Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar FallOutGirl

15 stycznia 2016, 19:08

Pozdro, u mnie jest mnóstwo śniegu. Po szkole trzeba było wychodzić drugim wyjściem, bo pod tym normalnym była bitwa ;_; śnieżki w szatni, śnieżki na korytarzach, na schodach, w kapturach... Naprawdę u was nie ma? :O

Avatar Mystery26

15 stycznia 2016, 20:00

@FallOutGirl: U mnie śnieg jest zamrożony więc równie dobrze moge powiedzieć, iż (o ile) dzieciaki rzucają się lodem.

Avatar Kivera

15 stycznia 2016, 20:28

@FallOutGirl: U mnie był, ale się zmył (dosłownie).

Avatar Asuslap

15 stycznia 2016, 22:17

@Kivera: Dolnośląskie?

Avatar Kivera

15 stycznia 2016, 22:50

@Asuslap: Wielkopolskie.

Avatar biedronka5

17 czerwca 2016, 22:09

@Kivera: Rozumiem cię.
U mnie też (Wielkopolskie)

Nie ma, jak to odpowiedzieć na stary komentarz.

Avatar FallOutGirl

19 czerwca 2016, 11:05

@biedronka5: Nie ma to jak w czerwcu odpowiedzieć na komentarz o śniegu.

Avatar Dexterek

20 stycznia 2016, 14:07

On ma twarz jak dorosły... wtf

Avatar Broski

16 stycznia 2016, 21:30

U mnie jest śnieg od początku roku.

Avatar CichyCichacz

15 stycznia 2016, 23:11

U mnie akurat jest śnieg

Avatar
Grzesieku

15 stycznia 2016, 22:26

a nie powinno być węglem ???

Avatar albert7168

15 stycznia 2016, 21:55

U mnie tyle śniegu naje**ło ;-;

Avatar
Konto usunięte

15 stycznia 2016, 19:16

A gdzie ty będziesz kiedy najdzie cię niespodziewana sraczka?

Avatar CityOfAngel

15 stycznia 2016, 18:50

Nie rozumiem? Przecież wszędzie chyba teraz jest śnieżno, więc wtf?

Avatar Hacked111

15 stycznia 2016, 18:53

@CityOfAngel: nie,nie wszędzie -,-

Avatar Avenhart

15 stycznia 2016, 18:26

U mnie sąsiedzi zrobili 4 metrowego bałwana :P Jedna Kula jak jeden typowy bałwan

Avatar
Konto usunięte

15 stycznia 2016, 18:20

U mnie jest śnieg :D

Avatar
Michaelpl03

15 stycznia 2016, 18:01

U mnie jakoś pada śnieg, nie wiem jak u was .-.

Avatar aniela100

Edytowano - 15 stycznia 2016, 18:04

u mnie też pada śnieg :p

Avatar
lolman533

15 stycznia 2016, 18:03

Hue. Bałwan wyższy ode mnie. ;_;

Avatar ToJeAmelinium

29 grudnia 2015, 23:13

Gimby znajo

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2015, 21:28

Zima 2015 ;-;

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 grudnia 2015, 21:30

Zima 2011. To była zima

Avatar sylwon1234

29 grudnia 2015, 21:42

Ja metr 20, śnieg metr...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Młodzi gniewni

To będzie bolało

Trzeba brać osobną torbę

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka