Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar nalorek1972

19 stycznia 2016, 11:29

Mr. Mime + Muk

Avatar
ZiemiaJestPlaska

22 grudnia 2018, 17:28

@nalorek1972: nieźle

Avatar pieszel101

9 stycznia 2016, 22:17

hitmonchan i kingler

Avatar krzysiulka10

26 marca 2018, 19:23

@pieszel101: (Wiem data) Naprawili już to i zamiast "Hitler" wychodzi "Hitmonler"

Avatar Kirito

15 sierpnia 2017, 12:27

Ten kinsir.... Widziałem coś podobnego w Diablo.

Avatar infernape

20 lutego 2016, 18:35

a jakbym zrobił fuzje lopunny i gardevoir

Avatar Venomoth

3 kwietnia 2016, 12:17

@infernape: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar infernape

4 kwietnia 2016, 23:22

@Venomoth: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar snajpercat

8 lipca 2017, 20:47

@infernape: próbowałem z linkiem na dole wpisując numery z pokedexu ale wyskoczył mi missingno

Avatar AZKABANA

4 stycznia 2016, 20:40

Sfuzjowałam kiedyś Gardevoira z Zoroarkien...

Avatar infernape

20 lutego 2016, 18:34

@AZKABANA: w grze?

Avatar AZKABANA

20 lutego 2016, 19:13

@infernape: Yhy

Avatar infernape

20 lutego 2016, 23:09

@AZKABANA: smuteczeg bo nie mam gry :(

Avatar Kajson123

4 stycznia 2016, 16:08

Mr.Mime + Pidgey = ........ XD

Avatar KacperUE

5 stycznia 2016, 17:51

@Kajson123: MR.GEY

Avatar saper123

3 stycznia 2016, 17:31

Nigdy nie rozumiałem, czemu pokemony bały się duchów, ale takiego Gastliego, wbijającego sobie w głowę gwóźdź, to już nie...

Avatar mati59

Edytowano - 3 stycznia 2016, 19:14

@saper123: Ja raz miałem tak że on wbijał sobie gwóźdź w głowę a mój pokemon miał z 30hp a on 10 więc on zginął a mi nic nie zadał. (dlatego że jak wbija sobie gwóźdź w głowę zabiera chyba 50hp sobie ;p) A miałem dugtrio który mu nic nie robi. ;-;

Avatar PanSowa12

3 stycznia 2016, 19:22

@mati59: zabiera sobie 50% swojego (nie aktualnego) hp

Avatar saper123

3 stycznia 2016, 20:41

@mati59: Dugtrio- Najlepszy pokemon na początek.

Avatar mati59

Edytowano - 4 stycznia 2016, 09:17

@saper123: I dlatego go złapałem xD Ale nie wiem jak był na 29lvl. ;p

Avatar mati59

4 stycznia 2016, 09:17

@PanSowa12: Dzięki. :)

Avatar Naruumi

30 grudnia 2015, 15:27

Czy tylko mi przed ostatni kojarzy się z krabem z one punch man'a? ;-;

Avatar Dowe2258

30 grudnia 2015, 17:12

@Naruumi: A gdzie ty tam slipki widzisz?

Avatar Capitan_Fail

3 stycznia 2016, 22:21

@Naruumi: Nie ma sutków namalowanych markerem.

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2016, 17:43

Właśnie zdałam sobie sprawę z tego że wyglądam jak cubone

Avatar czarneka556

3 stycznia 2016, 17:25

Pokemony jak fajnie wspominać stare czasy...

Avatar ananas1

3 stycznia 2016, 17:02

Pokemon-wersja Czarnobyl.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Północne Węgry

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

No to posłuchane

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka