Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jakby trochę nie fair
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niegrzeczny Oskarek
Dobrze czasem się oderwać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 grudnia 2015, 00:13
3 pani mi kogoś przypomina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 grudnia 2015, 00:13
@Avenhart: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 grudnia 2015, 00:18
@Avenhart: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 grudnia 2015, 00:20
@Lord_Voldemort: ( ͡° ͜ʖ ͡°) vs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 grudnia 2015, 00:22
@polandball1: ( ͡° ͜ ( ͡° ͜ʖ ͡°) ͡°)
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2015, 00:24
@Lord_Voldemort: Specjalnie dla ciebie
( ͡° ͜ ͡°) Lenny-mort
Odpisz
30 grudnia 2015, 00:26
@polandball1: ( ͡° ͜ ͡°)
Odpisz
30 grudnia 2015, 00:28
@Lord_Voldemort: ( ͡° ͜ ͡°)
Odpisz
30 grudnia 2015, 00:29
@polandball1: ( ͡° ͜ ͡°) vs ( ͡° ͜ ͡°)
Odpisz
30 grudnia 2015, 00:29
@Avenhart: właśnie wyjąłeś mi to z ust ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2015, 00:31
@Mr_Manster: That's what she said.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 grudnia 2015, 00:40
@Lord_Voldemort: ( ͡° ͜ ͡°) vs ( ͡°' ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 grudnia 2015, 00:43
@polandball1: ( ͡° ( ͡° ͜ʖ ͡°) ͜ ͡°)
Odpisz
30 grudnia 2015, 00:59
@Lord_Voldemort: ( ͡°╭͜ʖ╮͡° )
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2015, 09:12
( ಠ ͜ʖ ಠ)
Odpisz
30 grudnia 2015, 11:24
@polandball1: ლ(ಠ益ಠ)ლ
Odpisz
4 stycznia 2016, 19:10
@Lord_Voldemort: ( ͡° ͜ʖ ͡°)vs ͡° ͜ ͡°)
Odpisz
4 stycznia 2016, 19:14
@MasterChleb: (ಠ⍘ಠ)
Odpisz
4 stycznia 2016, 19:16
@Avenhart: pracownika Orlenu ?
Odpisz
4 stycznia 2016, 19:18
@Avenhart: ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 stycznia 2016, 19:19
@Voxus: czhyba tego pana ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 stycznia 2016, 19:35
@polandball1: (͡° ͜ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 stycznia 2016, 19:55
@IKXDE: (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 stycznia 2016, 19:59
@Voxus: (͡° ͜ʖ ͡°)vs̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿
Odpisz
4 stycznia 2016, 20:18
@IKXDE: je*** lennych (żart)
Odpisz
4 stycznia 2016, 20:35
@CichyCichacz: Trochę ten kometarz duży
Odpisz
4 stycznia 2016, 20:38
Czemu duży
Odpisz
4 stycznia 2016, 20:46
@Avenhart: Mamę?
Odpisz
4 stycznia 2016, 22:24
@CichyCichacz: bo ma 25cm
Odpisz
5 stycznia 2016, 17:29
@CichyCichacz: przez cb lenny jest bez buzi ( ͡° °)
Odpisz
5 stycznia 2016, 17:34
@IKXDE: Aż tak duży
Odpisz
6 stycznia 2016, 18:32
@CichyCichacz: NOM
Odpisz
7 stycznia 2016, 16:49
@Avenhart: (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Odpisz
7 stycznia 2016, 18:49
@erola: 乁(◥▶人◀◤)ㄏ
Odpisz
2 marca 2016, 12:59
@Mr_Manster: poczekaj musze przepłukać usta ( ͡° ͜ ͡°) ( ͡° ͜ ͡°) ( ͡° ͜ ͡°) ( ͡° ͜ ͡°)
Odpisz
23 sierpnia 2021, 19:44
@Avenhart: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
2 marca 2016, 13:45
co robi ta na 3
Odpisz
12 sierpnia 2018, 19:07
@sylwek1332: Liże śnieg
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2016, 19:14
Pozdro dla fanów game of throne
Odpisz
4 stycznia 2016, 19:35
@romanow: dla nie znających on się nazywa Jon Snow
Odpisz
5 stycznia 2016, 16:47
@romanow: Thank you Captain Obvious!
Odpisz
5 stycznia 2016, 17:42
@Drago0328: ku*wa jak ktoś mi dawał łapki w dół to myślałem że nierozumie
Odpisz
19 kwietnia 2018, 21:34
@romanow: co ma gra o tron do obrazka
Odpisz
30 grudnia 2015, 12:44
Gimby nie znajo...
Odpisz
5 stycznia 2016, 16:46
@TrolmasterPL: trzecią bardzo znają *lenny*
Odpisz
5 stycznia 2016, 13:19
.
Odpisz
5 stycznia 2016, 10:20
Sasha Gre... Sasha Śnieg...
Odpisz
4 stycznia 2016, 23:31
,,Wskaż który obrazek nie pasuje do pozostałych" :D
Odpisz
4 stycznia 2016, 22:56
Nie próbujcie wyszukiwać obrazem.
(obrazek jak chłopak nie może zasną bo zobaczył coś złego w necie)
Odpisz
4 stycznia 2016, 20:52
Z serii "znajdź zdrajce" XD
Odpisz
4 stycznia 2016, 20:16
Ta na trzecim przecież jest domu a tam nie pada śnieg. O co chodzi??
Odpisz
4 stycznia 2016, 20:19
@Joker_Z_Karty: wiesz może tam facet jest
Odpisz
4 stycznia 2016, 20:35
@Joker_Z_Karty: Tyś niewinny jak nieobsrana łąka
Odpisz
4 stycznia 2016, 20:03
Tak, czy tak - białe.
Odpisz
4 stycznia 2016, 19:23
Jakis płynny ten snieg ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 stycznia 2016, 19:31
@Drago0328: Na twoim avku moim oczom ukazał sie Nergal
Odpisz
4 stycznia 2016, 19:28
Nie wiem, co to śnieg, ale z opowiadań innych wynika, że jest fajny.
Odpisz
4 stycznia 2016, 19:06
Hmmm... Ktoś wie kim jest ta pani z trzeciego obrazka...? Oczywiście tylko do celów naukowych... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 stycznia 2016, 19:18
@Dark_Dante: Sasha Grey, nie ma za co
Odpisz
4 stycznia 2016, 19:16
Cały śnieg zjadły...
Oprócz tej z głębokim gardłem...
Odpisz