:20
@ewelkapl: Wspaniale.
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2015, 11:32
Zatrzymajcie tę karuzelę śmiechu!
Odpisz
2 kwietnia 2016, 11:43
Nie da się.
Odpisz
2 stycznia 2016, 11:37
O 6 mogło się zdarzyć.. :>
Odpisz
2 stycznia 2016, 13:48
@Szaleto: Ale to jest po południu, a nie rano.
Odpisz
2 stycznia 2016, 20:58
@sylwon1234: Dobra, moje nie dopatrzenie. :D
Odpisz
2 stycznia 2016, 12:09
w Ameryce dostaje się prezenty w skarpetkach a Polsce skarpety w prezentach
Odpisz
2 stycznia 2016, 11:50
A ja cały czas myślałem, że mam w domu obraz lampy, a to lustro było ;-;
Odpisz
2 stycznia 2016, 11:29
#zaprawdekiedyśdawnotemuwodległychczasachbyło
Odpisz
2 stycznia 2016, 11:16
Wszyscy tylko proszą o strzałki w górę! Jak ktoś da mi strzałkę w górę to mu nogi z dupy powyrywam!
Odpisz
2 stycznia 2016, 11:18
nie ma za co ;)
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2016, 11:24
@JOHNY123: Nogi Ci z dupy powyrywam! Kiedy będziesz spał! >:D
Odpisz
2 stycznia 2016, 11:53
Ok.
Odpisz
2 stycznia 2016, 12:20
@Mati129: >:D
Odpisz
2 stycznia 2016, 12:20
thug life.
Odpisz
2 stycznia 2016, 12:21
@UkradliMiNick: $$Thug Life$$
Odpisz
2 stycznia 2016, 12:27
dałem szczałkę w górę >:D
Odpisz
2 stycznia 2016, 12:37
@UkradliMiNick: Nogi z dupy powyrywam gdy ty będziesz słodko spał!!! >:D
Odpisz
2 stycznia 2016, 13:47
Chodź do mnie... Nogi powyrywasz mi później... ;)
Odpisz
2 stycznia 2016, 15:41
widzisz, ludzie bardzo są chętni twojej "usługi". Chciałbym wiedzieć jak ona by wyglądała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
2 stycznia 2016, 18:57
@kazakol2000: Również się zastanawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
3 stycznia 2016, 00:39
właśnie śpię i na cb czekam :):):)
Odpisz
3 stycznia 2016, 11:04
@JOHNY123: To czekaj bo w kolejce duuuużo osób :P
Odpisz
2 stycznia 2016, 11:24
to samo jest na instagramie
Odpisz
29 grudnia 2015, 11:34
Ta średnia 5.0 jest taka perfekcyjna...
Odpisz
2 stycznia 2016, 11:05
Że co? :}
Odpisz
29 grudnia 2015, 12:00
Ale ameba XD
Odpisz
2 stycznia 2016, 11:04
@serio: serio.
Odpisz