Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Niszczyiel

29 grudnia 2015, 10:44

Ten moment gdy masz porannego ni ogara

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2016, 12:00

@Niszczyiel: A PM to nie wieczór, czyli osiemnasta? Ale mogę się mylić.

Avatar
German_Shepherd

2 stycznia 2016, 13:15

@Niszczyiel: Albo drągala

Avatar ewelkapl

2 kwietnia 2016, 11:41

Może on wstaje o 17?

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2016, 12:20

@ewelkapl: Wspaniale.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 grudnia 2015, 11:32

Zatrzymajcie tę karuzelę śmiechu!

Avatar ewelkapl

2 kwietnia 2016, 11:43

Nie da się.

Avatar Szaleto

2 stycznia 2016, 11:37

O 6 mogło się zdarzyć.. :>

Avatar sylwon1234

2 stycznia 2016, 13:48

@Szaleto: Ale to jest po południu, a nie rano.

Avatar Szaleto

2 stycznia 2016, 20:58

@sylwon1234: Dobra, moje nie dopatrzenie. :D

Avatar SuchyTv

2 stycznia 2016, 12:09

w Ameryce dostaje się prezenty w skarpetkach a Polsce skarpety w prezentach

Avatar AntyGrammar

2 stycznia 2016, 11:50

A ja cały czas myślałem, że mam w domu obraz lampy, a to lustro było ;-;

Avatar AdynoTriFosforan_z_Rosji

2 stycznia 2016, 11:29

#zaprawdekiedyśdawnotemuwodległychczasachbyło

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2016, 11:16

Wszyscy tylko proszą o strzałki w górę! Jak ktoś da mi strzałkę w górę to mu nogi z dupy powyrywam!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar JOHNY123

3 stycznia 2016, 00:39

właśnie śpię i na cb czekam :):):)

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2016, 11:04

@JOHNY123: To czekaj bo w kolejce duuuużo osób :P

Avatar Lukaszxd2

2 stycznia 2016, 11:24

to samo jest na instagramie

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2015, 11:34

Ta średnia 5.0 jest taka perfekcyjna...

Avatar
lolman533

2 stycznia 2016, 11:05

Że co? :}

Avatar serio

29 grudnia 2015, 12:00

Ale ameba XD

Avatar
lolman533

2 stycznia 2016, 11:04

@serio: serio.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Za co ta premia

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nigdy na to nie wpadną

Trzeba brać osobną torbę

No to posłuchane

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka