Gdy przypomnisz sobie, że niedługo wracasz do szkoły
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Dobrze czasem się oderwać
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 grudnia 2015, 11:01
Ide czwartego łączmy sie w bólu i nadziei [*]
Odpisz
30 grudnia 2015, 14:44
@Mashesse: *łączy się*
Odpisz
3 stycznia 2016, 12:03
@Mashesse: Też ide ;-; *łączy się*
Odpisz
3 stycznia 2016, 12:04
@Mashesse: *łączy sie*
Odpisz
3 stycznia 2016, 12:05
@Mashesse: *łączy sie w smutku i żalu*
Odpisz
3 stycznia 2016, 12:19
@Mashesse: *dołączam się*
Odpisz
3 stycznia 2016, 12:22
@Mashesse: *łączy się*
Odpisz
3 stycznia 2016, 12:56
@Mashesse: *łaczy się*
Odpisz
3 stycznia 2016, 13:01
@Mashesse: *łączy się* [*]
Odpisz
3 stycznia 2016, 13:31
@Mashesse: *łączy się*
Odpisz
3 stycznia 2016, 13:32
@Mashesse: *łączy się*
Odpisz
3 stycznia 2016, 13:48
@Mashesse: Ja też *łączy się*
Odpisz
3 stycznia 2016, 14:37
@Mashesse: *łączy się*
Odpisz
3 stycznia 2016, 14:42
@Mashesse: a ja 7 \_/
Odpisz
3 stycznia 2016, 17:12
@Mashesse: *łączy się i wącha twoje wnętrzności*
Odpisz
3 stycznia 2016, 17:43
@Mashesse: *łącze się*.
Odpisz
4 stycznia 2016, 07:40
@Mashesse: *łączy się*
Odpisz
7 sierpnia 2021, 08:58
@Mashesse: *intensywne łączenie się*
Odpisz
4 stycznia 2016, 00:22
jutro ;-;
Odpisz
3 stycznia 2016, 19:36
a ja ide 14 lutego a 15 ferie :D
Odpisz
3 stycznia 2016, 18:58
Dwa dni szkoły potem Trzech Króli a czwartek i piątek też nie do szkoły :D
Odpisz
3 stycznia 2016, 12:55
7 do szkoły ;-;
Odpisz
3 stycznia 2016, 15:55
@aniela100: też 7 idę ;_;
Odpisz
3 stycznia 2016, 15:05
Nareszcie spotkam swojego chłopaka! :D
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
A no tak... Nie mam :')
Odpisz
3 stycznia 2016, 14:46
Ja dopiero siódmego hahahaha
Odpisz
3 stycznia 2016, 13:11
jutro, chyba
Odpisz
3 stycznia 2016, 12:47
Idę jutro...
Odpisz
3 stycznia 2016, 12:38
Czekam do 7 stycznia :v
Odpisz
3 stycznia 2016, 12:29
A ja idę 11 stycznia...
Odpisz
3 stycznia 2016, 12:36
jak?
Odpisz
3 stycznia 2016, 12:47
@NinjaPotato: choroba?
Odpisz
3 stycznia 2016, 12:53
@NinjaPotato: Niemcy...
Odpisz
3 stycznia 2016, 12:34
aaaaaaaaaa
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2015, 11:34
Idę w moje urodziny czyli 4 styczeń... [*]
Odpisz
30 grudnia 2015, 12:15
@Henzej: [*]
Odpisz
3 stycznia 2016, 12:05
@Henzej: To Najlepszego w jutrzejszym dniu urodzin :D
Odpisz
3 stycznia 2016, 12:26
@FuryGaming: Dziękuję
Odpisz
30 grudnia 2015, 10:25
Za 7 dni*
Odpisz
30 grudnia 2015, 10:55
niektórzy idą siódmego a ja idę czwartego :(
Odpisz
30 grudnia 2015, 10:56
Ja też czwartego... ;'(
Odpisz
30 grudnia 2015, 11:47
@LeyPL: Ja tysz ;-;
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2015, 11:56
(tu nic niema)
Odpisz
30 grudnia 2015, 12:02
ja też ;___;
Odpisz
3 stycznia 2016, 12:15
ja też
Odpisz
3 stycznia 2016, 12:13
Niby ból ale za niedługo ferie zimowe
Odpisz