Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

26 marca 2022, 21:19

Widać że baba.

Avatar hardkor968

11 czerwca 2021, 01:15

I to były obrazki a nie to dziś

Avatar haha3

12 sierpnia 2011, 23:48

hłehłehłe musiała sie naharować żeby tak wjechać 5\5

Avatar Przemek44341

25 kwietnia 2011, 21:17

fuuuuuj mazda błe błe łeeee

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2009, 22:38

dobry Boze... czemu nikt tej kobiecie nie powiedzial, ze hamulec jest od lewej od gazu? wjechac pod taki wysoki chodnik to wyczyn, wiec musiala gazowac ladnie :D mogla mi go dac... mazdy to moje ulubione auta T_T

Avatar Giernik

15 czerwca 2009, 11:14

Hahaha 4/5

Avatar Szenzi

12 czerwca 2009, 17:38

hihi nawet ja bym tak nie zaparkowała

Avatar Deadache

12 czerwca 2009, 13:46

w warsztacie mocno się zdziwią hehe 5

Avatar mm4ta

11 czerwca 2009, 20:18

szkoda, że samochód wpadł w ręce tej kobiety a nie naprzykład moje;P hehe 4/5 za samochód;)

Avatar andzia2328

11 czerwca 2009, 17:02

samochody mnie nie kreca.. 2..

Avatar Aga21

11 czerwca 2009, 16:17

No, samochód ładny, tylko oryginalnie zaparkowany :D

Avatar kamila_333

11 czerwca 2009, 14:21

dam 4 ;]

Avatar Mnich1

11 czerwca 2009, 11:35

no właśnie ***... a wpadł w ręce kobiety szkoda ;p 5/5

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2009, 11:23

3/5 Bo ładny samochód , CO JA GADAM WRĘCZ ***ISTY

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2009, 11:21

Hehe 1/5 ;D...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zdeklasowani znowu

Płać pan

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka