Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Niegrzeczny Oskarek
Jakby trochę nie fair
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 czerwca 2016, 10:14
Uczcijmy minutą ciszy, naszego poległego kolegę ._.
Odpisz
29 grudnia 2015, 21:02
zapalmy znicz dla brata poległego w frendzone
Odpisz
29 grudnia 2015, 21:03
@NoszKurnaJakSieNazwac: [*]
Odpisz
29 grudnia 2015, 21:07
@NoszKurnaJakSieNazwac: [*]
Odpisz
30 grudnia 2015, 07:15
@NoszKurnaJakSieNazwac: [*]
Odpisz
30 grudnia 2015, 10:14
@NoszKurnaJakSieNazwac: [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2015, 17:03
@NoszKurnaJakSieNazwac: [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Odpisz
30 grudnia 2015, 17:10
@NoszKurnaJakSieNazwac: [*]
Odpisz
30 grudnia 2015, 17:12
@Sara231: [*]
Odpisz
30 grudnia 2015, 17:14
(*)
Odpisz
30 grudnia 2015, 17:18
@NoszKurnaJakSieNazwac: a co z siostrami tam będącymi? [*]
Odpisz
30 grudnia 2015, 18:56
@NoszKurnaJakSieNazwac: [*]
Odpisz
30 grudnia 2015, 18:58
@NoszKurnaJakSieNazwac: [*]
Odpisz
30 grudnia 2015, 19:03
@NoszKurnaJakSieNazwac: [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]
Odpisz
30 grudnia 2015, 19:50
@NoszKurnaJakSieNazwac: [*]
Odpisz
30 grudnia 2015, 20:26
@NoszKurnaJakSieNazwac:
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2015, 21:57
@Kubicki90: [*][*][*][*][*][*][*][*]
Odpisz
30 grudnia 2015, 22:04
@drollercastergirl:
Odpisz
30 grudnia 2015, 22:30
@NoszKurnaJakSieNazwac: [*][*][*][*]
Odpisz
30 grudnia 2015, 23:31
@NoszKurnaJakSieNazwac: [*]
Odpisz
6 stycznia 2016, 12:15
@NoszKurnaJakSieNazwac: [*]
Odpisz
1 stycznia 2016, 01:34
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2016, 08:59
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: ...*cisza*
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2015, 22:21
Big Bang KamehameFriendzone!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( Kuririn znowu zginął )
Odpisz
30 grudnia 2015, 20:28
Czy tam jest Gogeta ssj4? :o
Odpisz
30 grudnia 2015, 17:56
No,something more :D
Super mega bros ?
Odpisz
30 grudnia 2015, 17:55
Nie dziwie się, skoro takie sprawy załatwia przez telefon.
Odpisz
30 grudnia 2015, 17:55
FRI-END FRI-END ZONED!!!
Odpisz
30 grudnia 2015, 17:38
Odpisz
30 grudnia 2015, 17:18
Jak koleś nie potrafi wyznać swoich uczuć to niech siedzi w tym friendzone :P Jakbym tylko miał jakąś koleżankę która mi się podoba to od razu bym jej wyznał swoje uczucia, a nie takie jakieś podchody :P
Odpisz
30 grudnia 2015, 17:52
@iger3: nie działa. Usłyszysz coś typu: "Nie chcę aby miłość była udawana" albo bardziej wprost: "Nie jesteś w moim typie
Odpisz
30 grudnia 2015, 18:47
@iger3: To nie jest takie proste. Koleś, którego kocham wie o moim uczuciu... Ale nadal tkwię we friendzone. Nie każdy ma tyle szczęścia by wyjść z tej strefy. A powiedzenie danej osobie o swym uczuciu żywionym do niej wiąże się z dużym stresem, z którym nie łatwo walczyć.
Odpisz
31 grudnia 2015, 09:19
@iger3: To nie jest takie proste. Mówisz, że masz jaja, ale gdybyś spotkał miłość życia to byś miał nogi z waty.
Odpisz
31 grudnia 2015, 09:55
@Kideu: Ale skąd to wiesz, doświadczyłeś czegoś takiego, czy wyczytałeś to w internecie?
Odpisz
31 grudnia 2015, 09:58
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: Może nie spodziewał się Hiszpańskiej Inkwizycji? :D
Odpisz
31 grudnia 2015, 09:59
No nie wiem, może by tak było, a może nie? A co do tych jaj, to je mam jak chcesz mogę Ci wysłać zdjęcie xD
Odpisz
31 grudnia 2015, 10:11
@iger3: Nie, dzięki
Odpisz
31 grudnia 2015, 11:11
@iger3: doświadczyłem. A dokładniej to pierwsze
Odpisz
31 grudnia 2015, 11:26
@Kideu: Ale przynajmniej znasz zdanie tej osoby i znajdziesz sobie jakąś inną :P Koniec nie trzeba się bać odrzucenia, nie to nie będzie inna :P
Odpisz
25 kwietnia 2016, 20:51
Siema, może to trochę bez sensu, ale przypomniała mi się ta rozmowa :D No i chodzi o to, że spotkałem dziewczynę, która mi się podoba, masz rację ciężko mi było podejść, ale zrobiłem to :D Niestety nie jest mną raczej zainteresowana :( Ale cieszę się że to zrobiłem i mam to z głowy, nie muszę żyć w niewiedzy i jedynie żałuję tego, że wcześniej tego nie zrobiłem :D
Odpisz
30 grudnia 2015, 00:08
Odpisz
29 grudnia 2015, 23:58
Fuck this shit
Odpisz
29 grudnia 2015, 22:28
Mmmmoże to dwaj mężczyźni!?
Odpisz
29 grudnia 2015, 22:02
ten murzyn z star worsow też został zfrienzowany (*)
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2015, 21:24
weń the friendzone grips to hard
Odpisz