Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Północne Węgry
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
No to posłuchane
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 stycznia 2016, 11:29
Mr. Mime + Muk
Odpisz
22 grudnia 2018, 17:28
@nalorek1972: nieźle
Odpisz
9 stycznia 2016, 22:17
hitmonchan i kingler
Odpisz
26 marca 2018, 19:23
@pieszel101: (Wiem data) Naprawili już to i zamiast "Hitler" wychodzi "Hitmonler"
Odpisz
15 sierpnia 2017, 12:27
Ten kinsir.... Widziałem coś podobnego w Diablo.
Odpisz
20 lutego 2016, 18:35
a jakbym zrobił fuzje lopunny i gardevoir
Odpisz
3 kwietnia 2016, 12:17
@infernape: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 kwietnia 2016, 23:22
@Venomoth: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
8 lipca 2017, 20:47
@infernape: próbowałem z linkiem na dole wpisując numery z pokedexu ale wyskoczył mi missingno
Odpisz
4 stycznia 2016, 20:40
Sfuzjowałam kiedyś Gardevoira z Zoroarkien...
Odpisz
20 lutego 2016, 18:34
@AZKABANA: w grze?
Odpisz
20 lutego 2016, 19:13
@infernape: Yhy
Odpisz
20 lutego 2016, 23:09
@AZKABANA: smuteczeg bo nie mam gry :(
Odpisz
4 stycznia 2016, 16:08
Mr.Mime + Pidgey = ........ XD
Odpisz
5 stycznia 2016, 17:51
@Kajson123: MR.GEY
Odpisz
3 stycznia 2016, 17:31
Nigdy nie rozumiałem, czemu pokemony bały się duchów, ale takiego Gastliego, wbijającego sobie w głowę gwóźdź, to już nie...
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2016, 19:14
@saper123: Ja raz miałem tak że on wbijał sobie gwóźdź w głowę a mój pokemon miał z 30hp a on 10 więc on zginął a mi nic nie zadał. (dlatego że jak wbija sobie gwóźdź w głowę zabiera chyba 50hp sobie ;p) A miałem dugtrio który mu nic nie robi. ;-;
Odpisz
3 stycznia 2016, 19:22
@mati59: zabiera sobie 50% swojego (nie aktualnego) hp
Odpisz
3 stycznia 2016, 20:41
@mati59: Dugtrio- Najlepszy pokemon na początek.
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2016, 09:17
@saper123: I dlatego go złapałem xD Ale nie wiem jak był na 29lvl. ;p
Odpisz
4 stycznia 2016, 09:17
@PanSowa12: Dzięki. :)
Odpisz
30 grudnia 2015, 15:27
Czy tylko mi przed ostatni kojarzy się z krabem z one punch man'a? ;-;
Odpisz
30 grudnia 2015, 17:12
@Naruumi: A gdzie ty tam slipki widzisz?
Odpisz
3 stycznia 2016, 22:21
@Naruumi: Nie ma sutków namalowanych markerem.
Odpisz
3 stycznia 2016, 17:43
Właśnie zdałam sobie sprawę z tego że wyglądam jak cubone
Odpisz
3 stycznia 2016, 17:25
Pokemony jak fajnie wspominać stare czasy...
Odpisz
3 stycznia 2016, 17:02
Pokemon-wersja Czarnobyl.
Odpisz