Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar hehineji

1 lipca 2015, 22:51

czarna wdoma i sokole oko.
ciekawe gdzie on celuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar hehineji

12 marca 2019, 21:23

@hehineji: 4 lata dalej myślę tak samo

Avatar cupcup123

21 grudnia 2019, 16:36

@hehineji: myślałam że tylko ja to zobaczyłam XDD

Avatar hehineji

21 grudnia 2019, 18:11

@cupcup123: wielkie umysły myślą podobnie

Avatar cupcup123

21 grudnia 2019, 19:15

@hehineji: wiadomo B)

Avatar mikulek04

1 sierpnia 2012, 14:53

Już to sobie wyobrażam:
"Sponsorami byli:
Iron man, Coca- cola, McDonald, Hyundai..."

Avatar robogirl

13 kwietnia 2014, 16:47

@mikulek04: *Stark Indestris (czy tam jak to się pisze to indastris)

Avatar mikulek04

14 kwietnia 2014, 21:30

@robogirl: Szkoda, że nie można edytować starszych komentarzy ;_;

Avatar robogirl

14 kwietnia 2014, 21:42

@mikulek04: No, ale w sumie to tak jak byś chciała cofnąć czas... Na szczęście Pan A. dodał to!

Avatar robogirl

13 kwietnia 2014, 16:45

Loki wygląda jak koza z goat simulator. XD

Avatar PiaskowyLudek

6 listopada 2013, 13:24

kim jest do cholery agent COULSON???

Avatar Piotr3Q

15 stycznia 2015, 16:43

@PiaskowyLudek: jeden z agentów S.H.I.E.L.D

Avatar clawdeen123

29 stycznia 2013, 21:45

że loki ma taką czape to uznałam że to król kóz!

Avatar gotero

1 sierpnia 2012, 17:03

Cała prawda :D

Avatar LuKeila

31 lipca 2012, 16:19

No i inni uczestnicy nie mieliby szans :3
5/5

Avatar chupacabra001

31 lipca 2012, 18:18

@LuKeila: A nie słyszałeś, że Polak potrafi? :-)

Avatar patolek

31 lipca 2012, 20:48

@chupacabra001: hehe masz racje, polak potrafi byśmy wygrali, ale w piciu wódki,w tym nikt nas nie pokona

Avatar chupacabra001

31 lipca 2012, 23:30

@patolek: W piciu denaturatu nikt nam nie dorówna, Polacy jako jedyni po tym żyja. :-)

Avatar tomrusz

1 sierpnia 2012, 16:08

@patolek: zmartwie cie bo bylibyśmy drudzy po ruskach.

Avatar patolek

1 sierpnia 2012, 16:53

@tomrusz: a kto tak wie czy ruscy nie oszukiwali,a polacy to mocne h*** i napewno wygrali ucziwie

Avatar Mika444

1 sierpnia 2012, 00:33

@Pottermanka: Najlepsze u niego "Playboy" :P

Avatar Pottermanka

31 lipca 2012, 23:09

Iron Man - czemu mnie to nie dziwi? xD

Avatar grubson5022

31 lipca 2012, 21:10

dałem wszystkim łapki w górę hehehe :D

Avatar Zetka

31 lipca 2012, 19:28

co loki ma do skoków wzwyż o.O ?

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2012, 16:54

Na mnie wrażenie zrobił Thor - rzut młotem xD.

Avatar korko005

31 lipca 2012, 16:03

heh 5/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nie idź!

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Można, tylko trzeba wstawać rano

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka