Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie idź!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Można, tylko trzeba wstawać rano
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2015, 22:51
czarna wdoma i sokole oko.
ciekawe gdzie on celuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
12 marca 2019, 21:23
@hehineji: 4 lata dalej myślę tak samo
Odpisz
21 grudnia 2019, 16:36
@hehineji: myślałam że tylko ja to zobaczyłam XDD
Odpisz
21 grudnia 2019, 18:11
@cupcup123: wielkie umysły myślą podobnie
Odpisz
21 grudnia 2019, 19:15
@hehineji: wiadomo B)
Odpisz
1 sierpnia 2012, 14:53
Już to sobie wyobrażam:
"Sponsorami byli:
Iron man, Coca- cola, McDonald, Hyundai..."
Odpisz
13 kwietnia 2014, 16:47
@mikulek04: *Stark Indestris (czy tam jak to się pisze to indastris)
Odpisz
14 kwietnia 2014, 21:30
@robogirl: Szkoda, że nie można edytować starszych komentarzy ;_;
Odpisz
14 kwietnia 2014, 21:42
@mikulek04: No, ale w sumie to tak jak byś chciała cofnąć czas... Na szczęście Pan A. dodał to!
Odpisz
13 kwietnia 2014, 16:45
Loki wygląda jak koza z goat simulator. XD
Odpisz
6 listopada 2013, 13:24
kim jest do cholery agent COULSON???
Odpisz
15 stycznia 2015, 16:43
@PiaskowyLudek: jeden z agentów S.H.I.E.L.D
Odpisz
29 stycznia 2013, 21:45
że loki ma taką czape to uznałam że to król kóz!
Odpisz
1 sierpnia 2012, 17:03
Cała prawda :D
Odpisz
31 lipca 2012, 16:19
No i inni uczestnicy nie mieliby szans :3
5/5
Odpisz
31 lipca 2012, 18:18
@LuKeila: A nie słyszałeś, że Polak potrafi? :-)
Odpisz
31 lipca 2012, 20:48
@chupacabra001: hehe masz racje, polak potrafi byśmy wygrali, ale w piciu wódki,w tym nikt nas nie pokona
Odpisz
31 lipca 2012, 23:30
@patolek: W piciu denaturatu nikt nam nie dorówna, Polacy jako jedyni po tym żyja. :-)
Odpisz
1 sierpnia 2012, 16:08
@patolek: zmartwie cie bo bylibyśmy drudzy po ruskach.
Odpisz
1 sierpnia 2012, 16:53
@tomrusz: a kto tak wie czy ruscy nie oszukiwali,a polacy to mocne h*** i napewno wygrali ucziwie
Odpisz
1 sierpnia 2012, 00:33
@Pottermanka: Najlepsze u niego "Playboy" :P
Odpisz
31 lipca 2012, 23:09
Iron Man - czemu mnie to nie dziwi? xD
Odpisz
31 lipca 2012, 21:10
dałem wszystkim łapki w górę hehehe :D
Odpisz
31 lipca 2012, 19:28
co loki ma do skoków wzwyż o.O ?
Odpisz
31 lipca 2012, 16:54
Na mnie wrażenie zrobił Thor - rzut młotem xD.
Odpisz
31 lipca 2012, 16:03
heh 5/5
Odpisz